IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st June 2006, 18:40
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

..........
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21st June 2006, 18:43
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

..........
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st June 2006, 21:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Този стиен на ТСМ е по-добър за след операция от Триумфаджийския даже. И аз си го купих и то на промоция по 5 и нещо. Бях писала за него някъде из форумите и обяснявах на варненките къде точно....
Днес и в този магазин отидох,но за съжаление го нямаше.
Инфо за Варненките-следв.седмица ще зареждат със спортни сутиени в"Бих Шоп"този на Севастопол!
супер. дано не свършат под носа ми пак
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st June 2006, 21:15
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Аз работя на две крачки от този магазин. Събирам данни за номера и ви ги купувам. Тъкмо повод да се видим и да ви ги дам. Само кажете и съм там в понеделник. Имам и карта за намаление, така че ще сме на "примоция"
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st June 2006, 21:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Аз работя на две крачки от този магазин. Събирам данни за номера и ви ги купувам. Тъкмо повод да се видим и да ви ги дам. Само кажете и съм там в понеделник. Имам и карта за намаление, така че ще сме на "примоция"
абе най-добре да го видя и да си го избера сама. пък ако ми харесат може и два да си взема. затова ще те помоля ако можеш да отскочиш, и ако кажат че са ги получили свиркай да идвам след работа
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st June 2006, 21:27
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Нямаш проблеми мило, за теб винаги.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st June 2006, 21:42
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Цитирай:
Първоначално написано от bel
Днес си купих ето такъв сутиен на ТСМ:

http://www.atrakcion.com/catalog/ima...9815_phase.jpg

Струва 8 лв., за разлика от Триумфа, дето си го поръчах (и също е пристигнал днес), който е 47 лв.
Bel,ти вероятно си от София?
Би ли ми написала в София от къде си го купи този сутиен на TCM?
От Бургас съм. Аз си ги поръчах от същия сайт, който ти е написала Чуждата. На връщане от София (след операцията) минахме през Пловдив и от складовете на ТСМ там си купих 4 сутиена по 2 лв. всеки - направо невероятно! Всички са различни, но все от този тип.
Все още избягвам да ги нося, основно си ходя с Триумфа, само докато е изпран слагам ТСМ-ския сутиен.
Питах Динев за него (показах му го) и той го хареса, но каза, че е по-добре да си ходя основно с Триумфа първия месец.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th December 2009, 23:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

незнам, но мен ми дадоха един такъв сутиен от ТСМ, и то купуван в германия, но не съм го носила, защото е доста по-мек и не е стегнат като триумфа...триумфа е най-многоо стегнат от всички спортни сутиени, като изключим тези ластичните, с които сме били по един месец след операциите, но те са ми прекалено изкуствени, за разлика от триумфа, който е памучен и доста по-удобен и приятен като усещане
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31st March 2017, 13:22
simona.p simona.p не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, предстои ми операция за увеличаване на бюста след 10 дни и ми е необходимо да си закупя съответния сутиен за след операцията. Разбрах, че този сутиен на Триумф в момента го няма на пазара и чак юни месец ще има подобен (заместител). Бихте ли ми препоръчали какъв друг подобен сутиен би ми влязъл в същата употреба?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветзаномернасутиенследопер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.