IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th December 2007, 12:07
corazon corazon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 9
По подразбиране Офис избелване...

За избелване на зъбите по форуми и сайтове се пише страшно много, както и тук. Реших да отворя нова тема, тъй като се подложих на така нареченото офис избелване. Специфичното при мен, по-скоро и гадното е, че зъбите ми са оцветени - т.е. жълти генетично. Нито пуша, нито пия кафе и т.н., откакто се помня, просто като ми паднаха млечните зъби, новите разтяха жълти. Из интернет вече има много писания за избелване и за системата, ама се оказва, че те са само писания... подшушна ми го и зъболекарят. Уж тези 100% системи избелват и генетично жълти зъби и на пушачи и на какви ли още не хора, ама като станах от зъболекарският стол - какво да ви кажа - ефекта ако е 100% - при мене беше може би 15% което естествено ме разочарова. Стоматологът ми каза, че никога нямало да бъде възможно зъбите ми да са искрящо бели, защото просто естественият им цвят е такъв. Процедурата траеше около 30 минути максимум, като на три пъти се сменяше някакъв гел. Не беше болезнено, но не беше и приятно да не гълташ 30 мин, а с някаква тръбичка да ти обират слюнката. Казаха ми, че след 24 часа щяло най-много да има ефект, защото и аз не знам си какво... сега седя и нон стоп се гледам през 5 минути и като че ли има подобрение, но не знам със сигурност.
Надявам, се да няма усложнения и ще си я караме така... докато не измислят може би боя за зъби
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th December 2007, 19:15
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Здравей,corazon!
Трява да знаеш,че до няколко дни след процедурата можеш да отчетеш още избелване....Може твоите зъби да са по-трудно податливи на избелване,но това не значи ,че не са!След още една процедура ,било то домашно или пак офис съм сигурен,че ще имаш желания ефект
И според мен не е никакъв пролем да не преглъщаш 30 мин....се пак има аспиратор през това време,нали така
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th December 2007, 20:06
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране Здравейте

Аз преди няколко дни приключих с избелването и съм доволна за сега. Зъбките ми наистина са много по бели от преди, но мен пък много ме боля и все още ме болят венците -въпреки добре нанесения защитен гел, който предпазва добре, но венците са ми по-чувстлителни и се разраниха малко. Другото е, че аз направих 4 ри, от предвидените 3 ри, процедури (заради венците) и цялата подготовка с нанасянето на всички гелчет (мисля, че са три) като времетраене бяха час и половина с отворена уста, а за стрелкащите болки от лазара ми бяха толкова неприятни и продължителни -особено последните 10 мин... Сега ще трябва да продължа с домашното избелване с по - слаби гелчета и се надявам, че ще ибелеят още малко. Момичето което ми препоръча избелването е със изключително бели зъби, още от далече се забелязват, но неочаквах да станат като нейните, защото при всеки е индивидуално, някои се подават повече, други не чак толкова. Незнам дали говорим за едно и също избелване, но доколкото ми обясниха неби трябвало да има усложнения. Искам само да попитам колко струваше избелването при теб corazon?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2008, 00:27
corazon corazon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Да бе ясно, ама там е лошото, че при колкото и дни да минават ефект при мен няма - тъй като самият цвят на зъбите ми бил такъв и той ми каза, че хигиената е добра и няма грам плака и т.н., но просто явно не подлежат на избелване.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th January 2008, 00:54
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Няма такива зъби,които да не подлежат на изелване,просто трябва още една процедура,било то офис или с домашно изелване.
Ето ефекта на последния ми пациент
преди--- http://images22.snimka.bg/004900042.jpg
по време--- http://images22.snimka.bg/004900044.jpg
след---- http://images22.snimka.bg/004900053.jpg
Избелване с Pola Office SDI
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th January 2008, 11:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

мн добре са се избелили.Аз пък засега с зъбите нямам проблем , а с венцете.Взела съм зъбите на майка ,а венците на баща ми .Веднъж годишно пия "РОДОЖИЛ" ползвам медицинска вода и паста за зъби "LAKALUT-aktiv".Казвам на зъболекарката:Някой ден да не вземат да ми падат зъбите ,така както са здрави,а венците смотани А тя ми отговаря:Няма страшно ,това и да стане ще е след 30 години! Малко ме успокои,защото аз тогава ще съм вече дъртичка така ,че.........То и цигарите май пречат!Аз не пуша мн ,но не ми се иска и да ги отказвам .Е стига съм Ви досаждала!Засега биват венците ,дано да не става по-зле запапред.Яворе ти какво мислиш по въпроса миличък
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th January 2008, 16:11
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ами венците трябва да се лекуват,в зависимост от това какво им е...Не става само с Лакалут...Ако има джобове да се изчистят,подвенечен зъбен камък(който не се вижда) ,той също....И така ,докато не се постигне ниво,при което няма кървене и зачервяване на венците и те са розови като....здрави венци
Това с Родожил-а също не е решението Само се "закърпва" положениео по тоя начин,но причината си остава и след време знаеш какво става....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th January 2008, 17:00
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Че на мен никога не са ми кървели венците,нямам джобове и зъбен камък,защото веднъж в год. си го почиствам.Зъболекарката е добра и разчитам на нейното мнение,а тя каза,че моето не било парадонтоза.Венците ми имат абсолютно здрав розов вид.Било нормално и нямало нищо тревожно,но аз съм си такава шашкам се.Яворе,ако бяхме от един град щях да дойда да ме прегледаш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th January 2008, 17:20
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ми кажи от кой си ,може аз да дойда
п.п. а какво имаш предвид ,като казваш че не са ти добре венците???
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th January 2008, 17:40
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Привет, аз искам да те попитам задо4но, не за мен, за приятеля ми. Пуши от доста години, пие кафе и 4ервено вино. зъбите му са едри, неподредени, здрави, но доста оцветени, на хубаво светло лице знаеш как стои тази усмивка... Има ли някакъв на4ин да се подредят, поне малко, и да се избелят, аз за себе си искам да знам, за да знам какво да искам от него, ще му извадя душата да отиде на зъболекар. Никой досега не му бил казвал такова нещо. Не ми пука, 4е се засегна, после ще се 4увства дале4 по-добре. Не знам откъде трябва да се запо4не, можеш ли съвсем накратко да ми кажеш какво е възможно да се направи, той е на 37г. Мерси
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Офисизбелване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.