IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd April 2008, 10:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Около зърната(за намаляване на ареолата и качване нагоре)разрез надолу(за обиране на излишната кожа) и разрез под гърдата(за поставяне на инпл.) Сега ако ме питаш за белези ще ти кажа че ги предпочитам пред предишният ми ;бюст;(2-ра към 3-та степен увисване)А и ти самата каза:красотата изисква жертви.Само не се страхувай.Вярно че и някой много ги боли но като се настроиш че при теб няма да е така и няма да те боли.Аз ти пожелавам успех.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd April 2008, 10:42
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

много ти благодаря!!!! общо взето и при мен е такова увисването,и наистина белега е най-малкия проблем в моя случай!при мен страха е взел превес,но надявам се да го преодолея съвсем скоро
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd April 2008, 10:47
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да ти кажа най-ме беше страх по време на пътя от стаята до операционната.Е направо ми идваше да избягам,но си казвам ;ще се срамуваш цял живот(дори и от мъжа си): и като легнеш и край ,чакаш много бързо да заспиш(така и става) а като се събудиш-край всичко е свършило,и връщане назад няма.От този момент вече си красива.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd April 2008, 11:29
Бетка Бетка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

направо си се представям...И аз се страхувам...Ама като видя резултатите се вдъхновявам отново А иначе KARAMFILKA и аз се ориентирах към Георгиев.Изглежда спокоен лъчезарен пък и практиката му е доста голяма и според мен това е важно.Но по компетентни са вече миналите по тоя път , а аз съм като теб - проучвам и се настройвам
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd April 2008, 20:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Момичета, когато сте мотивирани достатъчно че точно това искате да направите за себе си страха няма да ви бъде пречка. Все пак е нормално всеки човек се страхува от скалпела, то обратното не е нормално, но както казаха момичетата по-горе много е важно да се настроите положително и че всичко при вас ще бъде супер!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th April 2008, 09:32
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

да...звучи ми много хубаво!

момичета,моля ви споделете нещо за ефремов.за него почти нищо не намирам
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th August 2008, 16:24
КРИС КРИС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 4
По подразбиране пластична хирургия

Мацки аз също вчера бях при Н. Георгиев на мен също ми каза да си сложа Arion капковидни,че те били най добрите били по скъпи, но най хубави! Определихме операцията в събота 16.08.2008г.,но още се колебая незнам какво да правя решила съм твърдо да си слагам цици, но още не знам дали кръгли или капковидни!Кой са по хубави!
__________________
Чичулина
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th August 2008, 16:48
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

ами аз не знам кой е най-добър като лекар,но и на мен георгиев ми предложи арион като най-добър вариант.аз обаче не съм убедена...а и рещих че няма да се правя при него
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th August 2008, 22:21
КРИС КРИС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 4
По подразбиране д-р Николай Георгиев

Мила Beatris, незнам аз също се колебая дали да отида на операция,днес ми се обадиха от клиниката на Николай Георгиев казаха ми че доктора не се е съобразил,че 16 се пада в събота и ми я променят за 18 в понеделник,но не съм сигурна дали да ходя!Д-р ми хареса вдъхна ми доверие,но това че ми предложи тези импланти не ми хареса,аз лично си падам по кръгли,ако ме питаш незнам защо,мисля си че кръглите са по високи и по хубаво стоят!Харесват ми циците на Галена е такава форма искам,а някой знае ли размерат им и дали са кръгли или капковидни?
__________________
Чичулина
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th August 2008, 22:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

кръгли са, мисля към 400 сс, но са нАДмускулни..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койдаизбера
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.