IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 17th November 2008, 18:46
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Предпочитам да чувам зад гърба си "тая е със силикон", отколкото да чувам "тая к'ва е плоска като дъска"...
Отговори с цитат
  #182  
Стар 17th November 2008, 18:58
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от franchi
Предпочитам да чувам зад гърба си "тая е със силикон", отколкото да чувам "тая к'ва е плоска като дъска"...

Абсолютно и аз съм на това мнение!!!!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 17th November 2008, 20:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
При подмускулно поставени импланти с времето имплантите се раздалечават!
Моите за езна година не мръднаха да се надявам че и новите няма да се разделечат..
Но как се разделечават като за това нещо е направен джоб и те не могат да излязат от него
Абсолютно съм съгласна с това мнение... мен даже в началото ми беше по-голямо разстоянието поради това, че мускулът ги избутваше встрани... След време той се поотпусна, тъй като не натоварвам особено гръдния мускул и имплантите леко се "поотпуснаха", но разбира се дотам, докъдето позволяваше джобът... С подходящ сутиен всяко разстояние се коригира до желаното от вас, така че... Просто трябва да мине малко време, защото в началото (първите няколко весеца при някои жени са почти "неподвижни" и не може да се съберат) - впоследствие не е така...

След операцията известно време явно докато се отпуснат мускулите разстоянието ми между гърдите беше два пръста, а сега почти 3 месеца от операцията ми е спаднало на един пръст, толкова си ми беше и преди операцията.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 17th November 2008, 20:51
skylove skylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Varna
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
При подмускулно поставени импланти с времето имплантите се раздалечават!
Моите за езна година не мръднаха да се надявам че и новите няма да се разделечат..
Но как се разделечават като за това нещо е направен джоб и те не могат да излязат от него
Абсолютно съм съгласна с това мнение... мен даже в началото ми беше по-голямо разстоянието поради това, че мускулът ги избутваше встрани... След време той се поотпусна, тъй като не натоварвам особено гръдния мускул и имплантите леко се "поотпуснаха", но разбира се дотам, докъдето позволяваше джобът... С подходящ сутиен всяко разстояние се коригира до желаното от вас, така че... Просто трябва да мине малко време, защото в началото (първите няколко весеца при някои жени са почти "неподвижни" и не може да се съберат) - впоследствие не е така...

След операцията известно време явно докато се отпуснат мускулите разстоянието ми между гърдите беше два пръста, а сега почти 3 месеца от операцията ми е спаднало на един пръст, толкова си ми беше и преди операцията.
Това имах в предвид като казах,че след време(1-2месеца) разтоянието намалява.Оттоците спадат мускула се отпуска.Лекарката ми го каза,че разтоянието ще намалее след като спаднат оттоците и така се получи.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 18th November 2008, 06:34
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skylove
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
При подмускулно поставени импланти с времето имплантите се раздалечават!
Моите за езна година не мръднаха да се надявам че и новите няма да се разделечат..
Но как се разделечават като за това нещо е направен джоб и те не могат да излязат от него
Абсолютно съм съгласна с това мнение... мен даже в началото ми беше по-голямо разстоянието поради това, че мускулът ги избутваше встрани... След време той се поотпусна, тъй като не натоварвам особено гръдния мускул и имплантите леко се "поотпуснаха", но разбира се дотам, докъдето позволяваше джобът... С подходящ сутиен всяко разстояние се коригира до желаното от вас, така че... Просто трябва да мине малко време, защото в началото (първите няколко весеца при някои жени са почти "неподвижни" и не може да се съберат) - впоследствие не е така...

След операцията известно време явно докато се отпуснат мускулите разстоянието ми между гърдите беше два пръста, а сега почти 3 месеца от операцията ми е спаднало на един пръст, толкова си ми беше и преди операцията.
Това имах в предвид като казах,че след време(1-2месеца) разтоянието намалява.Оттоците спадат мускула се отпуска.Лекарката ми го каза,че разтоянието ще намалее след като спаднат оттоците и така се получи.
Честно казано аз си мислех че след повече от половин година разстоянието м/у гърдите ми се е смалило от само себе си ..и си казвах че наи-вероятно съм си втълпявала,ама явно не е било така.Не че в момента нямам разстияние-имам,но като се замисля може и да е от факта че съм свикнала с него и не ми прави вече такова впечетление Ако трябва да съм честна даже вече ми харесва растоянието което имам...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #186  
Стар 18th November 2008, 10:29
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Колко е разстоянето,Борянка?
Отговори с цитат
  #187  
Стар 18th November 2008, 12:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Само,че Борянка е над мускулна.........
Отговори с цитат
  #188  
Стар 18th November 2008, 12:36
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Като съм в легнала е 3 пръста,а като се изправя и съм с сутиен е около 1 пръст и половина.Това ми е наи малкия проблем.Но честно казано се замислям сега за реоперацията какви импланти на Пип да си сложа-някои които са с по голяма хоризнтална част? А дали въобще има такива Мисля си ако има такива ще ми идват по на вътре и мисля че ще имам по малко разстояние Моля някои по компетентен да ми помогне
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #189  
Стар 18th November 2008, 12:37
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Само,че Борянка е над мускулна.........
Да мила така е...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #190  
Стар 18th November 2008, 12:39
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Само,че Борянка е над мускулна.........
Да мила така е...
За това ми се струва,че при теб растоянието намалява а не се увеличава......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пощастливилистесегаследуголемяванетонабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:46.