IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd October 2006, 20:02
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Е, съвсем да не боли...Боцкат те със спринцовка по гънката до върха на устните, колкото боли инжекция. Боцка се на две-три места от едната страна, после от другата, на мен ми сложиха някакъв френски филър на хиалуроновата киселина...забравих го, наистина. Но имах доверие на доктора, аз не за първи път ходя при него, кожата на лицето ми е проблемна. Това беше между другото. Не слага упойка, наистина няма нужда. Продължава не повече от 10 минути, резултата се вижда веднага, можеш да си тръгнеш веднага и да си отидеш на работа. Пробвала съм го, работи! Цената при него е 350лв. Поставя и ботокс, между веждите, цена 70 лв на 20мг, ако не ги е увеличил, но да са станали най-много 80 лв. За тази зона се слагат около 60мг, т.е.210лв. Ботоксът също има ефект, майка ми си слага последно март или април, с мен, още има ефект. Аз лично съм доволна. На фона на двойно по-високите цени в София Клиниката е частна, намира се в Стара Загора, ул. "Калоян"18. Имат най-добрия апарат в Бг за IPL. Цена 270лв за 1 процедура, необходими са поне 5-6. Май като реклама се получи, но ви уверявам, че не е.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th October 2006, 10:09
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Благодаря Кити, жалко че е чак в Стара Загора. Но аз за такава процедура мога напълно да се доверя на моя хирург. Интересуваха ме другите подробности. Тенкю
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th October 2006, 15:42
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

О, да, рабира се Хубаво е, че тези процедури не се правят само на едно място в Бг
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th April 2011, 13:55
Аватара на maci
maci maci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

kiti az poglednah v saita na klinikata v Stara Zagora specialno za filurite i nai-evtiniq e 380lv i stigat do 555lv zavisi ot markata,a ti si napisala che si si slagala i nai-skupiqt e 350lv.Ot koi filur si slaga kolko ml. i kolko e traino deistvieto?A i ml. sa ot 0.5 5.5 i 1ml ima golqma razlika
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th April 2011, 14:04
Аватара на maci
maci maci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Az si slagah noemvri 0,7 ml ,razdelih si ampila ,ne beshe kiss a nqkakuv po gust hialuron ne znam imeto i ne bqh dovolna.moje bi az sum mnogo suetna,no ne beshe ravnomerno i na nqkoi mesta beshe i v po gorniq sloi na ustnite,kato se usmihvah i na gornata ustna se vijdaha topchetata i togava nai-mnogo se vijdashe asimetriqta.A po gustiq se injektira po dulboko i zatova i ne se vurnah da mi postavqt ostanaloto.Iskam otnovo da si sloja,no nz kude i kakuv nasochila sum se kum Teosyal kiss 1.0ml
Отговори с цитат
  #46  
Стар 22nd November 2011, 19:50
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити Виж мнението
Е, съвсем да не боли...Боцкат те със спринцовка по гънката до върха на устните, колкото боли инжекция. Боцка се на две-три места от едната страна, после от другата, на мен ми сложиха някакъв френски филър на хиалуроновата киселина...забравих го, наистина. Но имах доверие на доктора, аз не за първи път ходя при него, кожата на лицето ми е проблемна. Това беше между другото. Не слага упойка, наистина няма нужда. Продължава не повече от 10 минути, резултата се вижда веднага, можеш да си тръгнеш веднага и да си отидеш на работа. Пробвала съм го, работи! Цената при него е 350лв. Поставя и ботокс, между веждите, цена 70 лв на 20мг, ако не ги е увеличил, но да са станали най-много 80 лв. За тази зона се слагат около 60мг, т.е.210лв. Ботоксът също има ефект, майка ми си слага последно март или април, с мен, още има ефект. Аз лично съм доволна. На фона на двойно по-високите цени в София Клиниката е частна, намира се в Стара Загора, ул. "Калоян"18. Имат най-добрия апарат в Бг за IPL. Цена 270лв за 1 процедура, необходими са поне 5-6. Май като реклама се получи, но ви уверявам, че не е.

Аз пък точно от този лекар съм недоволнал Преди време си направих в неговата клиника химичен пилинг и ми останаха белези по лицето. Малки почти незабележими и най-вече по челото, но все пак не беше това идеята,когато есе подлагах на процедурата. Дано сега е станал по-добър.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th May 2012, 08:21
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Еххх, сега защо нямам излишни 250 лв.
http://bg.kolektiva.net/varna/hialur...ina-varna.html
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th May 2012, 09:18
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Айде сега пък, после на мен викаш че все искам нещо
Криска аз пък тук трябва да дам 400 евро за една ампула ама ги искам още малко по големи и май ще дам. За едни устни не ми се идва до Бг.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th May 2012, 09:25
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Айде сега пък, после на мен викаш че все искам нещо
Криска аз пък тук трябва да дам 400 евро за една ампула ама ги искам още малко по големи и май ще дам. За едни устни не ми се идва до Бг.
Ааааа, ти вече имаш това, което аз искам...така че -ти си по-лакома
Ами аз искам само в горната устна и най-вероятно ще разделя 1 мл на два пъти...някой ден
Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th July 2016, 09:58
MariqAngelova MariqAngelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
Аз си правих устни при д-р В.Стоянов, който е възпитаник на руската школа. Живее и работи в Русия, но често пътува до България, за да извършва естетични процедури. Аз лично съм от Бургас и си запазих час за поставяне на филър за устни в Естетичен Център Виталайз. Там се запознах с д-р Стяонов, който ми обясни, че извършва процедури и в София, но не съм сигурна в коя клиника. Може да се обадите на телефона на Центъра в Бургас и да ви предоставят повече инфомрация.
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:38.