IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd February 2011, 14:51
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Съжалявам единствено, за това, че не съм казвала на хората на които държа какво значат за мен. Че съм била прикрита, че когато е трябвало да кажа ОБИЧАМ ТЕ само съм се усмихвала с надежда да задържа този миг завинаги, а същност така съм го заличавала още по бързо.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd February 2011, 16:55
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Билянчо,
много съжалявам за загубата ти! но живота е пред теб, за да можеш да направиш всичко което искаш!
аз също имам сестра и това ме накара да се замисля.....


Цитирай:
Първоначално написано от baroneska
Съжалявам единствено, за това, че не съм казвала на хората на които държа какво значат за мен. Че съм била прикрита, че когато е трябвало да кажа ОБИЧАМ ТЕ само съм се усмихвала с надежда да задържа този миг завинаги, а същност така съм го заличавала още по бързо.
аз също!...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd February 2011, 17:41
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Благодаря на ВСИЧКИ за подкрепата!Наистина сега се радвам на племениците на 100%.Те са нещото което ми дава сили и ме кара да вярвам ,че има смисъл живота!
Не пропускайте всяка възможност да бъдете с хората който обичате!
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th February 2011, 18:06
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Билианчо, аз също те разбирам. Миналата година изживях подобно нещо. Загубих много скъп и ценен човек за мен в ужаса - автомобилна катастрофа. Една година по-късно продължава да ми липсва ужасно много. Момичето беше на 26, но тази трагедия както и последващата отново с близък човек но на 24 пак по същата причина ме научиха на нещо, което винаги съм знаел но не съм прилагал. От онези тежки моменти вече буквално живея ден за ден и отговора НЕ много рядко излиза от мойта уста. Защото не знаеш какво ти е писано утре и дали въобще ще настъпи утрешния ден. А после не можеш да се върнеш и да поправиш грешките си. Не съжалявам за похарчените пари по кръчмите, дискотеките, покера и т.н. Не съжалявам че снощи излязох прибрах се в 7 и в 10 бях в офиса проклиняйки всички защото не знаех къде се намирам.
Колкото по темата - не съжалявам за нищо в миналото. Щом съм го направил, значи за емоционалното ми състояние това е било най-правилното. Разбира се че има неща които всеки ако може би поправил, но го казва сега след като е минало време и са осъзнали. Развили са се и са помъдряли. Нали точно ОПИТ, наричат допуснатите грешки в миналото
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th February 2011, 18:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Александър
Нали точно ОПИТ, наричат допуснатите грешки в миналото
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 24th February 2011, 18:46
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Ужасно е да загубиш близък човек! Много съжалявам за загубите ви, скъпи съфорумци Ужасявам се от мисълта, че в най-скоро време може от личен опит да говоря за това. Нямам конкретна грешка, за която съжалявам. Но по темата мога да кажа, че много се мразя заради това, че съм такова дърво и рядко показвам истинските си емоции и никога не казвам на хората, че ги обичам. Съжалявам и за това, че се влияя прекалено много от чуждото мнение и понякога съм готова на всичко, за да се харесам на някого, а то дори не си е струвало. Съжалявам също така, че все още не съм се научила да бъда достатъчна на себе си, а винаги търся нечие удобрение.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 24th February 2011, 18:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

rocksteady не съжалявай,всичко с времето си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 24th February 2011, 18:51
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Аз съжалявам за едно едничко единствено нещо...
Че доста пъти казвам НЕ,за доста неща....а не бива....както Сашко го е казал,незнаеш дали ще настъпи "Утре"...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грешките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:12.