IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd May 2009, 21:32
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него и не са никак малко! Разбирам, че си претърпяла разочарование и съчувствам за това, защото всеки можеше да е на твое място и никой не е застрахован. Аз си го избрах за хирург, защото видях резултатите при няколко мои приятелки и колежки. Ходила съм и на конлсутации при други хирурзи, но това наклони везните в негова полза - аз виждах резултатите върху лицата им. Но ако мислиш, че в Лос Анджелис им правят по-добри носовете, лъжеш се. Я подлегни някои от звездите на какво приличат или колко хубави нослета имат, но пък не стоят добре на лицата на някои. А плащат с хиляди долари. Така че, момичета, да бъдем обективни - гаранция няма за никой и никъде. Колкото и да избираме, накрая все правим някакъв избор и както избора ни, така и резултатът от него е индивидуален! На всички, които са решили, че ще си правят тази операция пожелавам успех! Но искам да подчертая, че не налагам мнението си, а само го споделям, тъй както и вие споделяте вашите мнения!
Ами явно при него е въпрос на късмет да направи хубав нос ина4е не мога да разбера как професионалист с толкова сполу4ливи операции ще прави такива гафове!Ако се разровиш в форума ще видиш 4е доволните от него са само 2-3 докато недоволните много пове4е.Интересното е 4е гафовете му са едни и същи което ще ре4е 4е нещо му куца!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd May 2009, 21:45
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

От това, което съм прочела във форума и снимките, които съм видяла, мога да си направя извода, че най-хубави нослета (според мен) прави Джамбазов. Жалко, че е във Варна
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd May 2009, 21:46
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

В Пловдив, не във Варна.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd May 2009, 23:48
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А аз от това, което съм прочела смятам че най-хуабвите нослета прави др. Палаоро в Италия.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th May 2009, 05:59
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него

съжалявам,4е мислиш,че го плуя-много плоско мнение
само 3 девойки са доволни от него,останалите не пишат където и да било
,щото са готови да го закопат жив!

а това,ч е си от малкото късметлийки,не ти дава право да негодуваш срещу ФАКТИТЕ!
ИЗВИНЯВАй,МА НЕ ЛИ СЕ ЗАГЛЕЖДАЛА,ЧЕ МИЗЕРНАТА МУ ЧАКАЛНЯ Е ПЪЛНА С НАМРЪЩЕНИ И НЕДОВОЛНИ ХОРА?


другото което е,че си обявава квато цена си му кефне-това професионалист ли е според теб?
познавам толкова хора,които като чуят нефертити им призлява и не енужно да пишат тук,за да убедят 3 КЪСМЕТЛИЙКИ КАТО ТЕБ!!!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 5th June 2009, 20:59
puffdaddy puffdaddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте имам питане някой има ли впечатления от Д-р Николай Георгиев има ли опериране от него.Някой оперирал ли се е в Токуда Болница София какви са ви впечатленията
Отговори с цитат
  #47  
Стар 5th June 2009, 21:05
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

За Николай Георгиев има цяла тема.Поне от това, което съм чел и виждал от работата му той е втория най-добър хирург на нослета в БГ след Джамбазов.За цени няма да говоря...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th June 2009, 21:12
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Бях на консултация при него. Каза категорично, че ще ми оправи носа. Цената е фиксирана 1850евро. В Токуда не успях да отида, за мое най-голямо съжаление. Казват, че за лицева хирургия там имат най-голям опит.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th June 2009, 21:15
puffdaddy puffdaddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Бях на консултация при него. Каза категорично, че ще ми оправи носа. Цената е фиксирана 1850евро. В Токуда не успях да отида, за мое най-голямо съжаление. Казват, че за лицева хирургия там имат най-голям опит.
и аз бях при него на консултация преди 1г някъде и ме впечатли обяснението му
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th June 2009, 21:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Н. Георгиев има и сполучливи, но и доста несполучливи ринопластики. Не бих го определила като втория най-добър.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.