IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 19th March 2007, 16:59
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

За сега съм доволна ползвам го в комбинация с Diacneal на Aven и още един крем, пия и бирена мая вече близо месец. Дано се задържи ефекта

Някой би ли казал малко повече за Roaccutane как сте го пили, колко струва и т.н?
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 19th March 2007, 19:05
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
Tsvetik, отосно Роакутана(Roaccutane)
Ух така е, като чета страничните ефекти и ми става лошо, особено тези за mood swings, аз съм си по начало лабилна, а си представям ако започна да го взимам, в какви депресии ще изпадна помня приятелката ми, която го взимаше беше в различни настроения през 5 минути, от бурен рев към истеричен смях.... а щом се задържа в организма и уврежда бебе съвсем не искам да го пия
Е все пак мерси, че ме отказа !!!
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 27th March 2007, 15:13
aivito aivito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 229
По подразбиране

И аз имам такива проблеми с тези пъпки ама сама съм си виновна,защото все се пипам по лицето,а козметичката ми каза да не го докосвам даже с телефона като говоря!Прави ми йонофореза всяка седмица и ми забрани да се мажа с разни псевдокозметики !Даде ми едно като коректор..вечер се намазва пъпката ..пише на него коректор матиращ лосион,на Амрита!Още нещо- един крем само с алое мазен е но се намазваш вечер и на сутринта лицето ти е като ново,само че ми отсипа в една кутийка,ползват го в козметичния салон,следващият път ще питам!Друго-каза да си варя лайка лосион и да го ползвам вместо тоник!Наистина много голяма промяна имам след като я послушах,отидох при нея цялата на рани от тези пъпки!Дано съм помогнала малко!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 28th March 2007, 12:27
Freja Freja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Freja
По подразбиране

Здравейте! Реших да споделя с вас моя опит.
В пубертета имах ясно изразено акне, на 17 пъпките и омазнянането просто изчезнаха, за да се появят отново със страшна сила на 20. Какво ли не опитах, всичко, за което споменавате по-горе, изследвах се за всичко без резултат, живота ми стана ад. Проблемът очевидно беше хормонален, пих антибиотик с месеци и даже се влоших. После минах на контрацептиви, въпреки че хормоните ми бяха в ред. Ползвах всичко, което го има на пазара, влоших се ужасно. От Диане 35 цялото ми лице се изрина, не можех да излизам от къщи, а лекарите немееха, нямало такова чудо до тогова в практиката им. Спрях ги и ми опада половината коса, а аз поне винаги съм имала страхотна коса...После разбрах, че причината за обрива от Диане била гъбички, които съм нагрупала от него и антибиотика...Освен тива всички локални антибиотици като ЗИНЕРИТ!!! рано или късно водят до гъбична инфекция на лицето, вярвайте ми!!! Така освен с пъпки, вече лицето ми бе покрито и с червен обрив с бели връхчета. Сърбящ. Към това прибавяме омазняване, в което можеш да се огледаш...Намерих една дерматоложка, която ми изписа Низорал таблетки и крем, а за косата шампоан Ducray или както там беше. НИКОГА НЕ ГО ПОЛЗВАЙТЕ!!!!! Косата ми капеше на кичури, после прочетох на самата опаковка, че това било страничен ефект. Та Низорала на таблетки даде страхотен ефект, но след месец всичко започна наново. Пиех го пак и пак, накрая спря да помага съвсем. Пих дори Спиронолактон, от него спря омазняването, но пъпките си останаха. Накрая ми разбърка цикъла и го спрях...Доста обезнадеждаващо...Съвети?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 28th March 2007, 12:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Не знам откъде си, но съвета ми е да се обърнеш към някой от най-добрите специалисти дерматолози. Аз също съм пробвала много лекари и се убедих, че не всички разбират какво правят.
Тея работи които си пила ...направо нямам думи.
Аз също имам доста години борба и както сме споделили по-горе има вече доста по-добри и модерни неща, които наистина помагат.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 28th March 2007, 13:18
Freja Freja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Freja
По подразбиране

От София съм. А най-добрите специалисти дерматолози още като влезеш от вратата викат Дааааа ясноооо, антибиотик ще пиеш!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 28th March 2007, 13:40
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз също съм пила антибиотици - никакъв ефект. Един "специалист" даже ми даде да гълтам сяра на прах- разби ми стомаха
Диане също съм пила. Първите 4 месеца доведе до двоен обрив по лицето ми, след това всичко изчезна. Казаха ми че че сто става така при Диането - първо избива всичко и чак след това кожата се оправя. Но не мога да пия хормони цял живот и след първата година го спрях.
Идеята ми беше да говориш с някой, който ще ти препоръча нещо по-съвременно като нещата, които обсъждаме по-горе. Наистина вече се намират продукти, които действат, но все пак зависи и от конкретния случай.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 28th March 2007, 13:44
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Freja
От София съм. А най-добрите специалисти дерматолози още като влезеш от вратата викат Дааааа ясноооо, антибиотик ще пиеш!!!!!!!!!
съвсем скоро бях при моята дерматоложка за съвсем друг проблем и тя ми наизписа 100 неща едно от друго все по-скъпи, но се прежалих и за половин минута в аптеката оставих една планина пари. резултат - никакъв. след това разказжах на гинеколожката си, жалвайки се и тя ми каза (а тя е много уважаван лекар)- "нали знаеш, че такова нещио като дерматология...доста е относително дали има точно такава наука".
но на въпроса. аз също имах много проблемно акне и го бях лекувала с какво ли- ходих по дерматолози, използвах какви ли не продукти и скъпи и от рода на лептен и ако действат то ше да е с ефект 1седмица и аз така се въодушевявах от краткия ефект, че неведнъж във форума съм споделяла - ето на, открих лечението!
но вече знам че наистина съм го открила. казва се md formulations. това са професионални продукти за козметичните салони. аз използвам face and body scrub на тази фирма и съм, невероятно доволна. струва 40лв и го намерих в салон Antoanette. но съм не просто много доволна - та на мен не ми е излязла и една пъпка откакто го ползвам!!!! просто наистина съм много щастлива. използва се както за тяло, така и за лице и има някакви киселини в него, но в момента не е пред мен и не мога да кажа с точност. потърси го и в интернет. apoklistikaбеше дала линк към него ако го намеря ще ти го пратя. дано това помогне.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 28th March 2007, 14:32
Freja Freja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Freja
По подразбиране

Благодаря!!! А наука дерматология май наистина няма!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 29th March 2007, 09:03
diapan diapan не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 549
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
и тя ми каза (а тя е много уважаван лекар)- "нали знаеш, че такова нещио като дерматология...доста е относително дали има точно такава наука".
Това много ми хареса, но наистина като съм питала мои познати - абе кажете добър дерматалог - за всякакви други лекари се сещат, но не и за дерматолози...
__________________
Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:03.