IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 10th May 2010, 15:40
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Какво е SUB Q, за пръв път го чувам. Много ми е интересно защото имам много бръчки около очите и там ботоксът не си свършва добре работата. Даже като си сложих, тези бръчки изпъкнаха повече. Ще ми е интересно за резултата от SUB Q въпреки че не знам в Бг дали се слага въобще.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 10th May 2010, 16:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Agata, и аз имах този проблем, с ботокса още повече ми се задълбочиха. Sub-Q е продукт на базата на хялуронова киселина, по гъст е, инжектира се в скулите и така се намаляват някои хлътвания и бръчките не са толкова видими. Мисля че в БГ д-р Денкова в AestheClinic и в Вита го ползват.
Отговори с цитат
  #263  
Стар 10th June 2010, 16:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Днес бях на консултация и ми казаха че нямам нужда от филари. Ботокса този път изглади перфектно, пачия крак изчезна напълно!!! Много съм щастлива
Някои може ли да ми каже дали има ограничение колко пъти се поставя ботокс в определена зона през целия живот? Или ако е през интервали минимум 6 месеца, тогава няма ограничение, може и цял живот да се поставя? Това ми каза доктора, но съм чувала доста противоречиви мнения.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 13th June 2010, 17:42
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Здравей, много се радвам за добрия резултат. Изводът е, че зависи от ръката, която го слага! Колкото до честотата, не виждам проблем да се слага много пъти, нали "изчезва" след време. Аз знам, че не бива да е по-често от 6 месеца минимум. Мен вече започва да ме отпуска, слагах го към 20 декември 2009 г. Мога да чакам обаче още, засега изглежда още добре, но ще видя, все пак зависи и от изходното положение.И дано да можем да си го позволяваме, защото и ботокс, и филъри - доста е соленичко...
Отговори с цитат
  #265  
Стар 14th June 2010, 05:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Колко пъти си слага ботокс до сега? Аз също се бях отчаяла от първия път но сега вече съм оптимистка че има решение за проблема Добре че не се налагат филари че си спестих още 500 евро
До колкото знам, всеки следващ път ботокса има по силен и по дълготраен ефект, сигурно има нещо като натрупване но не съм много наясно. Дано следващия път и при теб да се получи желания ефект, стискам палци!!!
А кой ти слага ботокса, ако не е тайна? Може и на ЛС да ми пишеш ако не искаш да споменаваш публично.
Успех и не се отчайвай, най вероятно не се е получил желания ефект заради неправилно поставяне.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 5th September 2010, 14:03
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

здравейте на всички.....преди 3 дена си сложих ботокс -чело и пачи крак,ефект все още никакъв няма...но това което ме притеснява повече е главоболието което имам вече трети ден,имам чувството че ще ми се пръсне главата,страшно напрежение изпитвам в слепоочията и в предната част на главата-чело и над него....на всичкото отгоре сутринта като се станах от сън ,очите ми подпухнали и подути...поставянето на ботокса беше главно заради поотпуснати клепачи,а сега като че ли са по-отпуснати и подути......моля ви ако някоя е имала подобен проблем нека сподели,притеснявам се от главоболието ,което не ми дава мира,какви ли не болкоуспокояващи не пих...а и това с клепачите направо ме подлудява.......има ли вероятност да останат така или е рано все още да очаквам някакъв ефект.......моля ви,тези които са си поставяли ботокс да споделят мнения
Отговори с цитат
  #267  
Стар 5th September 2010, 14:35
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Докато чакащ някоя съфорумка да ти помогне с инфо се обърни към лекаря, който ти го е поставял.Нека той ти даде обяснение на какво се дължи това главоболие.Дано не е нещо сериозно.Късмет
Отговори с цитат
  #268  
Стар 5th September 2010, 14:47
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

разбира се,че първо това направих,но нали се сещаш в тез три почивни дни как ще си вдигнат телефоните......звънях,никой не отговори
Отговори с цитат
  #269  
Стар 5th September 2010, 17:21
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defens
здравейте на всички.....преди 3 дена си сложих ботокс -чело и пачи крак,ефект все още никакъв няма...но това което ме притеснява повече е главоболието което имам вече трети ден,имам чувството че ще ми се пръсне главата,страшно напрежение изпитвам в слепоочията и в предната част на главата-чело и над него....на всичкото отгоре сутринта като се станах от сън ,очите ми подпухнали и подути...поставянето на ботокса беше главно заради поотпуснати клепачи,а сега като че ли са по-отпуснати и подути......моля ви ако някоя е имала подобен проблем нека сподели,притеснявам се от главоболието ,което не ми дава мира,какви ли не болкоуспокояващи не пих...а и това с клепачите направо ме подлудява.......има ли вероятност да останат така или е рано все още да очаквам някакъв ефект.......моля ви,тези които са си поставяли ботокс да споделят мнения

И при мен беше така с клепачите - подуха се. И двата пъти когато си поставях. Отмина подуването след 2-3 дни. Ефект първия път при мен почти нямаше (за около очите, аз на други места не съм си поставяла). Втория път имаше и то доста добър ефект, бях супер доволна но продължи само около 2 месеца и сега пак същото Аз затова вече казвам твърдо НЕ на ботокса, не и за около очите.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 5th September 2010, 17:22
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

За главоболие - аз постоянно си го имам така че не обърнах внимание
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.