IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 11th February 2007, 10:08
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
Информацията,която съм дал не съм си я съчинявал сам а е директно копирана.В този вид съм я взел и така я представям
Пак казвам- мисли!Като копираш нещо,поне си направи труда да провериш информацията и да я осмислиш.
Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
Всеки един медикамент (дори и хранителна добавка) си има листовка с показания,противопоказани и дозировка,мисля че всеки който има глава на раменете си ще прочете нещо за това което ще пие
Ефедрина не се продава свободно и се преследва от закона като наркотично веществоСъс същият успех ми могъл на копираш от някъде инфо-"Хероин+незнам 'кво спомага за изгарянето на мазнини.."Сега схващаш ли какво имам напредвид

Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
Не съм имал за цел да убеждавам и подтиквам хора за взимат забранени стмуланти
Има хора,за които избавянето от мазнини е фикс идея,и са готови да се нахвърлят на всичко за което чуят,че помага....Лоша услуга правиш ,дори и да не е нарочно
Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
.Всяко едно хапче дори аспирина има вредно влияние върху организма.
Медикаментите са за болни хора,и се предписват за съответното заболяване-от лекари.Така че, няма какво да ги коментираме като "хранителни добавки"
Отговори с цитат
  #112  
Стар 11th February 2007, 12:38
kav4o kav4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Разград
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
Информацията,която съм дал не съм си я съчинявал сам а е директно копирана.В този вид съм я взел и така я представям
да си чувал нещо за плагиатство? след като копираш директно информация от сайт се дава линк към него.
не гледаш ли рекламите по телевизията "пиратството ограбва"
Скоро не бях чувал по-голяма смешка Не съм дал линк,защото тия статии съм ги взел от преиятел,който ги е дърпал от интернет.
А ти приятел,дето ми говориш за авторски права и сигурно имаш над 100 пиратски филма на дискове,какво се опитваш да ми кажеш
Няма нужда да се опитвате на ме "разнищвате"-не съм психопат или фен на стероидите и други помийки
Усещам как 10-те съвета ей сега ще станат 9
Отговори с цитат
  #113  
Стар 11th February 2007, 14:35
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
Усещам как 10-те съвета ей сега ще станат 9
Радвам се,че го направи
Нямам за цел да те"разнищвам",само уточняваме подробности
Отговори с цитат
  #114  
Стар 11th February 2007, 19:06
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kav4o
....сигурно имаш над 100 пиратски филма
ами то има free-та за какво са ми филми на дискове
Отговори с цитат
  #115  
Стар 2nd October 2009, 14:14
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Аз също ползвам рибено масло от няколко месеца, и съм много доволен. Косата, кожата ми се изчисти по лъскаво стои и вече определено се усеща ефекта. Това може би е една от най-популярните съставки, важно ми каза на мен доктора да е във по-високи концентраций понеже трябва да се приема по 1гр ЕПА за деня. И ме посъветва да си взема това:

http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%82%D0%B0.html
Отговори с цитат
  #116  
Стар 5th October 2009, 09:42
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonubg
Аз също ползвам рибено масло от няколко месеца, и съм много доволен. Косата, кожата ми се изчисти по лъскаво стои и вече определено се усеща ефекта. Това може би е една от най-популярните съставки, важно ми каза на мен доктора да е във по-високи концентраций понеже трябва да се приема по 1гр ЕПА за деня. И ме посъветва да си взема това:

http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%82%D0%B0.html
И аз миналата седмица си купих същото рибено масло. Пия по две капсули дневно. Посъветваха ме да го приемам с храненето за по-оптимално усвояване.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 16th October 2009, 16:41
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Мда, като е хубаво в храната да присъстват и някакви мазнини Това е за мен най-доброто омега на пазара, абе всичко което е на NOW Foods, знам че е качествено и за това си го пазарувам.
Сега мисля да започна прием и на антиоксиданти в по-дългосрочен план.
http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%BB%D0%B8.html
Ако някои има отзиви да сподели.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th March 2010, 13:43
sisi72 sisi72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Пия го от няколко месеца. Много съм доволна като ефект върху кожа, коса, а също и в регулиране на цикъла. Взимам на GNG и пия по 3 грама на ден.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 5th January 2013, 11:42
nik_0 nik_0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava Виж мнението
Аз го пия по една капсула преди ядене, за да няма остатъчен вкус на риба след това. Но моето е с голяма концентрация на ЕПА. Добре е да се пие по 1000 млг. ЕПА, а от моите таблетки, това са 3 бр. До колкото знам Ескимото съдържа 180 млг. Епа, значи от Ескимото 6 таблетки- по 2 преди всяко ядене ще ти доставят необходимата доза. Потърсете таблетки с по-високо съдържание- така и количеството таблетки се намалява.
Много добра информация Тези 3 таблетки преди всяко ядене ли ги пиеш и каква марка са твоите ?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 5th January 2013, 12:10
nik_0 nik_0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava Виж мнението
Малко ъпдейт за рибеното масло-инфото е от книгата,която чета:"The Omega 3 connection" by Andru Stoll. Автора е създател на рибено масло с марка ОмегаБрайт(OmegaBright) и е провел изследване за лечение на биполярна депресия(биполярно афективно разстройство),шизофрения и други видове психични заболявания, с рибено масло-ЕПА във високи дози и малко ДХА. Според него е добре 1 гр.ЕПА(1000 милграма) да се взимат от здрави индивиди, просто за поддържане на добра памет,против сърдечни заболявания и т.н. като задължително се добавят към маслото и антиоксиданти витамин Ц и Е, както и комплекс от мултивитамини и минерали. Същот така, хора, които пият Ксеникал, не трябват да приемат рибено масло. А също и хора със панкреатит или такива, които пият антикоагуланти.
Само от сайта в САЩ ли мога да си го закупя OmegaBright ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рибеномасло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.