IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th September 2010, 21:11
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Рецептата ми напомня отговора на Шер " Когато напълнея сменям любовника с нов поне 5 години по-млад от предишния..."
Отговори с цитат
  #62  
Стар 16th September 2010, 21:38
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

От една седмица правя масаж с кафе под душа и ползвам маслото на Икаров , определено има ефект , кожата ми е доста по гладка . Едва ли цялата фармацефтична и козметична индустрия бълва боклуци за целулит. Важното е да се съчетано с диета с повече зеле и спорт поне два пъти седмично.
А секса като се наплющиш с две пици половин литър бира и парче торта за вечеря най много да ти докара киселини ))))
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th September 2010, 07:10
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

аз пък пробвах масажите с мед и съм много доволна наистина първите 3-4 пъти болеше, но после се свиква трябва си и постоянство .След като си направя такъв масаж задължително се намазвах с някакъв крем.Аз ги правех всеки ден за месец някъде и бях много доволна
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th September 2010, 18:51
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Продути които съдържат Розмарин, кофеин, бръшлян са добри за мазане и вършат работа, но само ако има допълн. грижа от процедури било то апаратни, или мануални + диета и спорт.Иначе само мазане - НЕ СТАВА И НЯМА И ДА СТАНЕ
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th September 2010, 23:06
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miira
аз пък пробвах масажите с мед и съм много доволна наистина първите 3-4 пъти болеше, но после се свиква трябва си и постоянство .След като си направя такъв масаж задължително се намазвах с някакъв крем.Аз ги правех всеки ден за месец някъде и бях много доволна
Освен това медомасажа има и детоксикиращо действие.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 28th September 2010, 13:55
sloser sloser не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Пловдив
Мнения: 3
По подразбиране

Най-добрият лек срещу целулита си остава мануалният масаж,казвам мануален за да го разгранича от всичките машини и измишльотини на пазара.Разбира се,ако не си промените режима на хранене и на живот колкото и да ви масажират и да ви мажат няма да стане.
Аз си работя в Пловдив,от 01-10-2010 се прибирам в България,така че който е заинтересуван да пише.Дал съм сайта си в детайлите на профила ми,така че можете да видите цените и услугите,които предлагам,поздрави
ПС:Забравих да добавя масажа с мед-ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЕФЕКТИВЕН СРЕЩУ ЦЕЛУЛИТ,А И ПОЛЕЗЕН ЗА КОЖАТА.С ЕДИН КАМЪК УБИВАТЕ ДВА ЗАЕКА
__________________
красотата иска жертви
Отговори с цитат
  #67  
Стар 29th September 2010, 07:49
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Съвсем си прав, говориш почти като масажиста при който ходя. Ако не беше от Пловдив щях да мисля дали той не е писал поста. Явно това е положението независимо дали ни харесва. Щото всеки иска да не пази диети и да се изтяга на дивана пък да е слаб
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найдобриятпродуктцелулитизглаждащефект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:40.