IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd April 2008, 09:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здравей KARAMFILKA аз не мога да се ангажирам с мнение кой от тримата да избереш но аз лично си правих преди 15 дена същите операции при Н.Георгиев.Беше на веднъж и мина бих казала доста леко.От самата упойка се чувствах добре.Не съм повръщала и 2 часа след това дори ядох.Във клиниката всички са много мили,дори нощната сестра ми прави масажи на гърба.А конкретно за док. мисля че той избира най-доброто за всеки.Аз си бях избрала едни инпланти но той-ми сложи други(по-скъпии за негова сметка) само и само да се получи добре.Не те агитирам ти сама си преценяваш при кой док.се чувстваш в сигурни ръце.Това е най-важното,а иначе всички са добри в това което правят.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd April 2008, 09:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Добре дошла мила!
За да се ориентираш кой доктор да избереш се порови из форума и изчети мненията за всеки от тях. Както се довери и на инстинкта си кой си почуствала като твоя лекар. После за модел и кубици говори вече с избрания.
Успех не е лесно да се избере вярно е!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd April 2008, 09:39
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

здравей доротеа,
много ти благодаря за информацията.на мен ми предложи някакви арион импланти,които каза,че са най-добрите бяха към 4600 еуро,а за повдигането ми каза още 2200 еуро.горе долу и при стоянов същото,а при ефремов ми поискаха около 4000 еуро за всичко и не мога да си обясня защо има толкова голяма разлика/
иначе доктор георгиев ми хареса защото ми отдели доста време,отговори ми на въпросите.....но май не трябваше да продължавам да търся,че все изниква нещо ново...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd April 2008, 09:44
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

благодаря и на теб 1толкова рових из форума,и четох,четох...даже някъде бях помолила да ми кажат от къде да си изтегля операцията на асет,но вече не си спомням в кой тема!
тази операция я обмислям от 7 години,след като родих,но тогава и килограмите ми бяха много та първо реших да отслабвам...не че имаше ефект!и изведнъж тази година-като се почна диети,веласмут,ултра шеип.хидроколон.....ама за гърдите смелост все още събирам-голям страх!аз си мислех,че слагаме импланта и готово...а то повдигане,белези пре зрната и надолу....ох много се разписах нещо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd April 2008, 09:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Тези инпланти който ти е предложил наистина са нови и честно казано не знам как стоят,но за повдигането не знам защо ти е казал толкова мисля че в сайта му имаше цена са тази услуга и не беше толкова(а той по принцип не взима повече отколкото е обявил) ами вярно скъпичко ти излиза но най голямата грешка(според мен)е да си избереш док. според цената.Избери го така както сърцето ти диктува(както каза и Дедективчето).
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd April 2008, 09:55
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

напълно сам сгласна с теб-цената тук не би трябвало да е от най-водещите,но ми се стори странно....незнам харесах го този доктор-покажа ми на камерата жени,които беше оперирал сутринта и изглйдаха спокойни....ох май пак сте го посетя
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd April 2008, 10:00
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

KARAMFILKA ти за евро ли говориш или за лева?А иначе аз днес съм 12 ден и вече се чувствам супер.Бях се подготвила са голяма болка,ама я нямаше .Чувствах не болка а тежест малко ме боли кръста ама то е от спането по гръб(а това повярвай ми е най-гадното)Успех и се настрои много позитивно само така ще имаш добър резултат.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd April 2008, 10:12
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

за евро- 4600 за импланта каза че бил ролс роиса на имплантите и 2200 еуро за повдигането,написа ми го на едно листче човека,а стоянов първо ми каза 16 000 лв,но понеже сте ми прави и втора операция имало отстъпка та стана 15000 лв.

много ти благодаря-вече сам малко по спокойна!все пак имам още време да помисля....не че става с мислене...

сега погледнах и сайта-така са си цените.повдигането е между 1600-2200 еуро ,явно е по сложно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd April 2008, 10:16
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Леле права си такива са и цените в сайта.Абе скъпичко е...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd April 2008, 10:32
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

красотата иска жертви! аз само да се престраша....а при теб разрезите около зърната ли са ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койдаизбера
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:00.