IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th February 2009, 20:05
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

А ти не се мажи изобщо, пък после ще си говорим...По принцип съм с много тънка (до прозрачност - виждат ми се подкожните кръвоносни съдове), доста чувствителна и суха кожа.

Бившия ми мъж много ме тероризираше да не пропусна мазане...Аз заспивам рано-рано вечер, а той ме ръчка с крема...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th February 2009, 21:08
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Шарк, не е само до мазане. Моята кожа също е тънка, но пък е от мазните. Въпреки това не е еластична. Мазах се с купища лосиони, кремове и олио, но ефект - нулев, все едно цял полк танкове са минали през мен. За сметка на това майка ми е с кожа като теб - тънка и суха, две деца е родила, с нищо не се е мазала и нищо й няма на кожата. Явно си зависи от еластичността най-вече.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th February 2009, 22:10
Аватара на Malenna
Malenna Malenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Шарк, не е само до мазане. Моята кожа също е тънка, но пък е от мазните. Въпреки това не е еластична. Мазах се с купища лосиони, кремове и олио, но ефект - нулев, все едно цял полк танкове са минали през мен.
Same to me. Мазала съм се с какво ли не, сутрин-обед-вечер, и пак безрезултатно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th February 2009, 08:05
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Аз с абсолютно нищо не съм се мазала......и нямам нито една стрия....... Даже при положение,че родих 72кг.......а после ги свалих на 42.. Но наистина не пречи да се презастраховаш.......
Дори си спомням,че в родилното един доктор,като ми видя корема и кожата как веднага се прибра ми каза,че съм родена да раждам... хич не ми беше смешно 1 час след като съм родила......
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th February 2009, 10:18
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Сисони, всичко е до кожа.
С първото хлапе започнах да се мажа още от втория месец, една приятелка от Англия ми изпрати специален крем и масло. Ефект - нула, в седмия месец се нацепих буквално за една нощ...
Но нищо не ти пречи да си вземеш някакво масло на Икаров, било бадемово, било за стрии. Не е нужно да е най-скъпото, за да е най-ефективно. Още повече ти сама казваш, че кожата ти се люпи.
Успех!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th February 2009, 10:57
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

И аз съм за мнението, че всичко е до кожа, но пробвай ако намериш някъде гъша мас - казват, че е много добре за кожата
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th February 2009, 11:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Против стрии се мазах с Lierac и съм много доволна. Започнах от самото начало на бременността. Вярно, че е до кожа, но по-добре да се вземат мерки от рано.
Sisoni, в темата за солариумите мислех, че питаш за твоя позната Честито да ти е! Това лющене във втория месец е на хормонална основа, не е свързано с разтягането. Ще мине! Мажи се с нещо по-хидратиращо. Бих ти препоръчала мляко за тяло на Klorane (оранжева туба с помпичка).
http://www.cocooncenter.com/Klorane-...h_7754759.html
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th February 2009, 13:21
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз не съм съгласна с Аник, че лющенето не е свързано с разтягането, защото и по време на беремноста и след уголемяването на бюста кожата от разтягането ми почна за се бели.
зависи си от кожата, на някои се бели на някои не.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th February 2009, 15:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Bobe, аз съм с доста суха кожа в областта на талията и по принцип ми се лющеше понякога зимата още преди бременността (даже съм пила магнезий по този повод). Та като забременях лющенето ми продължи до 12г.с.докато повръщах, умирах от главоболие и т.н. все хормонални истории, а корем нямах. От втория триместър започна да ми расте коремчето, а лющенето спря. След това с разтягането на кожата сърби, но такова точно лющене (направо като пърхут ми побеляваха дрехите) нямах.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th February 2009, 16:04
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

аз сега се мажа с едно олио и що годе кожата в областа на коремчето ми изглежда по-добре вече
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мазилаповременабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.