IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th October 2007, 16:32
Sindarela Sindarela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране ПОГНЕТЕ МИ !!!

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото вече започвам да се отчайвам! Аз съм висока 161 см и тежа 52 кг, но искам да стана 47,но там е работата че изчетох твърде много неща по темата за диетите и стигнах до заключението , че ако съм на диета като отслабна рано или късно ще си върна предишните кг! Аз от близо половин година и повече на ям никакво сладко и хляб, не пия газирано и не консумирам пържени храни и меса със мазнини.От 15 септември след кратка почивка(3 месеца- заради лятната ваканция) започнах отново да спортувам активно>>> понеделник,сряда и петък ходя на карате киокошинкай по 1 час и 30 мин.,а вторник,четвъртък и неделя ходя на фитнес пак по 1 и 30 мин ,като наблягам на кардио уредите! Старая се да се храня по-често но по малко! Та въпроса ми е възможно ли е ако продължавам с този начин на живот, да отслабна,защото аз много искам но за сега няма резултат и също така може ли този режим на хранене да ми навреди по някакъв начин,защото аз съм решила да се храня така до края на живота си!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th October 2007, 17:38
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Леле...ама защо искаш да отслабваш още?? Висока си колкото трябва и килограмите са ти колкото трябва, това ще ти го каже всеки мъж, вярвай ми...това, 4е спортуваш е много добре. Аз съм по4ти колкото теб и съм с 2 кг отгоре и се 4увствам перфектно. С който и мъж да съм, му изска4ат о4ите ама може ли жена без дупе и цица...Я стига!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th October 2007, 20:20
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Щом иска да стане 47 кг., значи ича защо, не може да се каже как изглежда точно по едно тегло и едни мерки
Миличка та ти тренираш (или поне си започнала) всеки ден. Ако наистина се храниш без хляб, газирано и мазно, резултатите няма как да дойдат. От собствен опит ти казвам, аз като започнах да тренирам редовно видимите резултати дойдоха чак на третия месец. Така че спокойно продължавай в същия дух и ще забележиш разликата, а кантара не е толкоз пък чак важен, важното е ти да се харесваш (това което виждаш в огледалото де)
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th October 2007, 22:22
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Не разбирам какъв е проблема. Имаш да сваляш само 5 кг. ?!?
Дори не си заслужава да постваш тук, толкова уплашеноо
Просто пази диета и това е. Ако внимаваш след това няма да ги върнеш отново (казва ти го девойка свалила около 10 кг и то преди 6 години,не съм ги възвърнала.сега съм 52 и 167, тогава бях около 60 )
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st October 2007, 13:49
Sindarela Sindarela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Много ви благодаря за бързите отговори! По въпроса за мерките съм 85 на 60 на 78 см.И искам да попитам дали този режим на хранене може да ми навреди по някакъв начин,тъй като аз искам да го спазвам доста време,за да не се получи така наречения йо-йо ефкт Силно се надявам до НГ да се сбогувам с излишните 5 кг ! ^_^
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st October 2007, 19:53
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Защо не пресметнеш колко калории гориш на ден.
(http://www.tialoto.bg/calculators/calorii.php)
После си направи списък на храната която ще ядеш през следващия ден. Изчисли колко ккал има в нея, (http://www.bb-team.org/values/nutrition_facts)
Значи ако искаш да отслабваш равномерно трябва да приемаш между 500-800 ккал на ден по малко отколкото гориш. Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st October 2007, 20:07
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sindarela
Много ви благодаря за бързите отговори! По въпроса за мерките съм 85 на 60 на 78 см.И искам да попитам дали този режим на хранене може да ми навреди по някакъв начин,тъй като аз искам да го спазвам доста време,за да не се получи така наречения йо-йо ефкт Силно се надявам до НГ да се сбогувам с излишните 5 кг ! ^_^
може ли дa те питaм нещо?
не се обиждaй, но кaжи ми къде искaш дa свaлиш?
имaш много добри мерки, a от отслaбвaнето още ще ти нaмaлее бюстa и товa нямa дa ти хaресa.
рaзбирaм те, нa мен всички ми кaзват, че съм добре, но aз си се виждaм дебелa.
кaзвам ти го, добре си, по-добре се хрaни здравословно, спортувaй и се стегни и съм сигурнa, че ще се хaресaш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st October 2007, 20:49
Sindarela Sindarela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Еми искам да сваля главно от коремната облас и бедрата! А този режим към който съм се насочила здравословен ли е и мога ли да го спазвам за по-дълго време . В смисъл такъв че аз не искам да се връштам към старите си навици на хранене , а да продължа да си се храня така завинаги
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd October 2007, 21:55
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sindarela
Еми искам да сваля главно от коремната облас и бедрата! А този режим към който съм се насочила здравословен ли е и мога ли да го спазвам за по-дълго време . В смисъл такъв че аз не искам да се връштам към старите си навици на хранене , а да продължа да си се храня така завинаги
дa ти си се отказалa от нaпълно вредни нещa, тaкa че не се притеснявай.
сaмо че се хрaни редовно. инaче ще имaш проблеми със стомaхa.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОГНЕТЕМИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.