IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 3rd July 2010, 07:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на мен пък ми е много по-грозно, когато една жена демонстрира че има силиконов бюст и смята това за признак на социален статус, защото може да си позволи толкова скъпа интервенция.
Един вид защо ще дам толкова пари за нoви цици, ако никой не ги забелязва. Оттам и този стремeж към неестествено големи размери, деколтета до пъпа и прочие.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 3rd July 2010, 08:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Piny , постът ти ми звучи абсурдно ...Не вярвам , че има жени , които си слагат импланти с цел демонстрация на финансови възможности (или поне аз не познавам такива). Да не говорим , че има много мацки , които теглят кредити , за да си закупят последните. И за да те опровергая , ще кажа , че и тези с възможности , а и другите с кредитите , си носят пищните деколтета и си ги показват на воля ...
Мамопластиката си правят обикновенно жени , които държат да изглеждат добре и са взискателни към външния си вид , а не само от мутреси и бизнес дами
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #73  
Стар 3rd July 2010, 09:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ани, аз май не се изразих правилно.
Исках да кажа, че някои мацки ( далеч не твърдя че всички са така!, но аз познавам 2 такива) обичат да парадират с пластичните си операции, за да видят всички че имат достатъчно пари за да си го позволят
Отговори с цитат
  #74  
Стар 4th July 2010, 10:39
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

И аз познавам такива, които си умират всички да разберат, че имат някаква интервенция...Ходят като маймуни с неспаднали усти както маймунски .... , и с потници дето им излизат ластичните ленти или "любимите" ми толкова стегнати цици, че са качени на врата...И именно заради такива индивиди, повечето хора мислят, че тези които ползват пл. хирургия са "кухи лейки"...Аз също отричам като ме питат, казвам само на близки хора или мацки, на които им предстои някаква интервенция!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 4th July 2010, 11:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аха и ако някое посмее да изрази мнение, че това не му харесва веднага го обивняват че
а) завижда
б) иска , но няма пари да си го позволи
в) няма вкус или е консерва
Отговори с цитат
  #76  
Стар 4th July 2010, 16:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Със сигурност има жени , които наистина искат да са естествени
Точно така Познавам такива жени,които разполагат с финансови възможности и не искат силикон.

А другата група е-които искат и разполагат,но мъжете им са против.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 5th July 2010, 07:03
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
аха и ако някое посмее да изрази мнение, че това не му харесва веднага го обивняват че
а) завижда
б) иска , но няма пари да си го позволи
в) няма вкус или е консерва
Бих казала, че има голяма разлика между това, да изразиш мнение и това, да правиш неуместни и заядливи коментарии за неща, които са въпрос на личен избор. И си личи кога човек казва нещо с явното желание да те обиди и засегне.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 5th July 2010, 18:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
И си личи кога човек казва нещо с явното желание да те обиди и засегне.
Не винаги си личи....много хора тълкуват грешно другите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #79  
Стар 9th July 2010, 09:44
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Мн.пъти е имало коментари зад гърба ми и злобни и всякакви,но когато някой ме попита никога не съм отричала.Дори днес една мацка която не познавам, въпреки че и беше неудобно ме попита за болки и т.н.понеже и предстои операция.Опитах се да и отговоря и я поканих да дойде във форума.Трябва да даваме информация,защото и ние сме я търсили.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th July 2010, 10:27
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Мдаааа,със сигурност има жени,които искат да са естествени,но естествено красиви
За съжаление природата си казва тежката дума и си трябват корекции,естествено,ако ти пука как изглеждаш и не си заблудена по отношение на външния си вид
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженитакаусърдноотричатчеиматимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.