IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 21st March 2013, 22:41
milkacaramel milkacaramel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

но от чисто, здравна гледна точка няма проблеми, нали?
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 21st March 2013, 23:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milkacaramel Виж мнението
но от чисто, здравна гледна точка няма проблеми, нали?
Принципно се избягват операции през лятото. Отока спада по-бавно, по сме податливи на инфекции..
Но аз съм имала две през лятото и съм нямала проблем.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 23rd March 2013, 10:04
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране след риното

Дойде и моят ред да пиша Вече 8ми ден след операцията, за разлика от първите 3-4 дни, сега се чувствам прекрасно. Едно от най-ужасните неща беше, махането на тампоните. Беше ме страх какво ще видя, като махнат гипса. Въпреки, че избирах и проучвах близо 2 години, при кой да се оперирам, винаги има риска нещо да се обърка. Сега обаче съм много щастлива, а резултата е по-добър от колкото очаквах. Все още имам отток, но пак много се харесвам хихи. Това което правих беше, изправяне на изкривена преграда, повдигане на връхчето, стесняване, изправяне на гърбичката и стесняване на ноздрите.
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 23rd March 2013, 13:01
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
Дойде и моят ред да пиша Вече 8ми ден след операцията, за разлика от първите 3-4 дни, сега се чувствам прекрасно. Едно от най-ужасните неща беше, махането на тампоните. Беше ме страх какво ще видя, като махнат гипса. Въпреки, че избирах и проучвах близо 2 години, при кой да се оперирам, винаги има риска нещо да се обърка. Сега обаче съм много щастлива, а резултата е по-добър от колкото очаквах. Все още имам отток, но пак много се харесвам хихи. Това което правих беше, изправяне на изкривена преграда, повдигане на връхчето, стесняване, изправяне на гърбичката и стесняване на ноздрите.
Еваталата, радвам се за добрия резултат Интересно ми е дишането ти доколко се е подобрило. Може би е все още рано, за окончателни резултат, но сподели когато той доиде, дали дишаш оптимално
Успех
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 23rd March 2013, 13:07
milkacaramel milkacaramel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Някой, ако може да сподели повече за възстановителния период..
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 23rd March 2013, 13:11
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Аз се интересувам конкретно кога горе-долу ви паднаха коричките? Оперирана съм по отворения метод, днес ми е 11 ден и още имам между и в ноздрите. Понеже наближава да се връщам на работа...не ми се иска да ги насилвам да падат
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 23rd March 2013, 14:11
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Моята операция е по затворения метод. Първите 3-4 дни ми бяха кошмарни. След като излязох от упойката бях в еуфория и умирах от жажда, постоянно имаше хора които да се грижат за мен тези ужасни първи часове. После ме свалиха в стаята, през 90% от времето спях. Моето гърло е много чувствително и това беше много голям дискомфорт за мен. На следващия ден си бях в къщи. В интерес на истината не бях чак толкова ужасно изглеждаща, виждала съм снимки на къде къде, по-подути и сини.Ако някой ви каже, че няма болка не знам, може да е до човек при мен имаше, но не беше непоносима, но си имаше. На 4тия ден ми махнаха тампоните, това вече си беше много гадно. на 7мия ден (вчера) ми махнаха гипса и конците. Имам такива които сами ще паднат. Още ми е леко изтръпнало нослето, но съм наистина много щастлива. Почти нямам и синини, малко съм жълта и съвсем леки червенички петна в ъглите на очите. Много ме беше страх, какъв ще е резултата. Все пак колкото и да е добър един доктор, риск винаги има, да не кажем че риска за неуспех е при 1 от 5. Някой беше казал, че сме склонни да идеализираме в съзнанието си, затова аз се опитвах да не си представям нищо, за да не съм разочарована после. Някой ако иска мога да покажа снимки
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 23rd March 2013, 14:14
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Пропуснах да напиша, дишането вече ми е ок. Бях малко сополива и не можех да преценя след махането на тампоните, но сега е добре. Това което съм чела и съм гледала, дори учебник по пластична четох хаха, няма как да не се изправи стената, защото тя се изрязва, самия хрущял се дели някак си на 3. А като отидох на консултация, мина много бързо, показах какво искам горе-долу (носех учебника дето бях чела, там имаше снимки), записах час за операция и това беше.
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 24th March 2013, 18:46
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Много пъти се е дискутирал въпроса относно солариума след ринопластика, когато съм го чела обаче не ми е и минавало през ума да ходя на солариуми за това не съм си наложила да го запомня..та....според вас дали мога да ходя на солариум, вече минаха 2 месеца от операцията ми?
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 25th March 2013, 11:45
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Dii, Аз смятам да ходя вече на солариум, не мисля че има проблем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:22.