IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd March 2010, 12:29
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7

Отдавна не влизам да пиша тук защото от край време този форум затъва все повече и повече . По ред причини много хора като мен спряха да пишат и да влизат тук . Върнаха се старите тоталитарни времена да се гонят стойностни потребители .Явно новата платформа на форума е да се толерира спама ,простотията и да се обърне на нещо средно между фани ме ,геми ме ,натърти ме или и аз не знам какво . Хората които пишеха преди тук ще ме разберат какво искам да кажа ... Жалко .Много жалко .Тялото беше един от най-добрите форуми преди време
миличка това че някои потребители се шегуват повечко неозначава че са малуумници,съобразявай се с желанието им,искат просто да се забавляват,за мен стрейндж е скучна но това неозначава че нетрябва да реагирам остро когато нещо се прави неправомерно,а именно отстраняването и,не го правя защото ми липсва а защото смятам че не е правилно,и понеже виждам че ти си от интелЕгентните и не от спамърите като нас,айде разграничи нещата-не се караме помежду си и не сме на два отбора-СЕРИОЗНИ и ЗАБАВЛЯВАЩИ а оспорваме действията на шефа

"Миличък" когато аз съм се забавлявала и спамела във този форум вие не сте знаели ,че съществува.Ако държиш да се запознаеш лично с творчеството ми преди да лепиш етикети има над 4000 мнения които да прочетеш .Мотивите си да подкрепя момичетата са принципни ,защото това не е първи път,но пък вие няма откъде да го знаете . Така ,че преди да се правиш на ерудиран пред мацките и да трупаш точки прочети и осмисли какво съм написала .Винаги съм се изразявала по-остро и сега няма да е изключение .На зла круша -зъл прът .Когато не те касае нещо ,което за другите е проблем просто го подминаваш а не дразниш излишно .Анладъм
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #72  
Стар 23rd March 2010, 12:30
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от Dimitrоff
Друг форум викате...ми аз не съм виждал друг форум с дори близка свободия до този!
Спам и флууд = безнаказаност?
Да, ама само тук...
Друг е въпроса, че може да се направи друг форум и да се мигрира там...и кво ? - 10-15 човека ще си лафят - ми ползвайте някой чат-рум!

П.с. Това с другия форум се е случвало вече...2-3-4 месеца и се наблюдава обратна миграция

Проблема не е нито Админа, нито форума...по скоро липсата на строги правила!
Строги,строги,колко да са строги,бре...........затвор
Няма смисъл да ти обяснявам какво искам да кажа.
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #73  
Стар 23rd March 2010, 12:31
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Като се карате помежду си файдата е никва.

Зрънчо, не си прост ве, пиуе, аз те разбирам идялно.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #74  
Стар 23rd March 2010, 12:35
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ти май не разбираш, а ? =)
А ти очакваше да разбере ли ?

Девойко много правилно си схванала мнението ми за теб . Като ви чета мненията и на теб и този дето писа след теб дори не ми се занимава и ми е под нивото да седна да ви се обяснявам .Пили си ноктетата ,говори си за ебане и там дето не те бутат не се обаждай

А този Иван явно само на теб ти е мил
Мишето ,викаш да си траем а?
Еми да.ше си траем ..тайм аут,както каза малкото Рапторче.
Като се опрайте с админа,евентуално пак ше влизаме.Но да знаеш че не ми харесва написаното от теб.Ся ще почета кво пишеш.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
  #75  
Стар 23rd March 2010, 12:37
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
ти май не разбираш, а ? =)
А ти очакваше да разбере ли ?

Девойко много правилно си схванала мнението ми за теб . Като ви чета мненията и на теб и този дето писа след теб дори не ми се занимава и ми е под нивото да седна да ви се обяснявам .Пили си ноктетата ,говори си за ебане и там дето не те бутат не се обаждай

А този Иван явно само на теб ти е мил
Признах те за тоя мохабет,кво пийш
Нещо си се взела на сериозно с тия постове,бе,майна,опитваш се да ни прибереш акълите ли?
Айде,чао,отивам да си пиля ноктите,че тоя дето писа след мен ме чака да ме
  #76  
Стар 23rd March 2010, 12:41
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7

Отдавна не влизам да пиша тук защото от край време този форум затъва все повече и повече . По ред причини много хора като мен спряха да пишат и да влизат тук . Върнаха се старите тоталитарни времена да се гонят стойностни потребители .Явно новата платформа на форума е да се толерира спама ,простотията и да се обърне на нещо средно между фани ме ,геми ме ,натърти ме или и аз не знам какво . Хората които пишеха преди тук ще ме разберат какво искам да кажа ... Жалко .Много жалко .Тялото беше един от най-добрите форуми преди време
миличка това че някои потребители се шегуват повечко неозначава че са малуумници,съобразявай се с желанието им,искат просто да се забавляват,за мен стрейндж е скучна но това неозначава че нетрябва да реагирам остро когато нещо се прави неправомерно,а именно отстраняването и,не го правя защото ми липсва а защото смятам че не е правилно,и понеже виждам че ти си от интелЕгентните и не от спамърите като нас,айде разграничи нещата-не се караме помежду си и не сме на два отбора-СЕРИОЗНИ и ЗАБАВЛЯВАЩИ а оспорваме действията на шефа

"Миличък" когато аз съм се забавлявала и спамела във този форум вие не сте знаели ,че съществува.Ако държиш да се запознаеш лично с творчеството преди да лепиш етикети има над 4000 мнения които да прочетеш .Мотивите си да подкрепя момичетата са принципни ,защото това не е първи път,но пък вие няма откъде да го знаете . Така ,че преди да се правиш на ерудира пред мацките и да трупаш точки прочети и осмисли какво съм написала .Винаги съм се изразявала по-остро и сега няма да е изключение .На зла круша -зъл прът .Когато не те касае нещо ,което за другите е проблем просто го подминаваш а не дразниш излишно .Анладъм
миличка какви точки да трупам бе пак казвам за кой ли път,че явно неразбираш,аз не се застъпвам за момичетата,а за начина по който се отстраняват съфорумците,без да се обсъдят и видят действията им,иначе ако трябва да съм честен те не ми липсват,а ти като си
толкова стар потребител да се чуди човек как не съм те забелязал,с тия хубави крака на аватара
  #77  
Стар 23rd March 2010, 12:47
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
а ти като си
толкова стар потребител да се чуди човек как не съм те забелязал,с тия хубави крака на аватара
Недей,Спарто,че сега ще те съди за сексуален тормоз.
Идваш ли ,бре ,изпилих си ноктите,тя нали така ни посъветва и аз слушам,нали съм идиотка..................
  #78  
Стар 23rd March 2010, 12:50
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
аз слушам,нали съм идиотка..................
не си може би... просто изтъкана ми се видиш
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
  #79  
Стар 23rd March 2010, 12:54
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

между другото ЛЬОФИ ми обясни на лични защо е предприел тия действия и сега съм удовлетворен,напускането на форума се отлага друго си е когато се извадят мотиви за действията да заключим тая тема ама как става това
  #80  
Стар 23rd March 2010, 12:55
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Напразно се хабите и се джафкате помежду си

П.П. Салатка много ще ми липсва
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: предложениезановфорум
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.