IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th October 2007, 20:22
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ами боли - да! Ама по-добре да си подготвена за болката, отколкото да те залъгват и после да ти дойде като гръм от ясно небе...
Не може да очакваш при такава сериозна операция, особено когато се прави под мускула, да не те боли.
Аз, дето съм с толкова висок праг на болка, като се събудих от упойката, направо полудявах...
Но големия зор е първата нощ, на другия ден ми махнаха дренажите и си тръгнах.
Следващите 2-3 дни вече болката е друга, по-поносима, така че не се шашкай излишно.
Освен това бързо се забравя, особено като си видиш новите придобивки...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th October 2007, 12:42
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране

Да sexy, боли само първата вечер и може да повръщаш-това е от упойката. Аз бях при д-р Тонев за операция на нос заедно с една мадама на която и слагаха гърди.Тя беше в съседната на моята стая
и чувах какво става. Лично аз смятам,че няма да сгрешиш,ако избереш
д-р Тонев. Всички са страхотни,а анестезиолога му мн.сладък
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th October 2007, 18:48
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliniko
а анестезиолога му мн.сладък
eliniko, теб в Каспела ли те оперира? И на мен анестезиолога ми се стори симпатичен, но важното е, че беше много внимателен и нямаше проблеми с упойката (мен много ме беше шубе от това).
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th October 2007, 05:06
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Момичетаааа,отивам във вторник 23.10.на консултация в Каспела при Тонев.Нямам никакво намерение да ходя никъде другаде.Твърдо за него,макар че в едим е-майл го попитах кога след кърмене мога да си сложа силикон и той ми отговори-6 месеца.Е,минаха два месеца и докато се оперирам ще станат три,а гърдите ми са по меки и увиснали отпреди раждането.Мисля,че вече са готови.Искам 350 кубика частично под мускула да видим какво ще каже.Като се върна ще ви пиша.Много ви благодаря за подкрепата.Бъдете все така готини и секси.След време и аз ще се включа във вашата групичка на "тунинга".
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th October 2007, 10:28
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

мен Тонев ме оперира в Пловдив,ако искаш може и в София,но според него,екипът в пловдив е по-опитен.
а за болката...на мен раждането ми се видя сто пъти по-болезнено,от колкото тази операция.наистина трудна е първата нощ,после боли когато ставаш и лягаш.не е толкова страшно,жените всичко търпим
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th October 2007, 12:22
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ох, като ви слушам, няма скоро да се престраша да си правя гърдите. Те за сега и нямат нужда де, но четейки за болките, се моля да се запазят така по-дълго....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd October 2007, 21:50
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! аз съм нова тук,но вече съм се спряла на д-р Тонев и на 01.11 имам час за консултация,за уголемяване на бюста.малко ме е страх.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd October 2007, 22:07
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Браво

То не останало

Стискам ти палци всияко да е наред. ПОсле, ако имаш желание, можея да покажеш и снимки преди/след.

Има ли нещо, което те тревожи? Д-р Тонев е много симпатичен човек и смятам добър специалист. Поне това трябва да те успокоява
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd October 2007, 22:42
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

страхувам се от резултата.но все пак вече нямам търпение...благодаря ти за успокоението.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th October 2007, 17:56
lux&lux lux&lux не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 47
По подразбиране

sexy как мина консултацията при Тонев разказваи какви са ти впечатленията от него че и аз събирам инфо още на съм се престрашила
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.