IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 1st February 2013, 02:03
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Keery ти къде реши да се оперираш аз имам записан час за Пиетро Палма не за операция засега само консултация ти го беше споменала този доктор дано да излезе читав че и аз съм го закъсала после консултация и в Истанбул защото мен никой не иска да ме оперира преди да ме види лично. Мен ме обезобрази един друг пловдивски доктор не Джамбазов а Енчев срещу 3500 евро имам и бонус красив белег на върха на носа затова на хората като им пратя снимки направо ме канят на консултация заради сложното ми положение. Благодаря на всички в този форум благодарение на вас черпя информация и между другото вече съм по оптимистично настроена.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 1st February 2013, 09:20
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

rimi, беше писала, че са те оперирали в София, Енчев не оперира в София
Отговори с цитат
  #83  
Стар 1st February 2013, 20:27
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
Здравей Кери, за жалост познанията ми по холандски са ниски. Въпреки това, с гугъл туулбара за превеждане, можах да прочета доооста информация за доктора, който бях ти споменал. Доктор трените е добър наистина, но е доста скъп също. Има доста изписано за него. За да намериш резултати за него, потарси го в google.nl (така ще ти излязат повече резултати за него). Тази седмица попаднах на още един реномиран доктор-
Dr Sebastiano Sciuto http://www.rino-plastica.org/ . Споменавам го тъй като реших, че може би ще представлява интерес за тебе. Води се доста добър.

А аз имам две консултации след около 2 седмици в Германия. Така че натам ми е фокусирано вниманието сега...
Благодаря ти Paffalot, и с 2-та вече съм комуникирал. Sciuto ми отговори на всички запитвания много любезно. Хубавото при него е че в цената на операцията влиза и 8 дневен престой в хотел Пакетна услуга. Трените найстина е по-скъп, но той май прави по -сложни операции . Към кои имена в Германия си се насочил/а ?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 1st February 2013, 20:40
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Keery ти къде реши да се оперираш аз имам записан час за Пиетро Палма не за операция засега само консултация ти го беше споменала този доктор дано да излезе читав че и аз съм го закъсала после консултация и в Истанбул защото мен никой не иска да ме оперира преди да ме види лично. Мен ме обезобрази един друг пловдивски доктор не Джамбазов а Енчев срещу 3500 евро имам и бонус красив белег на върха на носа затова на хората като им пратя снимки направо ме канят на консултация заради сложното ми положение. Благодаря на всички в този форум благодарение на вас черпя информация и между другото вече съм по оптимистично настроена.
Здрасти рими , засега не мога да избера хирург, като цяло повече харесвам US хирурзи , но идва проблема с пътуването и след оперативната грижа ще е проблем . В никакъв случай не бих ти препоръчал или НЕ препоръчал оператор при който нямам операция. В този ред на мисли не бих препоръчал или обратното и Пиетро Палма. За информация на повечето хора само бих споделил , че в Европа има основно 2 общества насочени към ринопластиката, едното е https://www.eafps.org/, където президент е Палма и другото е на проф. Gubisch http://www.rhinoplastysociety.eu/ , които основно обединяват хирурзите с интерес в операциите на носа.
За съжаление само един българин членува и при това в 1-та организация , което значи че този човек си плаща за да посещава конференции,обменя опит и се развива в областта на ринопластиката .
Разбира се членуването в дадено общество не е гаранция за високо качество, но е добра отправна точка.

Последно редактирано от keery : 1st February 2013 на 20:58
Отговори с цитат
  #85  
Стар 2nd February 2013, 10:41
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Извинявам се че съм казала София но консултацията ми беше там и затова съм се объркала. Моля ви кажете ми с този белег на върха на носа дали изобщо някой ще се наеме да ме оперира защото освен него имам и вдлъбнатина в горната част защото не е затворил страничните кости а и гърба не е изрязан достатъчно и се оформя топка между очите. Извинявайте че не ви споделих по рано но мъжа ми беше категоричен че не може да отдели повече пари за операция и аз смятах да ходя пак при него но се уплаших че следващия път ще ме остави без нос а и той почна да се притеснява а не мога да остана в този вид
Отговори с цитат
  #86  
Стар 2nd February 2013, 11:19
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Благодаря ти Paffalot, и с 2-та вече съм комуникирал. Sciuto ми отговори на всички запитвания много любезно. Хубавото при него е че в цената на операцията влиза и 8 дневен престой в хотел Пакетна услуга. Трените найстина е по-скъп, но той май прави по -сложни операции . Към кои имена в Германия си се насочил/а ?
здрявй кеери. Хирурзите при които имам консултациядругата седмица са Prof. Stefan Holtmann and dr Thomas Hundt. И двамата са в тази листа http://www.rhinoplastysociety.eu/Mem...er-of-Members/ . Водят се доста добри, като доктор Хундт е доста по опитем, има и телевизионни шоуто в германия относно ринопластиката ( още от преди 4 години). Но пък е доста скъп, 6000 евро + 1500 за болница и анестезия.
От друга страна си мислех и за Yakup avsar. Разбрах че използва някаква нова технология BIen Air се казвафирмата, френска, и наистина инструментите му са доста добри. Въпроса е че аз имам проблеми с дишането и с обонянието, така че най вероятно ще ми трябва пластичен хирург,който е и УНГ доктор също.
Ти какво мислиш ?
Отговори с цитат
  #87  
Стар 2nd February 2013, 12:55
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
здрявй кеери. Хирурзите при които имам консултациядругата седмица са Prof. Stefan Holtmann and dr Thomas Hundt. И двамата са в тази листа http://www.rhinoplastysociety.eu/Mem...er-of-Members/ . Водят се доста добри, като доктор Хундт е доста по опитем, има и телевизионни шоуто в германия относно ринопластиката ( още от преди 4 години). Но пък е доста скъп, 6000 евро + 1500 за болница и анестезия.
От друга страна си мислех и за Yakup avsar. Разбрах че използва някаква нова технология BIen Air се казвафирмата, френска, и наистина инструментите му са доста добри. Въпроса е че аз имам проблеми с дишането и с обонянието, така че най вероятно ще ми трябва пластичен хирург,който е и УНГ доктор също.
Ти какво мислиш ?
Здрасти Paffalot, както казах и преди не бих препоръчал никой при когото не съм имал операция. Просто не е правилно и коректно . За д-р Hundt съм чувал и преди най-вече от немския форум за ринопластика и знам че там е доста известен, аз лично не съм впечатлен от резултатите му особено за ревизии, но след като ще си за 1-ва може би ще се справи добре. Щом имаш функционален проблем найстина е по-добре да се насочиш към УНГ , но ако може да е и пластичен с естетично усещане . Avsar има найстина впечатляващи резултати, но е скъпичък. Лошото на немските хирурзи е , че е трудно да видиш преди/след снимки тъй-като законодателството им го забранява .
Отговори с цитат
  #88  
Стар 2nd February 2013, 15:16
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Здрасти Paffalot, както казах и преди не бих препоръчал никой при когото не съм имал операция. Просто не е правилно и коректно . За д-р Hundt съм чувал и преди най-вече от немския форум за ринопластика и знам че там е доста известен, аз лично не съм впечатлен от резултатите му особено за ревизии, но след като ще си за 1-ва може би ще се справи добре. Щом имаш функционален проблем найстина е по-добре да се насочиш към УНГ , но ако може да е и пластичен с естетично усещане . Avsar има найстина впечатляващи резултати, но е скъпичък. Лошото на немските хирурзи е , че е трудно да видиш преди/след снимки тъй-като законодателството им го забранява .
да, за преди и след снимките си абсолютно прав(а). Затова ще настоявам да ми покажат преди и след снимки на пациенти, които са били подобни на моя случай. Това ще го направя по време на консултацията. Аз като че ли съм на мнение че Др Авсар е много добър вариант, но нещото което ме кара много да се замисля е това че няма толкова добра квалификация по УНГ. Може и да греша с това становище, тъй като видях че е ходил на няколко семинари из европа и щатите , относно УНГ. Но от друга страна, другите доктори които обмислям са хора които работят по старите методи с пилене, но пък имат дългогодишен "УНГ experience". Всъщност говорейки за снимки,специално за др Хунд съм видял доста преди и след снимки на пациенти които са публикували в nasenforum.de , даже му гледах операция негова качена в youtube. Въпроса е че наистина с това пилене и това чукче ми изглежда примитивно. Снощи се опитвах да намеря други доктори, които използват същата или подобна технология като тази на Авсар и за съжаление не намерих. Общо взето решението за избор на доктор ми е доста трудно. Още повече, че съм студент и парите са проблем. Но пък нито имам желание да чакам и да отлагам, нито имам намерение да правя компромис с парите при избора на доктор.

Ти спомена в предния си пост за италианските доктори. Имаш ли информация затова в какъв рейндж са им цените, и с какви технологии разполагат?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 2nd February 2013, 17:22
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Nells ти къде в Истанбул реши да се оперираш и имаш ли вече записан час
Отговори с цитат
  #90  
Стар 2nd February 2013, 17:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Извинявам се че съм казала София но консултацията ми беше там и затова съм се объркала. Моля ви кажете ми с този белег на върха на носа дали изобщо някой ще се наеме да ме оперира защото освен него имам и вдлъбнатина в горната част защото не е затворил страничните кости а и гърба не е изрязан достатъчно и се оформя топка между очите. Извинявайте че не ви споделих по рано но мъжа ми беше категоричен че не може да отдели повече пари за операция и аз смятах да ходя пак при него но се уплаших че следващия път ще ме остави без нос а и той почна да се притеснява а не мога да остана в този вид
Задължително си искай парите обратно! За 3500 евро ще намериш кой да ти оправи носа. Опитът (моят собствен и на други съфорумки) показва, че при подобни гафове лекарите обикновено връщат парите до стотинка, защото си дават сметка, че последствията за тях могат да бъдат и по-лоши от едно връщане на пари!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.