IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 23rd February 2009, 14:33
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Благодаря ти много за милите думи
Всъщност реално погледнато не съм страдала от липса на мъжко внимание, но той искаше да ми внуши, че той е много харесван от жените, те само търчат след него, може да има която си поиска и аз трябва да съм щастлива, че се е спрял на мен, въпреки че не съм чак толкова добра. Сам си ми каза, че по-добър от него няма да намеря. И още е убеден в това. Така че момичета, пазете си достойнството и не позволявайте някой да ви мачка и да си избива собствените комплекси върху вас. Има къде-къде по-добри хора, които биха ви оценили
Хахах това ми е толкова познато.... да не се казва Иван твоя бивш приятел.... хихих
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 23rd February 2009, 17:04
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Аз пък се комплексирам от всичко, от цялостната си визия. Доста хора ми казват, че изглеждам добре, обаче като чуеш, че гаджето ти казва "Еди си кой каза, че си е представял, че приятелката ми е нещо по така" или пък "Има много по-добри от тебе", е леко трудно да не се комплексираш и да не се мислиш за смотана. Как все на такива мъже попадам, които ми мачкат самочувствието, а в същото време ме заглеждат някви непознати по улицата. Обаче това нищо не означавало според вече бившето ми гадже, не означава, че съм особено привлекателна.
Не се връзвай на това. Заглеждането не винаги е признак за харесване. Всеки би се загледал, примерно, в грозен помияр с три крака, едно око, изплезен до земята език и т.н. неприятни визуални особености. Мен също ме заглеждат, но вече имам опит и като уловя такива погледи бягам, куцукайки на трите си крачета, иначе може някой шут да отнеса. Бау, бау, бау ........аууу, много боли понякога.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25th February 2009, 16:12
Аватара на Анастасия_
Анастасия_ Анастасия_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте,
аз имам комплекси относно килограмите си. Висока съм 164 см и 60 - те ми килограма са ми малко в повечко. Винаги съм се радвала на мъжко внимание въпреки това. Хубава съм, харесвам се, но тези килограми просто...
От известно време живеем заедно с приятелят ми, той е страхотен, обичам го, но доста често си позволява да прави груби забележки относно "пълнотата ми". Това ме подтиска. Побърква ме. Опитах се да му обясня как се чувствам, но все едно и също...шегички относно това. Просто не знам какво да правя вече, всеки път ми става все по-кофти и по-кофти! Не се понасям, за това, че позволявам да се чувствам така! Но наистина не е гот да знаеш, че човекът, с който си е до теб само защото красивите жени не му вързват...
Ох, поне гърдите ми са големи, иначе щеше да е много тежко...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25th February 2009, 17:57
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Анастасия, ти каза ли му че не ти е приятно да ти говори така? Все пак ако обичаш някого, то би трябвало да го приемеш с недостатъците му, въпреки че се съмнявам килограмите ти да са недостатък.. Кажи му направо без увъртане че ти е неприятно... Той как ще се почувства ако грубичко му правиш забележка затова че по света съществуват мъже с по-големи ..... знаеш какво , от неговия. Много се ядосвам на такива мъже. Като му пречи това как изглеждаш да си хваща пътя. Който обича , не обижда!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th February 2009, 19:28
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Аз се претиснявам от малкия си бюст !Мечта ми е да си направя корекция ,но засега нямам финансова възможност .Искаше ми се да си изтегля заем ,но сега с тая криза ,съпругами не иска и да чуе .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 25th February 2009, 20:01
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране Re: по темата

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76
Аз се претиснявам от малкия си бюст !Мечта ми е да си направя корекция ,но засега нямам финансова възможност .Искаше ми се да си изтегля заем ,но сега с тая криза ,съпругами не иска и да чуе .
кажи му на съпруга ти да си отпуши ушите тогава ...грабвай паричките и бягай си направи едни хубави цицки ..защо трябва да имаш комплекс .Ако ти е само това зора бягай и се усмихвай повече

Анастасия ...я не се вързвай ..ако това ти е толкова голям комплек има една мнгоо добра диета ,тира я знае да ти я каже ,свалят се по 10 кг на месец. Аз свали х 5 кг ,..въпреки че не я спазвах напълно . А и като чета смятам че си млада ,и това ще то дойде добре .След като отслабнеш може да се подиграеш ти на гаджето си ,като му теглиш една майна!!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th February 2009, 20:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Няма логика да си загуби къщата заради циците Нека изчакат средата да е изгодна за кредити.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th February 2009, 20:06
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Няма логика да си загуби къщата заради циците Нека изчакат средата да е изгодна за кредити.
ти пук си мнгоо краен ...за 5-6 000 няма как да си загубят жилището. А и хората който разсъждават като тебе ,никога няма да намерят начин да отделят
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 25th February 2009, 20:41
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Анастасия_
От известно време живеем заедно с приятелят ми, той е страхотен, обичам го, но доста често си позволява да прави груби забележки относно "пълнотата ми". Това ме подтиска. Побърква ме. Опитах се да му обясня как се чувствам, но все едно и също...шегички относно това. Просто не знам какво да правя вече, всеки път ми става все по-кофти и по-кофти!
ооо да, страхотен е събирай си багажа
Отговори с цитат
  #70  
Стар 25th February 2009, 21:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Няма логика да си загуби къщата заради циците Нека изчакат средата да е изгодна за кредити.
ти пук си мнгоо краен ...за 5-6 000 няма как да си загубят жилището. А и хората който разсъждават като тебе ,никога няма да намерят начин да отделят
Кои хора, мислещите ли? Казах, когато е изгодно да се взима кредит. Ти нормална ли си по време на криза да изтеглиш кредит от 6000 лв, освен ако не взимаш по 2000 лв на месец, при положение, че тока и водата, и парното ти взимат 50% от заплатата ? Тея като мене ще купят цици на жена си след няколко месеца, не никога. Всъщност тея като мене ще имат 5-6000 още преди да започне кризата и жена им вече ще има цици А другите ще фалират.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.