IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2009, 18:43
loredana loredana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране Въпрос отн. спорт БЕЗ диета

Здравейте. Искам да попитам нещо, ще се радвам да видя мненията ви. Значи... преди време тренирах усилено и имах добра форма, като същевременно пазех строга диета. Резултатите бяха перфектни с изключение на един: поради диетата, гърдите ми много намаляха, направо се стопиха Там ми е слабо място - започна ли да слабея, те са първото, което се топи.
Мина известно време и поради ред причини напълнях отново, зарязах гимнастиката. Единственото приятно нещо е, че гърдите ми пак станаха хубави. Но на фона на коремчето и дупето...
И сега - започнала съм отново да тренирам усилено, давам всичко от себе си, но не пазя диети. Целта ми е да оформя тялото си - корем, дупе, талия, но желая да запазя бюста. И затова хапвам, каквото ми се яде.
Въпросът ми е такъв:
Според вас, за колко време, поне долу-горе, бих могла да се стегна и да намаля обиколката на бедрата, дупето и коремчето и второ, възможно ли е въобще това - само с тренировки, без диета?! Засега (тренирам усилено от 3 седмици) има някакъв слаб резултат - мускулите се очертават лека-полека, но бавно и отчайващо трудно На 30 години съм, получих съвети да си отслабна с диета и да си сложа силикон - но аз не искам да слагам силикон, защото нямам в момента средства, а и не искам принципно.
Моля ви, дайте ми съвети.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2009, 10:30
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Здрасти loredana, мойто мнение по въпроса е, че никой не е казал, че за да отслабне човек задължително трябва да спазва диета..... освен ако не си толкова дебела, че да имаш затлъстяване и не се налага да спазваш диета.
За мен най-доброто нещо е да не лишаваш организма от неща, които ти се хапват, просто гледай да не ядеш много пържено, да пиеш газирано, наблягай на плодовете и зеленчуците, храни се в определено часове или просто яж да кажем през 4 часа по малко..... и успоредно с това ако спортуваш резултатите ще са супер
Аз го казвам от личен опит. Спортувам, пия много вода, не пазя никакваи диети, но въпреки всичко наблягам повече на поелзните храни и избягвам някои храни...но пък да ти кажа когато ми се яде пица примерно, си взимам пица.......
Човек спортува ли редовно и пие ли достатъчно вода може да поддържа фигурата си без каквито и да е диети.
И това за силикона, кой ти го каза! Пълна глупост!! Не ги разбирам всичките тези мадами, които си слагат тези гадости под кожата, и развалят натуралния си вид...... има и други начини, по които да прикриеш че имаш малки гърди, ако за теб това е чак толкова голям проблем)
Успех!
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th August 2009, 15:20
dialbi dialbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Напротив,диетата е задължителна!Диете не е"мръсна"дума,много хора я възприемат като гладуване,това не е вярно!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2009, 09:24
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз преди спортувах много редовно, сега малко съм се занимарила, но никога не съм спазвала диета. И преди изглеждах страхотно- личаха ми плочките по корема. А съм жена- ние природно си имаме повече мазнинки там. И затова мисля, че може и без диета. Всъщност- знам, че може и без това! Но разбира се това, че не се спазва някакъв сериозен режим, не означава, че може да се тъпчеш! Просто всичко трябва да е умерено- и тренировките (защото при претрениране се получава обратния ефект, особенно ако не си напълно подготвен), а също и при храненето. Не бива каквото и да е да се поставя на първо място- искаш перфектно тяло и нищо друго да не те интересува и да се лишаваш от всички дребни радости. Намали алкохола, газираното, сладкото, мазното и се старяй да ядеш по-често и по по-малко! Ще има ефект, ако не спираш да тренираш! Разбира се резултатите ще дойдат по-бавно отколкото ако спазваш диета, но пък няма да пропуснеш всички "сладки" моменти!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th August 2009, 21:45
ппра ппра не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

Loredana, за съжаление, ако искаш де направиш нещо с тялото си, е невъзможно без диета. Но не в смисъл на гладуване. Напротив - правилно хранене. А за гърдите - забрави да ги задържиш. Те са съставени предимно от мазнини и като отслабваш първо реагира горната част на тялото и съответно гърдите. Но не се притеснявай, ако си сериозна, след това можеш да качиш мускулна маса на гърдите /не се стряскай, само звучи страшно, няма да станеш културист/ и така пак ще бъдат големи. Повярвай ми, преди 2 седмици правих "чистка" на бельото си и изхвърлих старите си сутиени. Сега нося 1 размер по-голям. Хората около мен се чудят какво става, мислят, че съм си сложила силикон. Всички знаят, че спортувам активно, незнам дали ми вярват, че това е възможно само по този начин, но аз се чувствам перфектно.
Но, НЕ СТАВА С МАГИЧЕСКА ПРЪЧКА! Трябва постоянство и много инат. Когато трябваше да свалям, дори сок не пиех след 17.00ч. - никакви въглехидрати след този час. Сега вече е лесно. Пресата ми е за завиждане, дори от фитнес инструкторите в моя фитнес и никой не ми вярва, че всеки ден ям по 1 шоколад /всички мислят, че непрекъснато съм на някаква яка диета/.
Питай, ако имаш още въпроси, с удоволствие ще споделя.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th August 2009, 17:10
loredana loredana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране ...

Благодаря на ппра и на другите за отговорите.
Може ли един въпрос тук, защото не ми се пуска нова тема?
Кажете ми, моля ви - правя по 300 коремни преси на ден от седмица (засилих нещата, защото не мога да си търпя корема) - кажете ми поне ГОРЕ-ДОЛУ за какъв период от време ако правя по 300 коремни на ден (но не мога диета, съжалявам, лакомията ми ще ме убие - но ям САМО сутрин) - за какъв период от време 300 коремни на ден ще ми оправят корема (оправят в смисъл КРАСИВ корем без тлъстини и целулит и с хубав релеф като за жена)?????????
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th August 2009, 17:13
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Зависи колко мазнини имаш да сваляш от корема...обикновените коремни сгъвания са доста неефективки, ако те интересува, ще ти пратя няколко доста добри (и по-трудни) упражнения
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th August 2009, 18:47
loredana loredana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране ..

Разбира се, че ме интересува, прати ми непременно! Супер!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросотнспортБЕЗдиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.