IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th February 2011, 21:35
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Radio Erevan
Предпочитам да мисля върху това, какво бих променил в бъдещето си. Миналото е пепел във вятъра. За нищо не съжалявам от миналото си, щото няма смисъл да се съжалява за миналото.

Може да промениш само бъдещето.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th February 2011, 21:36
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Много, мног, много неща искам да променя. Ако можех да върна времето с 5 години назад, НО с този си акъл!
Понякога ми се иска да си почна живота от начало. Много ми се иска...

Не бих записала Висшето, което записах. Не бих си направила двете неуспешни ринопластики. Бих излязла в чужбина по отрано.
Най-вече - 15 октомври, сряда 2008 г, бих се прибрала директно в къщи от училище!
Знаеш ли, аз също съм правил много, много грешки.
Но вярвам в промяната. Вярвам в доброто. Вярвам в човек.
И във волята му- да промени нещата към по- добро. Колкото и да е трудно, понякога.
Това е, което ми позволява- да започна всичко- отначало. Животът си, или поне... остатъка от него. Цял един нов живот. На чисто.
А в този напълно хаотичен, но взаимосвързан свят, където всичко е плод на съвпадения на вероятности, няма нищо случайно.
Някои неща се случват... просто, защото трябва да се случат. И можем да виним за тях. Можем да проклинаме- Случайността, Съдбата... Бог, дори. С което няма да променим нищо...
Но можем и... да се вземам в ръце. И да направим- това, което е нужно, за да сме щастливи.
Защото щастието, е в нас. Вътре, в нас, самите. Така, както държим- съдбата, в собствените си ръце.
И рано, или късно... всичко си идва на мястото.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th February 2011, 21:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Това е, което ми позволява- да започна всичко- отначало. Животът си, или поне... остатъка от него. Цял един нов живот. На чисто.
Поне 3 пъти съм тегляла майна на всичко и съм почвала от начало. Ама кой ли не е. Разбирам напълно тезата ти и на сотаналите във форума. Разбира се, не съм тръгнала да се самоубивам; разбира се, че се боря. И аз се опитвам да гледам филосовски на нещата. Но да кажа, че не съжелявам за допуснати грешки - не мога. Съжелавам, но си сърбам попарата. И майка ми като ми каже - "Нелка, мама, много грешки допускаш в живота си. Слушай понякога хората, ,мого неща можеш да си спестиш.." И аз й отговарям - "Да си спестя грешките в живота е все едно да си спестя самото живеене"..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th February 2011, 22:00
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Поне 3 пъти съм тегляла майна на всичко и съм почвала от начало. Ама кой ли не е. Разбирам напълно тезата ти и на сотаналите във форума. Разбира се, не съм тръгнала да се самоубивам; разбира се, че се боря. И аз се опитвам да гледам филосовски на нещата. Но да кажа, че не съжелявам за допуснати грешки - не мога. Съжелавам, но си сърбам попарата. И майка ми като ми каже - "Нелка, мама, много грешки допускаш в живота си. Слушай понякога хората, ,мого неща можеш да си спестиш.." И аз й отговарям - "Да си спестя грешките в живота е все едно да си спестя самото живеене"..
не го превръщай в навик, това не е универсално решение - да започваш отначало.
трябва да можеш да приемаш "грешките" си и да живееш с тях, т.е. да приемеш себе си, това е нещо, което си направила, защото тогава така си искала, това си била ти.
"приемаш" означава да осъзнаеш, да надживееш и да продължиш по същия път, но с една идея по-мъдра и внимателна, опита е богатство.
Остави другите - техния опит си е техен, важен е твоят.

...макар и аз да съм искал апонякога да мога да започна отначало....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th February 2011, 22:21
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
не го превръщай в навик, това не е универсално решение - да започваш отначало.
трябва да можеш да приемаш "грешките" си и да живееш с тях, т.е. да приемеш себе си, това е нещо, което си направила, защото тогава така си искала, това си била ти.
"приемаш" означава да осъзнаеш, да надживееш и да продължиш по същия път, но с една идея по-мъдра и внимателна, опита е богатство.
Остави другите - техния опит си е техен, важен е твоят.

...макар и аз да съм искал апонякога да мога да започна отначало....
Ей, тук... не даваме съвети. Всеки да си живее живота- както му харесва.
Важното е- да е в мир- със себе си.
И, ако започва всеки път... отначало... човек, ще изгуби напълно себе си.
Катарзисът... не е за всекидневна употреба. Той е осъзната необходимост. И пълна безмислица, ако ти, самият, не вярваш в него.
Но не означава обезличаване, а пречистване. Помиряване.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th February 2011, 23:53
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

Грешката, която допускам постоянно е че се предоверявам на хората. Правила съм я десетки пъти и продължавам да я допускам за жалост... А колко съм загубила от прекалено доверие в хората...
__________________
Най-недостижимото - да угодиш на всички!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th February 2011, 06:31
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wings_of_a_Butterfly
Грешката, която допускам постоянно е че се предоверявам на хората. Правила съм я десетки пъти и продължавам да я допускам за жалост... А колко съм загубила от прекалено доверие в хората...
+1
Ako mога да върна времето назад от самото ми раждане,бих си избрала други родители.Моите не са ме гледали/израснах при баба/,не са се грижили за мен,не ме обичат и аз тях,много са виновни пред мен,но не го разбират.
Сега и за синът ми не се грижат,а и неискат.За това в БГ. го гледат чужди хора.Мъчно ми е само,че детето ми не може като другите дежа да се похвали,че е било на гости на баба или дядо.
Никога нищо няма и немога да им простя,защото те са мн. виновни за моя живот като малка
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th February 2011, 06:36
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

На този етап от живота си,обичам и вярвам само на мъжът си и детето си.Те също на мен,щастлива съм,че ги имам и че моят мъж ме разбира когато ми е тежко и мога да му се доверя.Тогава отново се чувствам безащитна и малка,но знам,че вече има кой да ме успокои да ми стопли гушата.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th February 2011, 07:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За нищо не съжалявам,освен че нямам съвместимост с баща ми да му дам бъбрека си.Тва е,всичко друго минава и заминава.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th February 2011, 08:36
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wings_of_a_Butterfly
Грешката, която допускам постоянно е че се предоверявам на хората. Правила съм я десетки пъти и продължавам да я допускам за жалост... А колко съм загубила от прекалено доверие в хората...
И аз така
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грешките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.