IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th July 2007, 17:03
rose rose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране Закъснява ми 2 седмици...

Здравейте, бих искала съвет какво да правя и трябва ли да се тревожа толкова, защото вече 2 седмици няма и помен от менструацията ми На 17 години съм от скоро правя секс, пазя се, обикновено закъснява с 2-3 дни, но този месец не ми дойде...Трябваше на 17-ти, а вече е края на месеца...Според Вас какво може да ми има, защото мисля, че е изключено да съм бременна... Възможно ли е да е от жегите, или от стрес, защото от месец съм доста притеснена по лични причини...Всяка сутрин се събуждам с надеждата, че ще ми е дошло и всичко ще си е наред, но не става така и все повече се притенявам, а до колкото зная така още повече си вредя...Кажете ми какво мислите по въпроса...Благодаря предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th July 2007, 17:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Привет Rose Възможно е и да е от жегите Но най-доброто според мен е като за начало да си направиш тест за бременност за да се успокоиш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2007, 18:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Присъединявам се
Теста е много бързо и удобно решение, струва само няколко лева и резултата излиза за няколко минути.
Иначе всички причини, които си посочила може да са верни- жега, стрес, а може и да са други.
Според мен след теста трябва да отидеш на гинеколког, може и да са гинекологични причините.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd August 2007, 18:25
rose rose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте пак, ами аз си направих тест и не съм бременна поне според теста, в момента няма как да отида на лекар и въпреки че съм малко по-спокойна все още се чудя ще ми дойде ли Сего отново трябва да чакам и да се притеснявам докато дойде датата и ако тогава не дойде вече не знам какво правя...Все пак възможно ли е да се прескочи 1 месец заради стрес, влиянието на жегите и т.н, защото този месец ги имаше всичките на куп... според вас ще ми дойде ли
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd August 2007, 19:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Възможно е, да. И на мен ми се случи веднъж.
Но е и притеснително. Може освен жега и стрес да е гинекологичен проблем, например поликистоза. Което си е сериозно и налага преглед с гинеколог.

Принципно тестовете са вече доста добри, но все пак имай предвид, че не дават 100% гаранция. Ако резултата е отрицателен има малка вероятност да не е успял да регистрира бременноста.

Изобщо почакай още малко, но после иди на гинеколог.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd August 2007, 00:58
:) :) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 71
По подразбиране

btw...възможно ли е да Ви дойде докато сте бременни Примерно...сега си спала с момче и да кажем че се е изпуснал. И след месец ви дойде. Това би трябвало да покаже, че не си бременна. Възможно ли е да се окаже по-късно, че е обратното
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd August 2007, 01:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

е има такова нещо, за каквото говориш- нарича се "цветна бременност", чувала съм и за по-късен период.
Ето тук малко повече за нея и още. Не бива обаче, да бързаш да се притесняваш. понякога не ти идва, а пък не е заради бременност. ако още нещо те смущава-най-добре иди на лекар. те са за това!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th August 2007, 08:37
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

охх, да. и аз ся мн се притеснявам. защото с моя приятел правихме секс и то с презерватив но после като отидох до банята и една бяла капка протече от мен и немойах да преценя дали беше от мен или от него. проверихме презерватива няколко пъти и беше здрав. сега ще чакам до датата ми да видем дали ще ми дойде. дано дано.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th September 2007, 19:36
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Ни в клин ни в ръкав, и аз да взема да ви пиша. Аз пък искам да съм бременна. Шансът е много малък. От една седмица стомаха ми е много зле, каквото и да ям или пия все ми се повръща. Сънлива съм. Миризмите ме дразнят адси много, повдига ми се от тях. Абе нямаше да ми дойде на ум бременност, но няква гадателка казала на майка и се роди в мен надеждата. В един форум прочетох че такива са симптомите на бременноста, иначе си мислех че нещо настивам....То моето е по скоро надежда, отколкото реалност, ама просто исках да споделя....Откачено нали
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th September 2007, 21:09
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

така.. на мен ми дойде-всичко е наред.
а, за това което си написала suzka много се радвам че искаш да си имаш дете. напоследък май не е често срещано, било то заради кариера или за нещо друго. предполагам че чувството да имаш дете е страхотно, и много искам и аз да го изживея. но все още ми е твърде рано. само на 17 съм, не се виждам да се грижа за дете, пък и не искам сега. има време за всичко ти на колко години си, ако не е тайна ест
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъснявамиседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.