IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th June 2007, 22:12
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

geroina,какво по-точно те интересува за липофилинга на устни,питай ако мога ще ти отговоря
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th June 2007, 09:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Успеваемостта на козметичната ринопластика при него е 95%, в останалите 5% се касае или за много тежки случаи или за чиста случайност...
Лок, на теб достъпна ли ти е документацията на доц. Евстатиев относно всички случаи в практиката му?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th June 2007, 10:35
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте.Мен ме интересува за липофилинга при него както и за ринопластиката, но понеже няма сайт доколкото знам и не мога горе долу да се ориентирам в цените, та ще бъда много благодарна ако ми кажете нещо повече освен за цените и за липофилинга.Благодаря
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th June 2007, 17:55
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране *

И аз се присъединявам към въпроса - каква е цената на липофилинга при д-р Евстатиев?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th June 2007, 22:59
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

около 500 лв:330 е минималната цена за липофилинг,20 лв е леглото,и между 100 и 150 лв е изборът на лекар....и прегледа е 20 лв...но пак е по-евтино отколкото при повечето други лекари...само не знам той как се справя с тази процедура,повече се занимава с реконструктивна хирургия,не познавам никой,който си е правил устни при него,но ще рискувам...
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th June 2007, 09:47
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране *

Изобщо не е много, обаче ако се наложи втори път да правиш липофилинг, плаща ли се пак? Писала си, че операцията ти е на 17.07 - юли ли е наистина или си се объркала? Защото ми се вижда много далече :P
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th June 2007, 20:22
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Да на 17.07 е,далече е но той ще отсъства от 20.06 до 15.07 и каза,че ще е по-добре да го направим след като се върне,за да може да ме наблюдава след интервенциите.И аз реших,че така е по-добре а относно липофилинга,всяко попълване се заплаща,а за да е траен ефекта се правят 2-3 процедури през няколко месеца
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th June 2007, 14:06
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране *

Стискам ти палци всичко да е ок Да разказваш после и да пращаш снимки
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th June 2007, 14:39
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Здравей Амбър!

Точно това ме интересуваше, което си писала - и той ми го каза, че е вероятно устните да се абсорбират, и може да се наложи второ и трето пълнене. Аз съм много добре след интервенцията, само дето приличам на бушменче в устата - е, той ме предупреди, че оттока ще е голям! Доктора е страхотен! Вчера бях много замаяна от операцията, днес не го видях... Интересуваше ме с този липофилинг, Амбър, на 100 % от пациентите ли им се резорбира, или в някои случаи остава някакъв видим ефект? Защото, малко не ми се ще да ходя пак... Пък и, дребосъчето ми ме гледа много уплашено, горкото... Иначе не ме боля - нито вчера, нито днес... За всеки случай съм си купила аулин. Мисля, че и липосукцията на брадичката е минала добре, но нали ти казвам - не съм говорила с доктора още. В понеделник съм на консултация, и ще знам повече за себе си и тогава ще пиша пак. Успехи на всички!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th June 2007, 21:34
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Ти при Евстатиев ли прави липофилинг?Доколкото съм информирана,количеството което остава в устните е индивидуално.Резорбират се между 20 и 80%,най-добре diastemma да каже,но определено ще се наложи повторение за по-добър и траен резултат...ти кога прави процедурите,да кажеш колко време стоят отоците,че мен докторът ме наплаши
Мерси мила sweet_dreams
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.