IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th November 2010, 12:48
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Томи, как ти се e счупил този мост? Нещо в тази тема не мога да прочитам постовене докрай и не схващам точно какво се е случило. Счупила ти се е цялата корона ли на някой от мостоносителите,паднала е короната или пък само покриващата керамика се е отчупила? Ти имаш ли гаранция за тези корони. На короните изработени от циркониев оксид от LAVA 3M ESPE се дава такава гаранция за 5 години на циркониевите кепета обаче. Не на цялата корана с покриващата я керамика.
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th November 2010, 14:55
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dasy
Томи, как ти се e счупил този мост? Нещо в тази тема не мога да прочитам постовене докрай и не схващам точно какво се е случило. Счупила ти се е цялата корона ли на някой от мостоносителите,паднала е короната или пък само покриващата керамика се е отчупила? Ти имаш ли гаранция за тези корони. На короните изработени от циркониев оксид от LAVA 3M ESPE се дава такава гаранция за 5 години на циркониевите кепета обаче. Не на цялата корана с покриващата я керамика.
Вие ме разбихте Жоро т с тази 5 годишна история най-вече

Чупи ми се покриващата част ,не кепетата които също са цирконий......Все едно да де отчупи част от зъба ,но не в корена а в ъгълчетата Проблема е че втори път ми се чупи този мост ,а преди това един зъб..Хахахах зъботехника ме пита защо на него се обаждам и какв ям " Абе глупак камъни тъпча в уста "Зъболекрката ми казва че съм имла 2 години гаранция ивече изминала..Дадох една торба паи и сега отново се налага да давам...Че ако ми сеналага през 2 години да сменям зъби къде ще му излезе края..Подозирам и събирам инфо...Мися че зъботехника купи една машина от Германияспециално за циркониеви зъби ,в която се вкарва някаква програма итя ги изработва.. Може на моите зъбе да са се учили как се пуска машинаа
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th November 2010, 15:42
Dasy Dasy не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Sofia
Мнения: 976
По подразбиране

Покриващата част е керамика, значи тя ти се чупи. Интересно,не е направена короната както трябва според мен
__________________
"Всяка минута,в която си ядосан,губиш 60 секунди щастие" - Емерсън
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th November 2010, 18:05
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dasy
Покриващата част е керамика, значи тя ти се чупи. Интересно,не е направена короната както трябва според мен
Да ти кажа четно и аз не знам от какво сеслучва Но смята скоро да си реша проблема като сменя короните с нови
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th November 2010, 16:19
an_mon an_mon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз преди време имах същия проблем, но откакт смених зъболекаря всичко се оправи. Аз лично ходя при д-р П. Христова и съм много доволна от работата й
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зъбниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.