IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 25th October 2009, 21:23
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А браулифтинга с ботокс ли се прави? понеже реших след 2 седмици да си слагам ботокс в околоочния контур, и има цена и за браулифтинг пак с ботокс, та се чудя дали това имахте предвид като го споменахте преди? Какво по точно представлява, повдигане на вежди ли? Много се чудя дали да не си направя това в комбинация с околоочния, или само околоочен?
Спрях се на клиника в Хелзинки и имат и лазерно премахване на бръчки тук, но се колебая дали изобщо може да има ефект.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 25th October 2009, 22:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
А браулифтинга с ботокс ли се прави? понеже реших след 2 седмици да си слагам ботокс в околоочния контур, и има цена и за браулифтинг пак с ботокс, та се чудя дали това имахте предвид като го споменахте преди? Какво по точно представлява, повдигане на вежди ли? Много се чудя дали да не си направя това в комбинация с околоочния, или само околоочен?
Спрях се на клиника в Хелзинки и имат и лазерно премахване на бръчки тук, но се колебая дали изобщо може да има ефект.
Брау-лифтът е оперативна процедура, вид лифтинг, и ефектът може да се похвали с някаква трайност; докато ботоксът може да бъде инжектиран в определени зони, където се създава ефект на повдигнати вежди, но ефектът е по-малък, с далеч по малка трайност и ако не се направи прецизно- може да бъде точно обратен - ефект на паднали вежди
Отговори с цитат
  #233  
Стар 26th October 2009, 18:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Да се допитам отново преди да направя драстичната стъпка... най вече заради цената защото много се чудя дали не ми е рано да давам 500-700 евро за ботокс. Още нямам 30 год. но мимическите бръчки си личат вече От друга страна ако започна сега с ботокса, след няколко години няма да имам други опции освен лифтинг, а лифтинг на около 35 хич не ми харесва като идея. Вярно че всеки сам си преценява индивидуално, но много се чудя... днес съм на един акъл, утре на друг, а искам да направя нещо за кожата си освен използване на качествени кремове.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 27th October 2009, 18:39
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Другата седмица ще си слагам ботокс на околоочния и за повдигане на веждите Нямам представа какъв вид използвам но разчитам че са професионалисти, искрено се надявам понеже клиниката е една от най прехвалените тук. Имам последно въпросче: вярно ли е че няколко часа след поставянето на ботокс не трябва да се лежи или седи, кое не е препоръчително изобщо и за колко време? Mога ли да продължа с същия околоочен крем или трябва да си купя някакъв специален, и от същия ден ли мога да ползвам козметика или трябва да изчакам? Благодаря предварително за отговорите
Отговори с цитат
  #235  
Стар 27th October 2009, 18:55
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Другата седмица ще си слагам ботокс на околоочния и за повдигане на веждите Нямам представа какъв вид използвам но разчитам че са професионалисти, искрено се надявам понеже клиниката е една от най прехвалените тук. Имам последно въпросче: вярно ли е че няколко часа след поставянето на ботокс не трябва да се лежи или седи, кое не е препоръчително изобщо и за колко време? Mога ли да продължа с същия околоочен крем или трябва да си купя някакъв специален, и от същия ден ли мога да ползвам козметика или трябва да изчакам? Благодаря предварително за отговорите

Няколко часа не трябва да лежиш, а за седенето няма проблеми, седи си колкото искаш. И специален крем не ти трябва.
Отговори с цитат
  #236  
Стар 30th October 2009, 17:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А вярно ли е че ефекта от ботокса влияе само мимическите бръчки, а по никакъв начин не изглажда или намалява тези които са предизвикани от увреждане от УВ лъчите? И ако бръчките са съвсем леки, да очаквам ли пълно изглаждане, или просто предотвратява появата и задълбочаването им? Също така колко време след инжектирането не трябва да буда в легнало положение? Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 3rd November 2009, 10:38
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Павлова инжектира 50 единци и в 3-те зони, които спомена. Инжектира и Скуплтра, но тя не се обсъжда в тази тема, затова ако имаш въпроси по този въпрос на ЛС

Поздрави
Привет,
моля да попиташ д-р Павлова, след като имам скуплтра , може ли в назолабиалните бръчки да си сложа някакъв филър и какъв, че ми се показаха там бръчките, въпреки скулптрата.
И каква цена е при нея филъра.След време съм отново за ботокс и може да отскокна до Пд при вас за всичко това.
Само,че имате ли качествен- траен американски ботокс, защото първия ми ботокс ,бе при Д-р Тонев и бях много доволна, от втория при д-р Денкова не съм доволна, много бързо се "изпари" и много скъпо платих.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 3rd November 2009, 10:53
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от raptorche
Павлова инжектира 50 единци и в 3-те зони, които спомена. Инжектира и Скуплтра, но тя не се обсъжда в тази тема, затова ако имаш въпроси по този въпрос на ЛС

Поздрави
Привет,
моля да попиташ д-р Павлова, след като имам скуплтра , може ли в назолабиалните бръчки да си сложа някакъв филър и какъв, че ми се показаха там бръчките, въпреки скулптрата.
И каква цена е при нея филъра.След време съм отново за ботокс и може да отскокна до Пд при вас за всичко това.
Само,че имате ли качествен- траен американски ботокс, защото първия ми ботокс ,бе при Д-р Тонев и бях много доволна, от втория при д-р Денкова не съм доволна, много бързо се "изпари" и много скъпо платих.
Извинявай,това бе за лични,ама вместо да го скрия долу,при влизането на колега , аз съм го пратила тук. Извинявай, отговори ми на лични, моля. Моля за извинение.
Отговори с цитат
  #239  
Стар 3rd November 2009, 11:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
А вярно ли е че ефекта от ботокса влияе само мимическите бръчки, а по никакъв начин не изглажда или намалява тези които са предизвикани от увреждане от УВ лъчите?
Моите от солариума си останаха
Отговори с цитат
  #240  
Стар 3rd November 2009, 18:49
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Chaoslady, аз моите около очите именно със солариум им увеличих бройката (дървена глава, какво да се прави). Остават си.
След БТ при мен по-фините в скопойно състояние не си личат изобщо. Когато ги раздвижи мимиката ми обаче, се показват.
При всички случаи не са толкова дълбоки и многобройни както преди.
Преди малко пуснах снимки в темата за д-р Янков и клиника "Дивна" - виж ги.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.