IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 1st November 2017, 21:45
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Доктор Пеев доста години правеше операции на промоция и в момента в който се научи приключи с промоциите. А при дерматолозите е съвсем друга рабатота и нещата не могат да се съпоставят
.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 1st November 2017, 21:52
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Може би си права,но от Пеев има доста доволни пациентки във форума.
Аз лично се отказах от него,защото видях гърди правени от него,които не ми харесват.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 1st November 2017, 22:27
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Пеев се понаучи в последно време, но в началото когато е почнал с промоциите, от "вътрешен човек" знам , че е правил по 5-6 часа една мамопластика и голям зор е виждал.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 4th November 2017, 10:18
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

А ти имаш ли мамопластика и ако да при кого си я правила?
Аз ще съм при Стоянов.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 8th November 2017, 14:29
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Да, имам мамопластика. Оперира ме д-р Стоянов преди доста години. Нямам никакви проблеми .
Отговори с цитат
  #96  
Стар 2nd December 2018, 14:40
my way my way не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, момичета. Честито на всички от вас, които вече гордо вървят с едни гърди напред Много отдавна обмислям , да не кажа, че направо си мечтая за деня, в който ще имам възможността да увелича бюста си. Е, този ден май наближава. Никога не съм харесвала гърдите си, които почти ги няма де, но все пак. След като родих дъщеря си положението съвсем стана нелицеприятно - вече са хем малки и безформени, хем увиснали. Както и да е, искам да се посъветвам с вас за няколко неща. Имам добри отзиви за д-р Ковачев от приятелка. Прочетох всичко, което сте споделили за него тук и ще се радвам, ако някоя от вас би искала да ми изпрати снимки на резултата. Със сигурност ще се надъхам още повече и ще придобия представа какво да очаквам. Решила съм имплантите да са анатомини и да се поставят подмускулно. Въпросът ми към вас е как са поставени вашите, т.е. къде е разрезът? Питам, защото оставам с впечатлението че в последно време е много актуално да се поставят през зърното. Какво мислите вие?

Тъй като имаме намерение след година две отново да имаме дете, какво ви е мнението за поставянето на имплантите преди това или да изчакам да родя?
Затрупах ви с въпроси, но просто съм силно впечатлена от хубавото приятелско отношение и настроение, което има този форум и предварително ви благодаря`за помощта

Ето и моя имейл - c.georgieva@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МилкоКовачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:08.