IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th October 2012, 17:17
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Ползваме, но не като заместител на секса
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th October 2012, 12:15
alex_pancheva alex_pancheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Ползването на секс играчки винаги ще е едно ново предизвикателство. Аз лично съм голям привърженик на този вид удоволствия. Съвета ми е смело се хвърляй към това ново приключение. Мога да ти предложа от къде да си купиш.

Последно редактирано от el1nor : 8th October 2012 на 15:17
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th October 2012, 16:24
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз лично сум ползвала и от някой съм с доста добри впечатления
_______________________
метални врати блиндирани врати входни врати метални решетки
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd November 2012, 19:57
tuktam tuktam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Секс играчки !!! Звучи ми яко още не съм пробвала честно казано, но се каня да опитам
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th November 2012, 22:28
inatchiika inatchiika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране

С мъжът ми сме заедно от 5 години и двамата си падаме по секс играчки и ги използваме почти всеки път
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th November 2012, 13:22
NeZiRuS NeZiRuS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Играчките със сигурност внасят разнообразие с секса
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th November 2012, 16:08
maimunkaaataaa maimunkaaataaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране мхм

Здравей! Аз съм твърдо ЗА секс магазините като начин да се разнообрази сексуалният живот. Ние с приятеля ми сме използвали и използваме секс играчки. Препоръчвам ти да вземете например масажно олио и да си спретнете ароматен еротичен масаж, също така може да вземеш накакъв клитор стимулатор, с който да си играете преди и по време на секса, по този начин ще и дадеш още по-голямо удоволствие, белезнички камшичета, с които да влизате в ролята на роб и господар и т.н. има мнооого и много идеи, те ще ти дойдат в главата само като посетиш секс шопа или някой такъв сайт! Успех
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th January 2013, 15:08
Doroteq_623 Doroteq_623 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 5
По подразбиране

хо хо който не е ползвал,не е усетил разнообразието от тези неща..наскоро си купих най-хубавата ми секс играчка и си я добавих към колекцията...Момичета страхотен е vibr_0303.jpg ,препоръчвам ви www.sexshop.bg
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th June 2014, 08:43
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране Защо да използваме секс играчки

Статията е предоставена от: Блог за Мъжко Сексуално Здраве -www.blogzdrave.com (вижте новите заглавия в сайта)

Още по темата:

Как да я накараме да се отпусне по време на секс
Знаете Ли Как Се Пазарува В Секс Магазин?
Секс играчки – факти и митове



Секс играчките могат да внесат повече разнообразие и удоволствие във вашия сексуален живот. Ето някои причини, които биха ви накарали да ги използвате.

Защо да използваме секс играчки
Една от причините е, че с тях сексът е по-забавен.
Защото те ви носят друг вид удоволствие, който е допълнение към стандартния секс
Защото понякога жените имат нужда от по-мощна и последователна стимулация, за да стигнат до оргазъм
Защото можете да се насладите на разнообразието, на което хората преди 20 години не са имали възможност
Защото това може да обогати вашия сексуален опит
Защото секс играчките понякога присъстват в най-горещите женски фантазии

В днешно време не е необходимо да се приемат като табу и вие имате право да се насладите на разнообразието от удоволствия.

Защо секс играчките вече не са табу

Доскоро те, също както и аналния секс са били в сянката на забранените или притеснителни неща в секса. Секс магазините бяха гледани само с крайчето на окото и хората се притесняваха да влязат в тях от притеснение да не ги види някой.

Днес отношението към този вид артикули и много по-либерално и открито. Според търговци в бранша, интересът към секс играчките е в пъти по-висок в сравнение от преди десет години. Това се дължи не само на освобождаването от задръжките, но и от засиления интерес към допълнителното удоволствие от секса. Любопитството от откриването на нови начини за доставяне на сексуално удоволствие се крие в основата на тяхното развитие.

Новопридобитият им статус сред възрастните, поражда бума от разнообразие и наличието на всякакъв вид в секс магазините по цял свят. Собственици на подобен вид магазини споделят, че хората си купуват съвсем свободно
всякакъв вид артикули без абсолютно никакво притеснение или задръжки.

Персоналите са обучени да улесняват клиентите да направят своя избор с тяхната помощ или съвет. Те могат да ви насочат към продукти, които ще задоволят всяко едно ваше желание и ще го направят без дори да усетите и капка притеснение в това, което правите. Също така онлайн магазините предлагат разнообразието, от което имате нужда с опция на пълна дискретност.
Това е един нов начин да се сдобиете с ново попълнение към колекцията ви от сексуални забавления.

Научете се да ги използвате правилно
Ако искате да придобиете сатус на незаменим любовник, ще е необходимо да се научите да използвате секс играчките като неизменна част от вашия сексуален живот. Те не само подобряват способността да усетите нещо ново, но и отварят един нов свят на усещания, които не сте изпитвали до сега. Като начало могат да дадат решение на предизвикателства пред, които сте били изправени до момента.

Например ако вашата партньорка има проблем с оргазмите, без значение дали са анали или вагинални, вие можете да използвате вибратор, с който да стимулирате клитора й докато прониквате в нея. Така ще засилите
усещането, което изпитва и ще й дадете шанс да достигне своята кулминационна точка много по-бързо.

Аналните мъниста, различните видове дилда, вибратори и масажори, осигуряват множество различни точки на стимулация и силни усещания, които при нормален полов акт са по-трудно постижими.
Това е един нов свят на удоволствие, на който имате възможност да се насладите.

Вижте коментарите и още по темата тук: Защо да използваме секс играчки?



Последно редактирано от blogzdrave : 5th June 2014 на 08:50
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th February 2015, 13:38
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

С моя приятел доста редовно си поръчваме най-различни секс играчки от един сайт - sexshop.bg , за да разнообразяваме сексуалния си живот. Имат много интересни и качествени неща на съвсем достъпни цени .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ползвателисексиграчки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:52.