IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 4th February 2013, 20:20
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Това пътуване до Милано е много сложно и скъпо направо започвам да се разколебавам а и март имам час за консултация при Авшар пратила съм запитване и за Шуто дайте съвет какво да правя не мога да избера най-подходящия вариянт а и не мога да обикалям безкрайно може би трябва да избера един и да се съсредоточа само там още не съм купила билетите само сме ги резервирали колкото повече приближава решаването на моя проблем дай боже то става по-сложно
Никой не може да ти даде правилното решение. Сама трябва да проучваш и да решиш кой е твоя хирург. Събери мнения колкото можеш повече, направи си един списък и почни да ги проучваш във форумите и се опитай да контактуваш и видиш резултати от хора , които са се оперирали при тях. Не разчитай предимно на снимките от сайтовете на хирурзите , тъй-като често снимките там са обработени и са сложени разбира се най-добрите резултати. Тези лекари имат разбира се и не толкова добри резултати. Търси д-ри , които нямат гафове , които не изоставят пациента си след операцията, които поемат за своя сметка поправката ако се обърка нещо(това показва поне че са малко отговорни) , д-ри с над 1000 ринопластики (колкото повече , толкова по-добре), гледай много снимки преди/след , които са сходни на твоя проблем и най-вече направи няколко лични консултации за да усетиш д-ра - важно е да се разбирате и да говорите на един език.
Може да погледнеш и в тази тема http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13120 . Там съм описал какви лекари да не избереш (може да ти помогне да разпознаеш поне грешните), следващия път ще добавя и списък с това какъв лекар трябва да избере човек.

Последно редактирано от keery : 4th February 2013 на 20:30
Отговори с цитат
  #102  
Стар 5th February 2013, 22:42
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Днес ми мина консултацията при двамата доктори, които посетих в Мюнхен и реших да ви споделя как протекоха.
Професор Холтман. Консултацията при него продължи около 40 мин. Беше прям затова какво може и какво не може да се направи. Отдели известно време да ми обясни че външна корекция на носа, може да има негативно влияние върху дишането.Но след което го попитах пряко, дали може да направи външната промяна (както ми я показа насимулацията), без да нарушава допълнително дишането ми, и той ми отговорири "in most cases yes" и точно в тоя момент се почеса отстрани по врата. Не съм експерт за езика на тялото, ама това определено си означаваше че излага... Да не говорим че той ми обяви цена от 8000 евро (която беше без ДДС), което си е доооооста пари.(Ревизията се поема)
При доктор Хундт прегледа ми се стори по обнадеждаващ, каза ми че при него около 10 процента от пациентите само е нужно да ходят на ревизия, като при тези пациенти които имат девиация на носната преграда (както съм аз) процента е малко по-голям. Ревизията се поема изцяло от него. Цената беше 7000 евро All-in.
И двамата доктори бяха определено на ниво. Втория доктор ми вдъхна доста повече доверие и сигурност....Само ще вмъкна, че и на двамата кабинетите им бяха на адски скъпарски места, в една сграда с бутикови магазини,а другия беше в хотел шератон :Д . Което показва че цените са доста надути, макар че и двамата се водят адски реномирани в Германия.
Спомням си съвета на кеери,за това че в Турция цените са между западна европа и България, а качеството е високо там. Та в тоя ред на мисли получих и отговор от доктор Yakup Avsar. Неговата цена е 6000 евро ол-ин, като трябва да си платя единствено престоя в града. Всички казват че техниката му е много добра и че май няма хора които да са ходили на ревизия. Остава пред мен въпроса дали, ще може да се справи с моя случай, тъй като аз имам определено сериозна девиация. Това е което имам да споделя до този момент
Отговори с цитат
  #103  
Стар 6th February 2013, 19:54
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
Днес ми мина консултацията при двамата доктори, които посетих в Мюнхен и реших да ви споделя как протекоха.
Професор Холтман. Консултацията при него продължи около 40 мин. Беше прям затова какво може и какво не може да се направи. Отдели известно време да ми обясни че външна корекция на носа, може да има негативно влияние върху дишането.Но след което го попитах пряко, дали може да направи външната промяна (както ми я показа насимулацията), без да нарушава допълнително дишането ми, и той ми отговорири "in most cases yes" и точно в тоя момент се почеса отстрани по врата. Не съм експерт за езика на тялото, ама това определено си означаваше че излага... Да не говорим че той ми обяви цена от 8000 евро (която беше без ДДС), което си е доооооста пари.(Ревизията се поема)
При доктор Хундт прегледа ми се стори по обнадеждаващ, каза ми че при него около 10 процента от пациентите само е нужно да ходят на ревизия, като при тези пациенти които имат девиация на носната преграда (както съм аз) процента е малко по-голям. Ревизията се поема изцяло от него. Цената беше 7000 евро All-in.
И двамата доктори бяха определено на ниво. Втория доктор ми вдъхна доста повече доверие и сигурност....Само ще вмъкна, че и на двамата кабинетите им бяха на адски скъпарски места, в една сграда с бутикови магазини,а другия беше в хотел шератон :Д . Което показва че цените са доста надути, макар че и двамата се водят адски реномирани в Германия.
Спомням си съвета на кеери,за това че в Турция цените са между западна европа и България, а качеството е високо там. Та в тоя ред на мисли получих и отговор от доктор Yakup Avsar. Неговата цена е 6000 евро ол-ин, като трябва да си платя единствено престоя в града. Всички казват че техниката му е много добра и че май няма хора които да са ходили на ревизия. Остава пред мен въпроса дали, ще може да се справи с моя случай, тъй като аз имам определено сериозна девиация. Това е което имам да споделя до този момент
Страхотно описание Paffalot, пожелавам ти успех в избора . Много е важно да усетиш че се разбирате добре с лекаря, за да осъзнае какво точно искаш от него. Също така искай да видиш резултати на носове подобни на твоя - снимки преди/след. Само искам да ти кажа , че Авшар е най-скъпия в Турция има и други по-евтини със много добри резултати.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 6th February 2013, 20:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм на същото мнение за Авшар.

Хора, сега като ви чета, се изумявам колко лекомислена бях на 18, когато се подложих на първата си ринопластика..

Сериозна работа е, и наистина се иска мнооооогооооо проучване и стабилно обмисляне!

Успех желая на всички!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th February 2013, 11:28
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

И аз така преди десет години без да мисля без да проучвам се оперирах при една некадърница незнам дори дали беше доктор, Вачкова незнам дали сте я чували какво бърка в носа ми какво прави, носа ми след операцията си беше апсолютно същия все едно не съм се оперирала единствено имах изкривена носна преграда и не можех да дишам с едната ноздра. После в Исул УНГ операция за да мога да дишам нормално и най на края при майстор Енчев грешката ми беше че му казах за предишните си операции и той използва това в своя полза но това не му даваше право да ме обезобрази като през цялото време ме уверяваше че другите само били чоплили точно така се изрази и че нямало никакъв проблем.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 7th February 2013, 13:51
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Между другото се отказах да ходя в Милано реших първо да си направя консултация с Авшар и ако той се навие да ме оперира направо оставам при него но ако ме отпрати тогава вече ще обмислям други варианти Кажете ми как да отложа консултацията при Палма без да ми се ядосат и да ми остане по нататъка като вариянт
Отговори с цитат
  #107  
Стар 7th February 2013, 15:47
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Нормално е да си възпрепятствана, пишеш му, че на уговорената дата не можеш да отидеш, поради неотложни служебни или семейни ангажименти и го молиш да те запише за по-късна дата или си оставяш вратичка и пишеш, че ще се свържеш с него за нова дата щом обстоятелствата при теб го позволяват!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 7th February 2013, 17:43
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Между другото се отказах да ходя в Милано реших първо да си направя консултация с Авшар и ако той се навие да ме оперира направо оставам при него но ако ме отпрати тогава вече ще обмислям други варианти Кажете ми как да отложа консултацията при Палма без да ми се ядосат и да ми остане по нататъка като вариянт
Здравей Рими, аз също имам желание да отида на консултация при доктор Avsar в Истанбул. Може би е вариант да отидем заедно на консултация при него. Какво мислиш затова ?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 8th February 2013, 21:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
... Всички казват че техниката му е много добра и че май няма хора които да са ходили на ревизия.

Ще трябва да те разочаровам, но едва ли има лекар който да е с 100% успеваемост
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 10th February 2013, 15:24
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Започвам и аз да се замислям относно консултация при д-р Палма. Rimi, евентуално може аз да взема часа ти за консултация за д-р Палма. Това което трябва да знам е какви са цените за първа ринопластика при него, и какво е чакането от консултацията до операцията ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.