IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th October 2009, 15:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Кремена, и аз се интересувам от резултата и изобщо от всякаква информация. Така че - не ни забравяй и пиши
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th October 2009, 16:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Хахаха, как се събрахме като мухи на л****
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th October 2009, 19:34
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Сега бях в клиниката да ми сменят превръзката на гърдите и питах асистентката на д-р Кръстинова къде и как е вкарана мазнината,тя ми показа тези 2 незбелижими дупчици над ушите,2 още по-Незабелими до ноздрите и 2 в краият на очите.Само да отбележа че допреди 2 часа аз не ги виждах.По неините преценки до 2 седмици ще има ефект и ще съм за пред хората мисля тогава да направя снимка и да я сложа да се вижда
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2009, 19:42
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Относно бутокса....нямам против д-р Янков тои ми е оперирвал носа,но бутокса няма този ефект които липофилинга или маската(патентовано е д-р Кръстинова повдигане на вежди очи,клепачи)което да е ефикастно.Слагала съм буток и сега съм на финалната права-скалпела,чесно момичета не правя реклама на някои доктор аз самата минах през всичко докато се докопам до д-р Кръстинова,но тя имаше смелоста да ми каже какво трябва,какво не трябва кое е наи-траино без да бърза да ми вземе парите...Аз мога да изброя доста лекари некадърници или допуснали грешки,които сега да поправям...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th October 2009, 21:06
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

СЪВСЕМ ОСПАМИХМЕ темата за д-р Янков!
Но да си кажа пак и аз:
Кремена, а не те ли е страх от лифтинг? Казваш, че си на 30 и вече си решила за скалпела... А след 10 години? На 40 ще правиш втори ли?
Задавам ти такива въпроси, защото и аз самата съм в подобна дилема от около половин година, но и мнението на хирурга, а и на момичетата тук е, че е по-добре първо да се ползват по-неинвазивни методи...
Защо смяташ, че д-р Янков не е специалист за нещата около очите? Само в ринопластиката ли има опит?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th October 2009, 21:43
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Мен ми го препоръча негова колежка тук от София специално за носа.Но аз лично до преди 10 дни бях на същото мнение че не трябва да се бърза със скалпел.След проблема с гърдите и консултацията с д-р Кръстинова започнах да си променям мнението.Лично аз си сложих будокс миналата седмица и не е очакваният резултат.Но освен премахване на гръдните протези и липофилинга което напрафих сега на 30 септември,Кръстинова ми предложи да направим нещо по въпроса с изморените клепачи и хлътналите очи.Тя ми обясни за метода по които тя работи,отваря скалпа през косата над челото и изпилва леко орбитата на окото над клепача след това изпъва лвко кожата и зашива.Това е метода които е измислила тя и засега дава наи-продължителен ефект както и видях и чух много добри отзиви,много се колебая защото по неино мнение ако го направя сега на 30-31 год. клепачите са ми добре и кожата е здрава и операцията ще е по-лека ефекта по-дълготраен,но ако това се направи след 10 год. ще трябва да пребавям и клепачите....незнам много съм объркана.Мисля да изчакам да се прибера в България да видя ефекта от липофилинга и тогава да му мисля Но като чета тия дни по форума момичетата как са осъкатявани от разни доктори...поне досега не съм чула нищо лошо за д-р Кръстинова ако има някои пострадал или недоволен моля,моля да ми пише преди да съм легнала пак под ножа
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th October 2009, 21:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Много страшно ми звучи това описание на процедурата, но сигурно е нормално...
Сподели и за ринопластиката си при д-р Янков (поне ще е по темата). Защо казваш, че е била сложна и какво не ти харесва в резултата?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th October 2009, 22:29
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Sibi за пръв път си парвих носа през 2006 год. декември при д-р Бояджиев,проблема беше че не дишах добре с едната ноздра и тя беше леко по-различна от другата...резултата беше УЖАСЕ д-р Бояджиев не само не беше поправил дишането ми,ноздрата,но и беше ми нарушил прилепният хрущял(върхът на носа) в буквалният смисъл на думата носът ми стана като на баба Яга,провисна....Тогава се обърнах след 1 год. кум д-р Янков.Тои ми направи сложната операция траеща около 6 часа....преместване на преградата и след това взима хрущял от ухото ми и го имплантира на върха на носа.До тук мога да кажа,че направих след операция с професор в Германия,Австрия и Франция които са уши,нос,гърло...тяхното мнение е че е свършил чудесна и сложна работа,НО от естетическа гледна точка в момента носът ми си е доста зле изглеждащ.Има костни неравности и натрупвания около него(много широк и неравен от страни)и между очите е разширен.Дъщерями каза че сум и приличала на андроитче...оставам го без коментар....И въпреки всичко смятам че Янков е направил всичко което е могъл
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th October 2009, 07:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Специално за ринопластиката ,аз не съм чула някой да е искренно доволен от него.Виждала съм носове,правени от Янков. Не мога да кажа,че са ужасни,но определено не са естетически издържани и то никак
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th October 2009, 07:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

ARIZINA , направо ме учудва коментара ти , защото аз останах с обратните на твоите впечатления....
На една от консултациите преди мамопластиката ми , се засякох с едно момиче , което се гласеше за ринопластика (имаше кошмарно грозен нос ... Гонзо , ряпа да яде ). Операциите ни явно са били с близки дати , защото след това пак се засякохме иииии О, чудо !!! .......Нослето и след операцията беше много сладурско и дори момичето ми изглиждаше вече привлекателно , а преди това си личеше , че има голям комплекс :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.