IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 12th January 2014, 18:54
opasna_27 opasna_27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, след седмица ми предстои операция изправяне на носна преграда + рино, д-ра каза, че ще работи най-вече по профила...., но Теди с тази нейна снимка ме стъписа направо, да не би това да са още някакви отоци, там където най-много е отнето... Започва да ме хваща страх все повече, от резултата след това...., но все си казвам, че няма да е по-зле от сега...
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 12th January 2014, 19:28
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

opasna_27 писах ви на лично.
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 12th January 2014, 20:41
opasna_27 opasna_27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

А доктора какво казва за това? Нормално ли е според него или вие не сте разговаряли?
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 13th January 2014, 17:31
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Някоя от вас била ли е неразположена по време на операцията? И въобще някоя сетила ли се е да пита доктора дали това има значение? Защото четох мнения всякакви- и че нямало значение и че не било добре........... та затова питам.
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 14th January 2014, 21:23
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tedi83 Виж мнението
Здравейте,преди около 2 месеца си правих рино при д-р Йорданов,премахна ми само гърбица на носа.Още след свалянето на гипса ,в анфас носа кривеше надясно,успояваха ме че това са отоци,но проблема е че те доста спаднаха и сега носа изглежда много по-крив..оправих профила,за сметка на анфаса( кошмарно..Случвало ли ви се е нещо подобно?Ще съм благодарна на всяко мнение! Нямам опит с качването на снимки тук,но при интерес бих пратила на лични..
Не съм видяла снимката, но въпреки това мога да кажа само едно : прекалено е рано за изводи. Два месеца е много кратък период за след ринопластика и тепърва ще се видоизменя носът ти. Имай търпение. Бавно се случват нещата. От моята минаха 9 месеца и все още се променя и очаквам още доста време да е така.
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 14th January 2014, 22:49
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lapiovra Виж мнението
Не съм видяла снимката, но въпреки това мога да кажа само едно : прекалено е рано за изводи. Два месеца е много кратък период за след ринопластика и тепърва ще се видоизменя носът ти. Имай търпение. Бавно се случват нещата. От моята минаха 9 месеца и все още се променя и очаквам още доста време да е така.
Би ли споделила повече за промените, отоците и като сравниш с преди и сега, промяната в какво ти се изразява? Намали ли се като дължина, големина (в смисъл обем)? На мен ми се струва,че в самото начало носа като цяло ми изглеждаше доста подут, сега на много места е спаднал, но върха изглежда голям за останалата част на носа. Горе към очите постоянно ми спадат и се появяват отоците, така че през някои дни изглежда като щипна през средата. Нямам търпение да видя крайния резултата и се надявам да няма силна нужда от втора намеса

П.П. Не знам дали обясненията ми са ясни, просто не знам как по друг начин да го обясня Надявам се да ме разбирате.

Последно редактирано от Vitaa : 14th January 2014 на 23:09
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 15th January 2014, 17:40
Boracay Boracay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Дами, колко време след операцията можехте да се храните нормално, защото аз съм си малко сладокусничка и може би за мен това ще е голям проблем?
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 16th January 2014, 21:17
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Почти 1 година след операцията, вечер като отида до банята и забелязва колко ми е подут носа, като е много студено или топло пак се подува. А вие се притеснявате за 2 месеца след операцията... Всеки реагира различно организма му, на някои има е нужно повече време..
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 16th January 2014, 21:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Зависи на кое казваш нормално ядене, обикновено 4-5 часа след операцията, можеш да хапваш, 2-3 дни обаче не се усеща вкуса на храната.
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 16th January 2014, 21:20
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Boracay Виж мнението
Някоя от вас била ли е неразположена по време на операцията? И въобще някоя сетила ли се е да пита доктора дали това има значение? Защото четох мнения всякакви- и че нямало значение и че не било добре........... та затова питам.
Не е желателно по време на операция да си в цикъл, защото организма отделя ензим, който удължава времето на съсирване на кръвта.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.