IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 9th May 2007, 12:38
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране Подут корем, ще се пръсна :(

Мисля, че не открих такава тема, затова отварям нова.

От известно време имам такъв проблем - подут корем. Не става дума за сланинки (въпреки, че и това имам), а усещам постоянна тежест - все едно съм напомпана. Първо мислех, че всичко е до режима на хранене, промених го, от около месец се храня изключително диетично, правя по 70 коремни преси, но нищо не се променя - коремът ми има мускул, но е някак разтегнат отвътре. Лошото е, че дори сутрин като стана е подут, а като пия дори чаша вода се чувствам като плондер. Това със сигурност не е нормално и не знам какво да правя. Чашата преля, когато колегите започнаха да ме питат да не съм бременна! Четох, че това се дължи на увеличена чревна микрофлора и пих един медикамент на билкова основа dida на New Nordik, който в началото наистина ме повлия положително, но от около седмица пак съм глътнала балона. Не знам какво вече да правя, притеснява ме да не е нещо по-сериозно. Някой да е имал подобни оплаквания?
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:59.