IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Виж резултатите на анкетата: Бихте ли искали до края на живота си поне веднъж да пробвате секс с повече от един човек?
Не, никога. 56 25,93%
Да, искам поне веднъж да опитам 160 74,07%
Гласували: 216. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 25th January 2007, 08:45
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Както споменах по-горе, освен тройката в която учавствах (и продължавам да го правя) следващото ми начинание е Суинг-а, ама за сега не сме намерили подходяща двойка. Може и развратно да звучи, но във връзката която имам в момента (петгодишна) това си е доста стимулиращо. Освен това мисля, че точно сега ми е дошъл момента да опитам от всичко, че току виж като поостарея ми се приискало, ама кой ли би ми обърнал внимание Така че ще съм сигурна, че не съм пропуснала нещо вълнуващо 8)
Обаче преди да предприемем каквото и да било с моя партньор сме имало много дискусии и сме стигнали до тук със съвместно желание
п.п. Забравих да добавя, че тройката е двама мъже и аз , че ако сме две жени и мъж - трудно ще си го поделим (ако и другата е толкова нахална като мен)
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th January 2007, 09:32
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Лелееееееее........оф и аз имам фантазии, ама са само фантазий.не мога да се престраша, а и имам направо параноя от болести та само катосе сетя че може нещо да се лепне и направо се отказвам.А и....абе може би ми е само фентъзи.Щото наистина не мога да си го представя да се случи на живо.А и както Стил и Милена трябва имам тръпка към даден обект и то само един, иначе сексо не се получава-не върви само за спорта.Еми мога да се присъединя към зимнината от консерви, ама не ме срам че съм такава!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th January 2007, 09:41
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
Петорка 3:2-мъже:жени
най-добрата комбинация за мен

Стилче, правила съм го само с мъжа ми и друг мъж, както и 4-5 пъти четворки. Никога не говоря за нещата наизуст, така че темата я пуснах , защото напоследък доста коментираме с приятелки и установих, че всеки поне веднъж си е пожелал нещо такова. Четворките също са доста интересни, стига в двойките отношенията да са перфектни и да не го правят за да си легализират изневярата. Идеята според мен е да се достави удоволствие на всички, задоволявайки се любопитството към непознатото. Не ми харесват четворки, в които става само размяна на партньорите, камо ли и в различни стаи. За мен усещането за повече тела, ръце, кожи, приятни миризми и секрети е чудесно. Но пак повтарям, трябва много да си вярват партньорите, за да не се получават после издънки от рода на ревност, влюбване, самостоятелни срещи и т.н. Просто се наслаждаваш на секса и това е
А за да пожелае един мъж да направи тройка с партньорката си и друг мъж, трябва мнооого да я обича, мноого да я познава, нейното удоволствие да му е № 1 и това да го кефи максимално.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th January 2007, 09:48
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз май ще си остана с мечтите, защото ме е шубе от болести, точно както The Shadow.

А иначе - как си намирате двойка, жена, мъж, който иска да участва Може пък и да се престраша
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th January 2007, 09:52
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata


А за да пожелае един мъж да направи тройка с партньорката си и друг мъж, трябва мнооого да я обича, мноого да я познава, нейното удоволствие да му е № 1 и това да го кефи максимално.
Chujdata Ето това ми е много странно Каква ще да е тази обич щом иска да си я подели с някой друг? Не мога да го проумея Просто акъла не ми го побира
Аз не мога да обичам някой и да искам да си поделя с някой друг.Удоволствието може да се постигне и без да се намесват други хора, но това си явно въпрос на мислене.
Ти как стигна до този извод? Чувала ли си от други места такива мнения? От мъже или жени, които да споделят обичта си по този начин?
Баси, верно не мога да си го представя, а не ви ли е страх от разни гадни болести дет инкубационния период е дълъг и последствията после са гадни? Аз умирам само като се сетя за такива.....
Леле верно съм яка консерва.....ама кво да се прави хора разни и вкусове различни....
Отговори с цитат
  #46  
Стар 25th January 2007, 09:53
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Срещу болести задължително гастролиращия с презервативи Намират се, само трябва да се разтърсиш.Особено за тройка с двама мъже, желаещи мноооооого
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #47  
Стар 25th January 2007, 09:55
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Срещу болести задължително гастролиращия с презервативи Намират се, само трябва да се разтърсиш.Особено за тройка с двама мъже, желаещи мноооооого
Това ясно, ама и разни неща дет и от френска се пипват-тогава кво правим?
На мен в скоро време може да почнат да ми викат Монк
Отговори с цитат
  #48  
Стар 25th January 2007, 09:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Малееееее , моя мъж се дразни (не на мен) само ,като ме зяпат , а камо ли да "ме сподели"....
.....ми то пък не, че аз бих го "споделила" с някоя друга де....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #49  
Стар 25th January 2007, 10:00
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Явката Да се изкаже като по-запознат относно предпазните мерки в такива случаи някаква предпазна мярка и от френската че и от там се пръкват доста неща? Нещо напр. дет да се вземе след това и дет да предотврати разните там гадини дето евентуално може да се лепнат?Няма ли васкиниииииииии за гъби, трихомони, хламидии и др. такива бреееееееееееееееее? Ще плача вечееееееееее?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th January 2007, 10:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Шадоу, то това е най-трудното, да преодолееш егоизма си.Да приемеш, че ситуацията е само секс и удоволствие без намеса на никакви чувства. Няма нищо общо със секса , който правим с любимия човек, това е просто пир за тялото и очите.
А за болестите съществува риска, вярно, но разчиташ на инстинкта си. А тези, дето се хващат през устата, повечето са с външни признаци.
Да не говорим, че хората, склонни към такива неща са обикновенно надсредноинтелигентни и много повече от другите са наясно с възможните рискове.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Груповсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.