IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th August 2008, 00:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: д-р Николай Георгиев

Цитирай:
Първоначално написано от КРИС
Мила Beatris, незнам аз също се колебая дали да отида на операция,днес ми се обадиха от клиниката на Николай Георгиев казаха ми че доктора не се е съобразил,че 16 се пада в събота и ми я променят за 18 в понеделник,но не съм сигурна дали да ходя!Д-р ми хареса вдъхна ми доверие,но това че ми предложи тези импланти не ми хареса,аз лично си падам по кръгли,ако ме питаш незнам защо,мисля си че кръглите са по високи и по хубаво стоят!Харесват ми циците на Галена е такава форма искам,а някой знае ли размерат им и дали са кръгли или капковидни?
450cc кръгли надмускулно.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th August 2008, 00:32
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране Re: д-р Николай Георгиев

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от КРИС
Мила Beatris, незнам аз също се колебая дали да отида на операция,днес ми се обадиха от клиниката на Николай Георгиев казаха ми че доктора не се е съобразил,че 16 се пада в събота и ми я променят за 18 в понеделник,но не съм сигурна дали да ходя!Д-р ми хареса вдъхна ми доверие,но това че ми предложи тези импланти не ми хареса,аз лично си падам по кръгли,ако ме питаш незнам защо,мисля си че кръглите са по високи и по хубаво стоят!Харесват ми циците на Галена е такава форма искам,а някой знае ли размерат им и дали са кръгли или капковидни?
450cc кръгли надмускулно.
да и аз така знам
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th August 2008, 13:37
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

ами аз рещих че няма да е той -моя лекар!а пък тези импланти дето ми каза че са мерцедеса на имплантите...аз ги чух за първи път и не само аз
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th August 2008, 13:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beatris
ами аз рещих че няма да е той -моя лекар!а пък тези импланти дето ми каза че са мерцедеса на имплантите...аз ги чух за първи път и не само аз
Чувате ги за първи път, защото не сте се информирали достатъчно по темата с имплантите; това са единствените по рода си т-нар. био импланти и се водят най-доброто в момента на пазара... Дали е т ака обаче е друг въпрос; относително е, както и избора на хирург...

който иска нещо основно да попрочете, ето (тук е дадено най-същественото в няколко реда)
http://www.mmed.ru/prod/brest_implant26.shtml
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th August 2008, 14:37
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

По принцип моя съвет е да кажете ,какво точно искате,без да се притеснявате...Докторите могат да си предлагат,нали все пак трябва да си кажат и те като специалисти какво е добро,но това не значи ,че си налагат мнението и вие ако искате кръгли импланти ще ви сложат анатомични...Ако обаче си премълчите те няма как да знаят и ще си помислят,че и вие това искате
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th August 2008, 17:44
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

може би наистина не съм била от най-добре информираните,но все пак за да се каже за нещо,че е най-доброто на пазара мисля,че трябва да мине доста време и да се докаже-поне аз така мисля
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th August 2008, 20:58
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Всеки хирург си има предпочитания за определена марка импланти-един ще ти каже едни,друг други.....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th August 2008, 23:23
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

По принцип моя съвет е да кажете ,какво точно искате,без да се притеснявате...Докторите могат да си предлагат,нали все пак трябва да си кажат и те като специалисти какво е добро,но това не значи ,че си налагат мнението и вие ако искате кръгли импланти ще ви сложат анатомични...Ако обаче си премълчите те няма как да знаят и ще си помислят,че и вие това искате

Всеки хирург си има предпочитания за определена марка импланти-един ще ти каже едни,друг други.....


Изцяло подкрепям мнението ти Долл
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th August 2008, 08:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beatris
може би наистина не съм била от най-добре информираните,но все пак за да се каже за нещо,че е най-доброто на пазара мисля,че трябва да мине доста време и да се докаже-поне аз така мисля
Ами аз мисля, че 10 години присъствие на пазара не са малко време.. Това, че в БГ сега чуваме/те за тях не означава, че някъде другаде не са се доказали... http://www.laboratoires-arion.com/en...e-mammaire.php
В БГ последните години пласт. хирургия се превърна в непренебрежимо голяма фабрика за бълване на самочувствие и клиентът започна да става все по-претенциозен; а хирургът - все по информиран и снабден с нужните боеприпаси, между които има и "конфекция" и ...."мерцедеси"... всеки следващ продукт се пуска на пазара с идеята, че е по-добър от предишния и когато в кабинета влезе момиче и каже "искам най-доброто" - нормално е да се предложи това, което се води "последна" технология, а биоимплантите се водят няква такава последна изгъзица... А нали всички и всичко се стреми към усъвършенстване... Но след като има някакви задръжки по отношение на тези нови импланти - винаги може да се прибегне към добре познатата "конфекция", от която всички сме доволни...
Сега да не останеш с впечатление, че съм рекламен агент на тези импланти; самата аз съм с "москвича" на пласт. хирургия Евросиликон
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th August 2008, 13:53
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

ами и аз мисля да заложа на доброто старо ако се реща на операция.де
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койдаизбера
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.