IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2009, 09:08
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Бръчките

Отварям нова тема, за да обобщим познанията си за бръчките. Изписано е много по въпроса, но мен все си ме човърка правим ли нещата както трябва. От различни хора получаваш различни съвети. Общо взето знам, че на около 25 години трябва да се започне превенцията с кремове против първи мимически бръчки. Мама ме посъветва да не започвам със силни такива За това стартът ми беше с Виши и Л`Ореал на 24. И така вече почти 4 години, като изредих и доста други марки. Обаче пустите бръчки все пак си намират начин да се задълбочават. Силно се замислих за ботокс, все пак си го слагат и доста по- млади от мен. Първо се консултирах с козметичката си и тя заяви, че всеки уважаващ се дерматолог или хирург би трябвало да ме изгони от кабинета си. Според нея правилната грижа против бръчки е първо да се започне със стимулиращи кръвообръщението козметични процедури - много подходящи били масажите на лице и деколте. След това с напредване на възрастта - химичен пилинг, по- късно мезотерапия и накрая ботокс. Е, поне преди фейс лифтинга
Реших да отложа ботокса, но ми е важно и вашето мнение - как се грижите за кожата, как се опитвате да я предпазите от промените на възрастта?
Благодаря на всички, които се включат със съвети за кремове, процедури, бабини рецепти или нещо, което са открили за самите себе си
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2009, 14:53
татанка татанка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Срещу бръчки най-сигурно е да се стимулира производството на колагена и да се запази на едно ниво за постояно. А как става това? Простолюдието е в неведение. Ако някой е разбрал тайната за вечната младост, едва ли ще си признае без бой.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2009, 15:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от татанка
Ако някой е разбрал тайната за вечната младост, едва ли ще си признае без бой.
Едва ли има такава тайна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2009, 17:20
tinaracheva tinaracheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 13
По подразбиране Re: Бръчките

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Отварям нова тема, за да обобщим познанията си за бръчките. Изписано е много по въпроса, но мен все си ме човърка правим ли нещата както трябва. От различни хора получаваш различни съвети. Общо взето знам, че на около 25 години трябва да се започне превенцията с кремове против първи мимически бръчки. Мама ме посъветва да не започвам със силни такива За това стартът ми беше с Виши и Л`Ореал на 24. И така вече почти 4 години, като изредих и доста други марки. Обаче пустите бръчки все пак си намират начин да се задълбочават. Силно се замислих за ботокс, все пак си го слагат и доста по- млади от мен. Първо се консултирах с козметичката си и тя заяви, че всеки уважаващ се дерматолог или хирург би трябвало да ме изгони от кабинета си. Според нея правилната грижа против бръчки е първо да се започне със стимулиращи кръвообръщението козметични процедури - много подходящи били масажите на лице и деколте. След това с напредване на възрастта - химичен пилинг, по- късно мезотерапия и накрая ботокс. Е, поне преди фейс лифтинга
Реших да отложа ботокса, но ми е важно и вашето мнение - как се грижите за кожата, как се опитвате да я предпазите от промените на възрастта?
Благодаря на всички, които се включат със съвети за кремове, процедури, бабини рецепти или нещо, което са открили за самите себе си
има нови анти бръчки терапии които са превенция на ботокс и това например е пептида от кобра моята козметичка го прилага акон те интересува ще ти кажа каде е
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th March 2009, 17:24
tinaracheva tinaracheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от татанка
Ако някой е разбрал тайната за вечната младост, едва ли ще си признае без бой.
Едва ли има такава тайна
тайната е всяка възраст е красива за себе си
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2009, 17:59
tanqtanita tanqtanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Запознах се с една жена която е на 49 г.,а изглежда на не повече от 32-33г. Според мен разбира се е ген,но тя беше тази която ме нави да си правя редовно пилинг и да използвам продуктите на Нео Страта. Тя ги е открила за себе си преди около 4 год. и сега не признава никаква друга козметика. Срещнах и нейни познати,които я познават отдавна и казват,че сега изгледа страхотно. Аз ги ползвам от няколко месеца и наистина виждам промяна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2009, 18:25
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ако тази 49 годишна жена изглежда на 32, то или това й е от гена или най-вероятно е играл скалпела .Кремчетата на Неострат не са лошички, но чак пък толкоз чудеса не правят. Съдържат gluconolactone, polyhydroxy acid и витамин Е. Правят един вид много лекичък пилинг. Да, не е лошо, посвиват се малко порите, едно такова леко заглаждане се получава. Не ме впечатлиха определено.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th March 2009, 18:34
tanqtanita tanqtanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

И аз мисля,че гена си оказва влиание ,а тя си прави пилинг на всеки 2 седмици това или друго ,но е факт,че изглежда страхотно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th March 2009, 20:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanqtanita
Запознах се с една жена която е на 49 г.,а изглежда на не повече от 32-33г. Според мен разбира се е ген,но тя беше тази която ме нави да си правя редовно пилинг и да използвам продуктите на Нео Страта. Тя ги е открила за себе си преди около 4 год. и сега не признава никаква друга козметика. Срещнах и нейни познати,които я познават отдавна и казват,че сега изгледа страхотно. Аз ги ползвам от няколко месеца и наистина виждам промяна.
А този пилинг дето си прави какъв е - в домашни условия или при козметик? А тази козметика не съм я чувала къде може да се закупи? Аз съм почти на 31 г. и забелязвам вече първите бръчици и трябва да взимам по-сериозни мерки.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th March 2009, 12:43
Ne-da Ne-da не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране Против брьчките

Здравеите,аз сам на малко по-малко от 49 г. и е удоволствие да ме смятат за по-голямата сестра на 12годишната ми дьщеря.Години наред ми казват че не ми дават повече от 30г.Да,има го генетичния момент.И маика ми беше така,но изведньж мн се сьстари,т.к. не полагаше почти никакви грижи за кожата си.Кожата ми е суха и сьвсем навреме започнах да я хидратирам и предпазвам от сльнцето.Продалжих и до днес да ползвам правилната за вьзрастта си козметика.Имам мисля наи-правилния човек с когото да се консултирам и на когото да благодаря-Др.Катя Паскова!Успоредно с козметиката,доиде ред и на пилингите,а сега и на радиочестотния лифтинг,малко попьлнител и точки Ботокс и ефекта е страхотен.Всичко трябва да е навреме,да се направи на правилното място и от хора,които си разбират от работата.Успех и на вас!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:16.