IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2008, 16:40
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране комплекси

момичета споделете какви комплекси имате(ако имате де)
аз все се комплексирам че съм дебела или нещо такова даже и да не е вярно
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2008, 17:37
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Преди време имах от какво ли не- от малък бюст, от това, че съм със светла кожа, от носа си дори, който е съвсем нормален в действителност Сега смело мога да кажа, че се харесвам- грижа се за външния вид и това ми дава нужното самочувствие...не се притесннявам от нищо! Сега проблемите ми са по-насочени към други сфери- например притеснява ме това дали няма да се изложа на изпитите, накъде ще ми тръгне животът след като завърша след броени седмици
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2008, 17:44
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

тука си права.като имаш комплекс направи така че да нямаш,погрижи се за него да не ти е.
of ponqkoga i аз си се чуда на себе си
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th April 2008, 18:39
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
тука си права.като имаш комплекс направи така че да нямаш,погрижи се за него да не ти е.
of ponqkoga i аз си се чуда на себе си
Защо се чудиш на себе си? Напълно нормално е да се комплексираш понякога, но важното е го преодолееш и да не го оставяш да ти пречи по никакъв начин
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th April 2008, 18:49
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от innna
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
тука си права.като имаш комплекс направи така че да нямаш,погрижи се за него да не ти е.
of ponqkoga i аз си се чуда на себе си
Защо се чудиш на себе си? Напълно нормално е да се комплексираш понякога, но важното е го преодолееш и да не го оставяш да ти пречи по никакъв начин
Аз съм кълбо от комплекси, въпреки, че в очите на околните изглеждам прекрасно. Но така или иначе аз не им вярвам и си имам свое "извратено" виждане, както ми казват близките.
Но когато бях ученичка имах наистина няколко килограма в повече.....всъщност имах нормално телосложение, но исках да бъда слаботелесна и това е пробема.
Връщам се на ученическия си период....ранния пубертет, когато започнах да се осъзнавам като започнах да се "контя и докарвам"
Трудна възраст. И си представете, че в точно този момент се появява някой, който ти намеква нещо от рода на: "Свали няколко килограма, защото си ДЕБЕЛА"....Готино гадже, но фитнеса му куца.... или пък: "Мислила ли си да се подложиш на диета?

От тогава това вече ми е като фикс идея. Както и да се гледам, все се виждам като дебела и винаги мисля, че трябва да стана по-слаба и по-слаба. Не зная кога ще свърши всичко това. Може би ако не ми се бяха набили тези гръмки фрази от ученическите години, сигурно сега щях да съм по-спокойна..... Това е, комплексирана съм си и явно такава ще си остана винаги

А пък смея да твърдя, че един комплекс рано или късно повлича зад себе си купища други, защото става въпрос за мисловен модел като цяло, а не за възприемане на някой недостатък. Много гадно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th April 2008, 18:50
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

djidjito_ Не ми сли за глупости как може да се комплексираш ,ще караш гаджето да ти прави мнгоо комплименти , ще носиш високи токчета .,ще си вириш нослето но нощните клубове и ще излизаш с приятелки , така ще уловиш погледите не само на мажете но и на жените ... ДЕРЗАЙ
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2008, 18:52
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

АЗ имам проблем с зъбките , а така ме е страх да отида на зъболекар да ми сложат едни фасетки... то май не е комплекс ,но не смея много широко да се усмихвам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th April 2008, 18:56
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
АЗ имам проблем с зъбките , а така ме е страх да отида на зъболекар да ми сложат едни фасетки... то май не е комплекс ,но не смея много широко да се усмихвам
Престраши се...едва ли е по-страшно от пломбите и другите интервенции. Като си помислиш после каква усмивка можеш да имаш....направо не се чуди.
Всъщност би ли споделила какво точно ще си правиш на зъбите, защото аз също се интересувам. Чувала съм, че става удължаване.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th April 2008, 18:57
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от innna
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
тука си права.като имаш комплекс направи така че да нямаш,погрижи се за него да не ти е.
of ponqkoga i аз си се чуда на себе си
Защо се чудиш на себе си? Напълно нормално е да се комплексираш понякога, но важното е го преодолееш и да не го оставяш да ти пречи по никакъв начин
Аз съм кълбо от комплекси, въпреки, че в очите на околните изглеждам прекрасно. Но така или иначе аз не им вярвам и си имам свое "извратено" виждане, както ми казват близките.
Но когато бях ученичка имах наистина няколко килограма в повече.....всъщност имах нормално телосложение, но исках да бъда слаботелесна и това е пробема.
Връщам се на ученическия си период....ранния пубертет, когато започнах да се осъзнавам като започнах да се "контя и докарвам"
Трудна възраст. И си представете, че в точно този момент се появява някой, който ти намеква нещо от рода на: "Свали няколко килограма, защото си ДЕБЕЛА"....Готино гадже, но фитнеса му куца.... или пък: "Мислила ли си да се подложиш на диета?

От тогава това вече ми е като фикс идея. Както и да се гледам, все се виждам като дебела и винаги мисля, че трябва да стана по-слаба и по-слаба. Не зная кога ще свърши всичко това. Може би ако не ми се бяха набили тези гръмки фрази от ученическите години, сигурно сега щях да съм по-спокойна..... Това е, комплексирана съм си и явно такава ще си остана винаги

А пък смея да твърдя, че един комплекс рано или късно повлича зад себе си купища други, защото става въпрос за мисловен модел като цяло, а не за възприемане на някой недостатък. Много гадно.
аз съм по същия начин.с нормално телосложение сам и постоянно искам да съм колкото може по слаба ама не става.и постоянно се комплексирам и ми се е превърнало в някаква идея и постоянно мисля за това
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th April 2008, 21:14
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
...
А пък смея да твърдя, че един комплекс рано или късно повлича зад себе си купища други, защото става въпрос за мисловен модел като цяло, а не за възприемане на някой недостатък. Много гадно.
Да точно така,напълно споделям мнението ти... старая се да не се вглъбявам толкова в недостатъците си...а моят комплекс е...бюста искам да е по-голям,но каквото ми дала природата това ще е на този етап не мога да си позволя кредит за корекция на бюста имам по важни неща за които да тегля кредит...и компенсирам със сутиени,доста се комплексирам от това... иначе гърдите ми имат красива форма,но...са малки...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:49.