IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st January 2011, 01:30
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране СМАЛЯВАНЕ НА ПРАСЦИТЕ

Или миопластика(до колкото разбрах че се нарича).
Та някой правил ли си е?Не говоря за липосукция,а за изрязване на мускул.Имам много големи прасци в следствие на активно спортуване и генетика(естествено)които не могат да се махнат с диети(естествено)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2011, 01:31
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране

упс...сори за граматическата грешка;имах предвид "доколкото"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2011, 09:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

и аз имам същия проблем
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st January 2011, 09:43
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Bumbarashka, аз имам или по скоро имах такива комплекси в гимназията и те уверявам, надали си виждала прасци като моите (резултат най-вече на ген, а активният спорт само ми беше оправдание за тях пред другите, които ми се подиграваха). Но с времето успях да изчистя почти цялата си мускулатура от подкожни мазнини и сега изглеждам много атлетично и си харесвам краката, бицепсите, трицепсите, плочките на корема ( е сега ще ми трябва мамопластика, защото това се отрази и там, но няма как). Остана ми още малко около ханша.Опитвам се да ти кажа, че проблема ти в един момент може да се превърне в твой приятел. Мога да се похваля, че съучениците ми, които в миналото ми се присмиваха за по-различната ми фигура сега ме свалят, но за съжаление аз помня унижението и съм безмилостна и малко злопаметна. А повечето от съученичките ми с тънки като солетки крачета с времето заприличаха на мощни лелки. Така че моят съвет е да не се октказваш от спорта, независимо на колко години си.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st January 2011, 19:32
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране

SANTRA,
Много ти благодаря за това,че споделяш такъв интимен въпрос и ми даваш ценен съвет.Аз от спорта няма да се откажа,но все пак ми се иска лятно време и аз да нося къси поли и панталонки Готова съм да лежа 1 месец на легло,стига тези мускули да бъдат поне частично премахнати.
Впрочем,как си изчистила мазнините от прасците,защото аз имам,но малко.Била съм на консултации при различни пластични хирурзи и те категорично отказват да се заемат със случая,т.к това е много деликатна работа,а липосукцията няма да помогне,понеже имам много малко подкожна мазнина.И все пак,ако поне нея я изчистя,ще е по-добре
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd January 2011, 08:44
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей bumbarashka, и аз благодаря, че си обърнала внимание на моя пост. В миналото прасците ми бяха още по-големи, защото тежах цели 75кг. С много инат и мотивация отслабнах и продължавам да слабея, но с много диета и спорт. В момента тежа 59кг., но съм 170см висока и с много развита мускулатура, която тежи много. Момичета на моите килограми изглеждат приятно закръглени, а на мен коремът ми е залепнал за гръбнака. Остана ми само малко около ханша да сваля. Т. е. след всичко това написано се опитвам да кажа, че след върло отслабване успях да се разделя с комплекса си за прасците, който ми се струваше непреодолим. Имах случаи, в които дори ходих да си бъркам в гърлото, за да повръщам, та да задържа смъкнатите килограми, защото по улиците редовно чувах след мен "ебахти прасците". Пази се от подобни крайности. За съжаление това се отрази на гърдите ми и сега съм редовен читател на темата "мамопластика" и работя по въпроса за слагане на импланти, защото с този кмплекс все още не мога да се преборя. Чао за сега.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd January 2011, 20:14
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране

SANTRA какво общо има твоята диета с големите ми прасци?Аз съм 174см и тежа 56кг.Като ми видиш прасците,ще си кажеш,че само те са 50кг
Аз и да спазвам и да не спазвам диета,те все са си същите.Въпросът ми към теб беше,как по точно си свалила мазнината от твоите прасци?Със специални упражнения или с глад?А и мускул може ли въобще да отслабне?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2011, 00:22
meri11 meri11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета,

И аз бях с дебели прасци, но такава ми е структурата. Не е от спорт - т.е. не са мускули. Направих липосукция по мое настояване, макар докторът да не искаше - сега са перфектни - изключително доволна съм
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2011, 00:23
meri11 meri11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Според мен няма нищо сложно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2011, 23:00
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Мен ме интересува дали някой си е премахвал мускул от прасците
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СМАЛЯВАНЕНАПРАСЦИТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.