IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th March 2007, 19:30
vlata vlata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране Хемороиди

Преди малко ми излезнаха! Моля ви, кажете някакъв цяр, защото ще се самоубия....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2007, 19:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

DoloPоsterine N се казва крема, не знам дали го има в България, аз съм го купувала от Германия, поръчай го на някой познат, ако имаш там, вече съм спасила 3 човека от операция с него. Струва около 25 евро.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th March 2007, 19:50
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Нямам идея дали този крем го има тук. Аз страдам от хемороиди още от първото ми раждане. Когато се обадят ползвам Проктогливенол и съм доволна. Но си пия и течен аспирин, който ме облекчава, докато подейства крема.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th March 2007, 20:01
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране Re: Хемороиди!!!!!!

Цитирай:
Първоначално написано от vlata
Преди малко ми излезнаха! Моля ви, кажете някакъв цяр, защото ще се самоубия....
Единственото което мога да те посъветвам е: не предприемай нищо преди да си сигурна, че са хемороиди и по-точно преди да си се консултирала с хирург (ако вече не си го направила). Защото аз имах симптоми на хемороиди миналата пролет и започнах едни лечения на хемороиди (които личната лекърка ми изписа ) и накрая, след консултация със специалист, се оказа че имам анална фисура (цепване на аналната епител). Симптомите на фисурата и хемороидите са идентични: болки при изхождане, кървене. Третиратх си фисурата с едни кремчета и за сега се спасих от операция. Да видим до кога.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th March 2007, 20:03
vlata vlata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

В момента чета, че външните са били най-опасни. А мойте май са такива... Те лекуват ли се с кремове или си трябва операция?
Мерси за препоръките , след малко тичам до аптеката, само още малко да почета.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th March 2007, 20:05
vlata vlata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
не предприемай нищо преди да си сигурна
Почти съм сигурно, но дори и да не са, не вярвам, че ще стане нещо ако се намажа с крем. Май?...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th March 2007, 20:11
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

Аз също се мажа с Проктогливенол когато се обадят,а понякога си слагам и свещички пак Проктогливенол,така минава по-бързо.
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th March 2007, 20:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Cinchocain- това е основната съставка на крема, ако ти помага, може би ще намериш нещо подобно. От него определено нищо няма да ти стане, ако това не са хемороиди, аз съм го ползвала по други причини, без да имам хемороиди.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th March 2007, 20:21
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Всъщност няма да стане нищо, ако не са хемороиди, само дето се забавя лечението, ако е друго заболяване. Аз лично също бях си взела проктогливенол кремче, както и пих дитралекс една седмица и нямаше абсолютно никакъв ефект. И после хирургът ми каза, че съм закъсняла и е трябвало по-рано да отида да ме диагностицира. Но ако много те боли си пробвай с проктогливенола, най-малкото ще те облекчи, защото съдържа ледокаин.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th March 2007, 20:23
vlata vlata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

ОК, мерси на всички Отивам да си взема Прокто-гливенол, пък утре ще му мисля ако нещо лошо стане. Някой чувал ли е за антифлегмин (някакво ветеринарно лекарство е)?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.