IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 3rd November 2009, 18:51
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Ех, защо няма бутон за корекция на мненията?! Исках да кажа "в сПОКОйно състояние".
Отговори с цитат
  #242  
Стар 6th November 2009, 19:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Здравейте! Вчера ми инжектираха ботокс около очите но резултата е никакъв, поне засега Може би бръчките които си бяха фини и преди това, стаха леко по финни, но разликата не е кой знае колко видима - все още ги има. Направи ми впечатление, че първо ми сложиха ботокса и след това ме накараха да легна когато ми инжектираха Restylane в устните. Аз питах дали това няма да попречи на ботокса, и доктора каза че това е мит че не трябва да се лежи и че изобщо не пречи. Което много ме учуди. Другото... когато ми инжектираха филура в устните и сълзите ми потекоха, после ги забърсах но да не би натиска да е попречил на действието на ботокса. Отделно не съм спала нормално от няколко дни, а снощи почти изобщо (плаках цяла нощ защото имам малко лични проблеми)... и да не би от плача също нещо да е попречило. Най вероятно въпросите са глупави но аз съм си шаш и паника винаги...
Отговори с цитат
  #243  
Стар 6th November 2009, 19:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е той ботокса не може да заличи вече съществуващи бръчки, не е филър... целта му е като че ли по- скоро превенция срещу появяването на нови...
Отговори с цитат
  #244  
Стар 6th November 2009, 19:56
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аха ясно На мен доктора ми каза че леко съм избързала, понеже ефект при моите бръчки може да се получи и с друг вид терапии и масажи. Но аз все пак бях решена. Но това за лягането наистина ми е странно, още не мога да го проумея
Отговори с цитат
  #245  
Стар 7th November 2009, 04:27
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ужас... сега видях че крема които използвам за подхранване съдържа
Benzyl Alcohol
Явно ще спре действието Като прочетох това в съставките, веднага си изплакнах лицето, но все пак... Засега съм спряла да използвам дори измиващи гелове понеже ме е страх да не попречат на действието, но в този студ навън не можех да изляза без крем. Дали с сигурност ще попречи на действието? Извинявам се че задавам много въпроси но съм шаш и паника...
Отговори с цитат
  #246  
Стар 8th November 2009, 21:08
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

chaoslady, няма за какво да се пртитесняваш, никоя съставка в който и да било крем не може да достигне на дълбочината, на която е инжектиран ботикса.
Друг е въпроса, че не ти препоръчвам да използваш крем, който съдържа алкохол в състава си.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 25th November 2009, 15:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MRASNICATA
Някой слагал ли си е ботокс в Варна? И при кого? Благодаря ви
Клиника \"Дивна\". Даже има потребителка която писа за там. Link към темата: http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=12697
Още в SkinLine - намира се срещу хотел Черно Море, над McDonalds. Но не знам дали се справят добре там. Аз ще ходя на лазер и за устни.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 25th November 2009, 23:48
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

chaoslady ме е изпреварила!
Аз си сложих БТ в "Дивна" при д-р Янков и съм повече от доволна, както си прочела вече.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 13th December 2009, 14:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Имам проблем с ботокса, чудя се дали не е алергична реакция. 5 седмици след инжектирането все още няма кой знае какъв резултат, съвсем леко се заглади пачия крак но не е кой знае какво, бръчици все още има и общо взето, за разлика от другите мацки които са доволни, аз не съм очарована, очаквах по добър резултат. Другия проблем са тъмните кръгове които ми се появиха отново и дори се задълбочиха, повече са от преди, а спя нормално и достатъчно. Понякога съм така все едно съм си слагала тъмен грим под очите. И миглите ми взеха да падат Сега по малко, но в началото винаги когато се събудех сутрин намирах опадали мигли под долния ми клепач Бях се изплашила да не остана без мигли хехе. Слава богу имам си мигли все още, и то гъсти, но все още падат по малко а преди нямах такъв проблем. Мисля да отида на дерматолог но мога да го направя чак след празниците, а междувременно исках да се консултирам ако някоя е имала подобен проблем или има представа дали може да е алергична реакция. И дали не съм от тези 1% на които мускулите не реагират на ботокса. Блокира мускула но съвсем леко, все още мога да си присвивам очите макар не толкова силно като преди.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 10th January 2010, 22:17
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

И аз имам БТ на 4 дни и вече се проявява (това ставало до 1 седмица). Правя го за 4 път, но този път смених мястото. Сега се обринах при интервенцията, на другия ден бях Ок, само имам синка в центъра на челото (вече е зелена ) и на единия клепач?! Не ми се беше случвало преди.

Иначе бръчките са се опънали.
Всъщост интервенцията май се характеризира с това, че блокира мускулите и не позволява на индивидуалната мимика да ги задълбочава и прорязва прогресивно. Бих казала, че всеки път резултатът е все по-добър.
При дълбоки бръчки, не знам дали е редно да се очаква 100% заличаване. Сигурно методите за справяне са други ....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:10.