IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th January 2010, 15:42
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Jaynee,честит имен ден и от мен!Много усмивки и добро настроение ти пожелавам.
Моето меню за днес:
около 8:00 : 1 банан+4 малки мандарини
обяд: 11:30 : омлет(2 яйца+1 тиквичка+няколко маслини+малко сиренеце)
И това ще е откъм храна днес.Реших да пробвам как ще ми се отрази лунната диета,затова до утре в 12 ще пия само течности.До края на днешния ден съм планирала 1 чай с мед(и сигурно още 2 без),1 айран,2 чаши дом.сок.Преди някой да ми каже ,че е вредно и т.н.,пояснявам ,че целта ми на хранене за момента е отслабване(имам доста излишества) и утре няма да се натъпча,всичко е планирано(само остава да си изпълня плана)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th January 2010, 19:22
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Тук съм

Jaynee, честит имен ден - да си жива и здрава и винаги със силен дух и тяло
Disaster, радвам се, че пак си тук Аз не съм фен на лунната диета, но пък може да се почувстваш добре
Abbi, супер си както винаги! Ти целиш само здравословно хранене, нали? Мисля, че беше казала, че не искаш да сваляш кг?
Anik, как я караш? Как е бебчо?
Swe3tynka, Аник е права! Спри да се самонаказваш и да си казваш днес бях зле, утре ще наваксам. Въобще не си зле! Страхотно се справяш както винаги, рядко съм срещала толкова организирани хора като теб, така че спокойно
Sine, губиш се!

За днес:

05.45 сок от прясно изцеден грейпфрут
06,30 овесени ядки накиснати в студена вода от вечерта + стафиди + 3 сушени кайсии + 5 бр изсушени бананови кръгчета
11,00 2 малки ябълки + морков + 10 орехови ядки
14,45 2 яйца + малко сирене + домат
19,00 зелева салата + малко сирене

3 л вода
чай
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th January 2010, 20:10
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Jaynee, честит имен ден и от мен... Да си много обичана и желана. Внимавай с храните тази вечер

закуска: овесени ядки + мед + стафиди + орехи
2 ябълки
обяд: салата зеле, моркови, ряпа + печени картофи
1 ябълка
вечеря: руска салата ( без шунка и майонеза )

до момента 3л., но мисля поне още 1..
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th January 2010, 20:20
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Иеее, днес го изкарах на течности + 1 портокал и малко зелена салата.

Благодаря ви за пожеланията !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th January 2010, 20:40
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте, момичета :*

Моли, имам чувството, че с тебе много си приличаме И аз това си мислех днес-какво всъщност като не съм тренирала 4 дена, не е чак такава болка за умиране, явно съм имала нужда от почивка. И междудругото си дадох сметка защо се получи тази временна апатия и безразличие към всичко и към ученето, и към храната и към спорта, абе към външния вид като цяло. И мисля, че я преодолях, но този път за постоянно. Не е просто период на излизане от дупката. Осъзнах си съвсем ясно грешката и вече правя всичко възможно да я променя, за да не стигна отново до такива последствия.
Днес, след училище, НЕ тренирах (фитнес, аз др не го броя ), защото бях (и още съм де) скапана от умора и за сън. Тялото ми не го искаше. Щеше да е отново издевателство. Реших, че ще е много по-разумно да пропусна, какво пък..нали утре ще си тренирам- сутринта, хубавичко, за енергиен старт на деня хихи така най-обичам И постепенно ще влезна във форма (от към тренировки).
А от към храната, за там не се притеснявам. Вече не се страхувам от нея. В момента внимателно проучвам и се наблюдавам кое как ми влияе, за да мога да си съставя режим според това, което тялото ми иска. И се чувствам супер

Jaynee, честит имен ден. Желая ти любов, щастие и хармония! :P
[/b]
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th January 2010, 21:49
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Божичко, anik, съвсем забравих да ти отговоря, извинявай :*
Ами, всъщност тези манджички сама си ги готвя и само аз си ги консумирам За останалите в семейството моите ястия са 'прекалено диетични' Иначе, когато има време и може, мама винаги ми готви, а ако ястието не е много постно (напр. спанак с пилешки гърди), но си е пак полезно нали (все пак аз съм я помолила :P ), папкат всички И така..

__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th January 2010, 09:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

mindbender, успяваш ли да се заситиш с тази храна - струва ми се многомалко за активно спортуващ мъж
swe3tynka, вчера пипнах праза в магазина и го оставих, но скоро ще купя и ще си задуша Мисля, че от него не боли корем така, както от лука. Много е хубаво, че семейството ти приема и уважава твоят начин на хранене.
Moly, сокът от грейпфрут успешно ли замества водата с мед?
Аз съм ОК - сега съм в страхотен период - минаха ми всички неразположения, не ми е много тежко, направо криле ми поникнаха. Е, понаболяват ме кръст, крака... но не им обръщам внимание. Все още държа на 5 качени килограма (даже според кантара при лекарката са 4, но аз си вярвам на моя) и нямам никаква грижа с храната - ям си както преди и ми е добре :P

Пробвах един "сладкиш" - сурови бадеми се накисват във водата от компот от ананас. Като набъбнат се белят. Бадемите, плодовете от компота и сушени сини сливи се разбъркват със заквасена сметана и се слагат в хладилника за минимум 2-3 часа (аз поръсих орехи отгоре). Всички количества са на око. Рецептата е с подсладител (захар, мед, Стевия....), но според мен не е нужен - ананасът е достатъчен. Става за закуска - ние нещо много "отритнахме" киселото мляко, та затова реших да си позволя малко сметана
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th January 2010, 10:31
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Привет и от мен!
moly наистина не целя отслабване.Аз съм 47кг. 163см.Мисля,че изглеждам добре Опитвам се да се храня здравословно,с ваша помощ дано успявам.
Jaynee браво,успяла си да изкараш един разтоварващ ден и то точно когато си имала повод да почерпиш

aniK молко ми е притеснително за яйцата.До колко може да се консумират?Някъде бях чела,че е препоръчително до 3 на седмица .Така ги обичам,но все ги ограничавам и се старая да не прекаля.

Менюто ми за днес
овесени ядки,ленено семе,настъргана ябълка,орехи и канела
пил.филенце и салата от морков
портокал
шопска салата с повечко извара

3л.течности

Това е от мен
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th January 2010, 10:45
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

aniK, напълно се засищам. Не е важно количеството, а качеството... Храната ми е според натоварването. Ако е по-голямо натоварването, разбира се се храня повече. Тялото ми до такава степен е свикнало, че се уморявам много трудно и възстановявам бързо. Гледам и да усвоявам добре храната и да не преяждам. Излишните количества или лошите комбинации ми отнемат от енергията, която ми е необходима. Една грешка и веднага си оказва влияние в тренировките. А и сега е зима, давам го по-леко колкото да поддържам форма. Примерно сега тренировките ми по колоездене не надвишават 80км, докато есента стигах до 250.. Колоезденето обаче позволява да се яде в движение и примерно при по-дълги карания консумирам стафиди за сърцето и вода с мед и сол (солта задържа водата в клетките). А и травми имам на раменете и глезена - нито тичам, нито плувам. Като почна пак, вече ще ги има и нуждите от малко повече храна.

Не сравнявай сока от грейпфрут и водата с мед... И не подценявай болките, тренирай корема и кръста.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th January 2010, 11:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Не сравнявай сока от грейпфрут и водата с мед... И не подценявай болките, тренирай корема и кръста.
Хич и не мисля, но Moly пиеше вода с мед на гладно заради WC, затова питам Дали сокът от грейпфрут и осигурява желания ефект
Аз сега съм бременна в 6ти месец, затова не тренирам (опитвах до преди 1 месец, но ми забраниха заради разни контракции, ниска плацента и т.н.неща, дето не са за тази тем). Кръстът ми си е травмиран от преди и доста ме наболява. Ще си го търпя до края, когато става най-лошо (вече имам опит с една бремнност)
Abbi, аз за яйцата съм възприела по 2, максимум 3 на ден. Мисля, че е отживелица това за 3 на седмица. Ако искаш, нещо по средата си измисли. Аз някои дни порпускам (от няколко дни например имам една печена ярешка плешка и я вкарвам на обяд, че вечер ми е в повече. Доста е сухичка и на домашните не им се нрави особено ).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.