IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #211  
Стар 18th November 2008, 18:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не мога, Гената похаби всички котета и кучета Ето вече наистина минавам на ваша страна - не може така, трябва да има за всички !

Иначе щом и за теб изводите ми са неоригинални - хаби си енергията и се разкайвай колкото щеш ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #212  
Стар 18th November 2008, 18:24
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

В крайна сметка е ясно ,че въпросния няма да бъде наказан от закона.
Тук ставаше обаче въпрос за нещо друго..з.а петиция,за мнение...дали одобряваме/те такова поведение или не.Дали според всеки от нас този човек прави нещо нередно,нещо нормално,нещо отвратително и извратено или не ни пука,да прави каквото ще.....
Дай понеже няма да попадне под ударите на закона и ние да меткаме котенца от балкона да видим къде ше паднат или да ги даваме на прасетата на село и да гледаме как умират в мъки...
Тежко ми е дори да напиша последните неща,защото си представям ,че има и такива които са пробвали итова.
Последното фрапиращо нещо ,което видях по телевизията беше за едни първични ,прости,дебилни и гнусни селяни,които си готвят кученца,понеже лекували болести
Отговори с цитат
  #213  
Стар 18th November 2008, 18:30
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Просто тези животни са навлезли в живота ни като домашни любимци, не като храна. Реално няма голяма разлика.
Например - никой не би си сготвил папагала, би го помислил за много брутално, но би сготвил кокошката на село - е и 2-те са птици.

Както сега никой от вас не би ял конско, но в миналото много е вървяло, не че и сега го няма де, това е просто месо.

Никой няма да се афектира, ако метна риба през прозореца и я оставя да се гърчи, ако дам кокошка на крокодила си или телешки бут на акула. Не е чак толкова брутално, Явор, това са животни. И както знаеш във Виетнам ще те гледат странно, ако не искаш да ядеш кучето
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #214  
Стар 18th November 2008, 18:32
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Отговори с цитат
  #215  
Стар 18th November 2008, 18:41
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
:
Oтказвам се...
Те в Зимбабве и хора ядат....
Отговори с цитат
  #216  
Стар 18th November 2008, 18:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Еми като ги кефи
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #217  
Стар 18th November 2008, 18:48
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
:
Oтказвам се...
Те в Зимбабве и хора ядат....
Отговори с цитат
  #218  
Стар 18th November 2008, 22:30
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Имам идея да се напише писмо, което да бъде изпратено до възможно най-много медии и институции.
В писмото смятам да се събере всичката налична информация за Евгени, закони които е нарушил с действията си и естествено да се приложи петицията. Ще се радвам, ако тези от вас които имат желание да помогнат с идеи какво да се включи в писмото и как да се оформи то...може да ми пишете и на лични....Всякаква информация и идеи ще са от полза.....Моля за сериозно отношение.
Отговори с цитат
  #219  
Стар 19th November 2008, 00:16
Бетка Бетка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране

Подписах петицията....Хора аз нямам думи...Признавам си че не можах да гледам нито предаването нито клиповете Имам и коте и куче...И какви са тия спорове???За какъв Виетнам ,Зимбабве и Китай говорите? (тук чувството ми за хумор се изпари)Вие къде живеете? Не населявате ли все пак държава (с всички - и +) От Европейския континент? За мен това е ужасно гадно...Благодаря на 4inthemorning за темата... Лелеее
Отговори с цитат
  #220  
Стар 19th November 2008, 02:18
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Нямам навика да пиша в този раздел, но тази тема ме провокира...
Споровете, които възникнаха тук са ненужни... както при всеки спор, всеки изхожда от собствената си нагласа към живота и е убеден в правотата си!
В случая за всеки нормален човек е ясно, че само индивид със сходно мислене или подкрепящ подобен род действия, би сметнал поведението на един такъв извратеняк, като този Евгени, за редно ...
Перверзното удоволствие от това да причиняваш болка или смърт на друго живо същество е достатъчно тревожен сигнал за нещо по-страшно и за наличието на безспорни симптоми за сериозна душевна болест...
Това, какво става в животинския свят и кой каква роля има в хранителната им верига си е работа на животните, тук става въпрос за един изрод, който е прекалил с хорър филмите, и който утре може да опита това и с човек...

Не искам да ви се меся, спорете колкото сметнете за добре, но мисля, че тук един форумец си прави сеир на гърба на всички вас и го прави именно нарочно...
Не е нужно да му правите кефа!
Който иска да помогне, нека подкрепи петицията или да пише на съответните органи!
Другото е просто чесане на езици ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Петициясрещуизродахранещзмиитесикотетакученца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:00.