IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1421  
Стар 5th November 2013, 08:05
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Трябваше да се реже много, моят си нос беше доста широк и имаше нужда от цялостна реконструкция. А за болницата, аз бях в Полимед, но едва ли е различно- пижама, домашни чехли, и всичко, което ти прецениш, че ти е необходимо като тоалетни принадлежности.
Отговори с цитат
  #1422  
Стар 6th November 2013, 10:15
irene irene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Към оперираните момичета и тези, на които им предстои операция, моля кажете дали сте носили на Йорданов ваши снимки, обработени на фотошоп или други, с които да покажете точно какво искате като корекция. Мерси
Отговори с цитат
  #1423  
Стар 6th November 2013, 18:30
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irene Виж мнението
Към оперираните момичета и тези, на които им предстои операция, моля кажете дали сте носили на Йорданов ваши снимки, обработени на фотошоп или други, с които да покажете точно какво искате като корекция. Мерси
На мен той ми каза,че вече не работи с Фотошоп, защото никой не може да даде гаранция,че носа ще стане точно по този начин, поради различни фактори.

Последно редактирано от Vitaa : 7th November 2013 на 23:16
Отговори с цитат
  #1424  
Стар 24th November 2013, 13:16
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

И моята операция мина, вече седмица съм в ужасни болки и дискомфорт. Махането на тампоните е ужасно и болезнено, предполагам,че махането на пластините ще бъде не по-малко болезнено. Четох във форума,че другите оперирани са се почувствали добре едва ли не веднага след операцията, или че изобщо не ги е боляло....при мен няма такова нещо, боли си адски и съм постоянно на болкоуспокояващи. Разбирам, че хората решили се на ринопластика са го имали като комплекс, но при мен не беше така(при мен беше здравословен проблема) и никога, ама никога не бих се подложила отново на такава операция.
Относно Йорданов и екип, аз съм доволна от отношението и грижите. Болницата е на ниво, резултатите от операцията ще се видят по-късно, още не мога да коментирам.
Някой питаше за цени, 2300 е ако си осигурен, и 3000 ако нямаш осигуровки (това е за първа операция).
Надявам се,че съм била полезна.
Отговори с цитат
  #1425  
Стар 24th November 2013, 22:56
irene irene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Vitaa, много съжалявам да разбера, че те боли след операцията. Какво казва Йорданов за това? Да се надяваме да си доволна от резултата и да си струва дискомфорта, който търпиш в момента.
Отговори с цитат
  #1426  
Стар 25th November 2013, 21:52
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irene Виж мнението
Vitaa, много съжалявам да разбера, че те боли след операцията. Какво казва Йорданов за това? Да се надяваме да си доволна от резултата и да си струва дискомфорта, който търпиш в момента.

Благодаря ти! Дано! Йорданов каза,че рядко, но се случва да е по-продължителна болката(зависи от организма). Днес вече мога да кажа,че съм щастлива от резултата поне на този етап

Благодаря и на Tedi83 за страхотната морална подкрепа!
Отговори с цитат
  #1427  
Стар 26th November 2013, 17:10
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Vitaа,а аз благодаря че имах възможността да се запозная с теб!!! Да бъда първата,която видя новото ти носле,което изглежда чудесно(макар и подуто все още) ,пожелавам ти да става все по-добре и разбира се да нямаш проблеми с дишането,което те е притеснявало толкова време...Успех!!!Благодаря за всичко)))))))
Отговори с цитат
  #1428  
Стар 27th November 2013, 19:03
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

При мен нямаше абсолютно никаква болка. Даже си спомням, че няколко часа след операцията една сестра ме пита дали искам болкоуспокояващи, а аз: "Неее за какво са ми??" Само малко ми се гадеше, но и това мина след като повърнах.
Отговори с цитат
  #1429  
Стар 28th November 2013, 02:40
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

смятай 3000 за първа операция, колко ли ще е цената за втора :S
Отговори с цитат
  #1430  
Стар 28th November 2013, 21:01
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
смятай 3000 за първа операция, колко ли ще е цената за втора :S
Това е в случай,че не си осигурен. Иначе е 2300. Нямам представа колко е на другите места, но за мен беше важно качеството и резултата, и не съм се интересувала от другите болници. Изключително доволна съм от всичко и всички в Софиямед.

Махането на пластините изобщо не боли, дори не бих казала,че е дискомфортно.

Последно редактирано от Vitaa : 29th November 2013 на 01:34
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:16.