IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 22nd February 2013, 23:07
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobby.stoianow Виж мнението
Здравейте,виждам че постовете тук са доста стари и няма нови от близките месеци,но да ви питам случайно ако някой все още влиза в темата и който се е оперирал при доктор Йорданов да сподели снимки и да даде някакви впечатления следоперативни.Мерси
Влез в моя профил !
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 28th February 2013, 14:22
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Дай да видим твоя на какво прилича тогава
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 28th February 2013, 14:25
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

bobby stoianow, а ти явно не следиш постовете ни.Споделили сме,че скоро сме оперирани,както и следоперативни впечатления.Просто прочети внимателно! Достатъчно пресни мнения сме писали!
Предния ми пост се отнася до hola )))
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 2nd March 2013, 18:33
Аватара на hola
hola hola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Дали ще ти покажа моя нос или не , няма да промени факта , че твоя е като на Джако.Твой проблем, ако го приемаш като обида.
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 2nd March 2013, 20:16
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Напротив! Не го приемам като обида,ти се палиш нещо! А и всеки има право на мнение!
Но тук хората споделят и показват снимки!А ти показваш точно обратното! Защо не покажеш твоя тогава,освен че само обсъждаш чуждите?
Не знам защо си тук,но проблема си е твой!
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 4th March 2013, 21:48
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Моля да избягвате личните нападки!
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 19th March 2013, 08:36
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
Sharpy, най-искрено ти благодаря и на теб!
Много се радвам,че ти харесва! Благодаря ти за милите думи
Надявам се да съм била полезна на всички,които им предстои да се оперират! Знам какво е да чакаш с трепет и всяка една информация да ти е от полза!
Ще пиша как ми се променя нослето с времето
Alaia,mnogo miharesva tvoq rezultat,shte se radvam ako kachish oshte snimki ,kak se vazstanovqva nosleto,za men rezultata e strahoten a predpolagam che s vremeto shte e prosto super...
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 20th March 2013, 23:33
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте!

И аз се оперирах при д-р Йорданов на 12ти този месец. И аз ще ви опиша моите преживявания и следоперативен период. Понеже консултацията ми беше февруари, след нея бях изчела доста неща, които си помислих, че не сме успели да уточним с доктора. Затова когато си записах часа за операция, се разбрахме предния ден да се видим за бърза консултация. Понеже не съм от София дойдох ден по-рано специално за това. Чухме се по телефона, и понеже имаше консултация и с друго момиче, се разбрахме да ми се обади. Звънна ми час-два след като пристигнах. През това време аз се разхождах в близкия МОЛ. Понеже в понеделник той не ходи в Полимед, кабинета му беше зает от друг лекар и той предложи да пием кафе в МОЛ-а и да поговорим. Видяхме се, човека ме черпи кафе, обясни ми всичко отново по снимките, които беше ми направил на консултацията и още пазеше. Говорихме около 30 минути и се разбрахме. На следващия ден отидох сутринта рано сама в болницата, платих си и ми направиха изследванията. Всички бяха много любезни и внимателни. Мога само да се оплача от анестезиоложката сестра, която ми спука вената и се държеше меко казано неадекватно. Слава богу успях да я игнорирам. Доктора дойде преди операцията, снима ме пак, говорихме пак. Като легнах на операционната маса треперех като лист и НЕ ПОМНЯ кога съм заспала изобщо. Следващото което помня е как ме будиха, за да ме преместят на моето легло в стаята. Видях целия екип и Йорданов, които ме успокояваха. Нищо не ме болеше, исках само да поспя още. Идваха да ме проверяват на всеки час, даже по едно време си виках "няма ли да ме оставят да си поспя егати )". Първата нощ беше гадна с тампоните. Попивах си кръвта с едни салфетки. Разсейвах се с телевизия до колкото можех. Същата вечер след операцията ми стана малко зле, започна да ме облива студена пот и повърнах, но само жлъчен сок, след което ми улекна много. Вляха ми венозно нещо да не ми става лошо. Вечерта сама си ставах до тоалетна, извесно време избягвах огледалото да не се шашна, но се погледнах. Бях много, МНОГО синя и подута. Сутринта ме събудиха, мериха ми температура, кръвно. По обяд ми махнаха тампоните. Неприятно е, но е бързо и наистина улеква след това. Изписаха ме и се прибрах в моя си град. Чувствах се добре, даже не ме свърташе. Спях си като пън всичките нощи. Имах малко притеснения, защото няколко нощи подред имах тик на носа и го бръчках рязко, после се събуждах от болка. Страх ме беше да не съм разместила нещо, слава богу не бях ) Днес както казах ми махнаха гипса. Ужасно съм подута, но ми харесва. Най-големите ми опасения бяха да не съм като пиги и да не е крив нанякъде. Не съм нито пиги, нито нещо е криво, само е отекло Снимки съм си направила специално "преди" от всички страни, ще си направя и "след" като поспаднат отоците, т.к. ми е само 8ми ден. Малко са ми хаотични мислите все още, сигурно пропускам нещо важно. Носът ми беше с не голяма гърбица, но с мноооого паднал и месест връх, доста са рязали определено. Доктора каза, че са махнали повече от половин сантим. Но ще обясня по-подробно като кача снимки. Успех на всички, решили се на тази стъпка. Болка наистина няма, некомфортно е, но си струва. )
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 21st March 2013, 09:58
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Bibimibi, благодаря за подробния разказ, на мен лично ми е много полезен. На 01,04 е моята операция. Чакам само Йорданов да ми звънне да ми каже дали ще е в Полимед или в другата клиника, в която ще се мести. На мен в Полимед ще ми е по-удобно, но...Пи ли нещо за по-бързо спадане на отоците? В колко часа те искаха да си в клиниката?
Чакам с нетърпение снимки. И моят нос е с подобни дефекти. Лека гърбица, доста широк и месест връх...
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 21st March 2013, 13:18
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Казаха ми да съм в клиниката в 8:30 сутринта, гладна, жадна. Докато ми оправяха документите отидох да си оставя багажа в стаята, в която щях да съм и да си платя. След това се почнаха изследванията - кръв от вената, снимка на бял дроб, кардиограма и кръвно, и при доктора по вътрешни болести да си каже мнението от резултатите. След това се качих в стаята и погледах телевизия. Дойде анестезиолога за консултация. Важно е всичко да му се каже с пълни подробности, от това кога е бил цикъла, до какви лекарства сте пили и кога последно. Ако има нещо което да не ви понася и т.н.
След операцията ми изписаха силен антибиотик и промивки с физиологичен разтвор. Единственото, което си взех да пия допълнително е арника монтана 30, за която прочетох в този форум. Не мога да кажа дали ми е помогнала нещо, и до сега още имам синини, макар и вече жълти (уж трябва да им е последния стадий преди избледняване напълно).
Това, което мога да препоръчам е, ако все още е в Полимед и операцията ти бъде там, и съответно ако ще си сама, си вземи предварително храна, като кисело мляко, пюрета някакви. Всичко в болницата беше перфектно, като изключим храната. Имах чувството, че се подиграват с мен, защото след операцията ми донесоха да ям сандвич (който беше вкусен ) и айрян, а аз едва си отварях устата с тези тампони в носа. На следващата сутрин пък ми донесоха баничка с чай. Всичко беше вкусно и топло, но несъобразено със състоянието ми. С 300 зора изядох половин баничка, все да има нещо в стомаха. Едва на обяд, когато вече си тръгвах, ми донесоха супа Вземи си и домашни чехли
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.