IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd May 2013, 13:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
аз съм с много суха кожа, но не ми поема натуралните продукти като жадна
То пада голямо втриване и въпреки всичко пак не ги поема качествено.
ПОВЯРВАЙ МИ,невъзможно е.Истинска натурална мазнина като кокосовата попива и познай кожата каква мека,нежна като сатен става.Моята също е много суха,ако не я намажа започва да опъва,щипе.Чувствам я като щурка и болезнена.Моята козметичка ми каза за тази мазнина преди доста време и от тогава не спирам.Е пробвах с жожоба,какаово масло-НЕ И НЕ.Нищо не може да замести кокосовата мазнина.Аз дори готвя с нея,уникална по вида си и състава.Но трябва да е чиста,нерафинирана и неизбелвана.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #122  
Стар 1st June 2013, 10:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.edna.bg/moda-i-kozmetika/...sichko-4630423
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #123  
Стар 1st June 2013, 10:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти за съвета!
Ти не си я купуваш от Бг, или поне с такова впечатление съм останала.
Тук съм търсила по парфюмериите, но не откривам, знаеш ли откъде мога да си я набавя?
Отговори с цитат
  #124  
Стар 1st June 2013, 14:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Благодаря ти за съвета!
Ти не си я купуваш от Бг, или поне с такова впечатление съм останала.
Тук съм търсила по парфюмериите, но не откривам, знаеш ли откъде мога да си я набавя?
Верига Балев и Зоя:

http://www.zoya.bg/%D0%95%D0%BA%D1%8...%BB%D0%BE.3359
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #125  
Стар 1st June 2013, 18:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря!
То е близо литър.
Но не мога да си представя колко поема кожата.
На теб с това често мазане за колко време ти стига?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 2nd June 2013, 11:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Благодаря!
То е близо литър.
Но не мога да си представя колко поема кожата.
На теб с това често мазане за колко време ти стига?
Има и по-малки разфасовки,но не си струва.Колкото по-голяма,толкова по-добре.Излиза и по-изгодно.Има за доста време,близо 4,5 месеца.Сега ми свършва един буркан от близо 445гр.,значи за 2 месеца и половина някъде.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd June 2013, 12:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

А то като консистенция твърдо ли е или течно, в буркана ми изглежда твърдо.
И този който си показала е само за готвене, в смисъл за вътрешна употреба. Ти него ли използваш?

Има ли кокосово масло, което да е само за козметични цели?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd June 2013, 17:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.zoya.bg/%D0%9E%D1%80%D0%B...23-%D0%B3.2704

На по-високи температури се втечнява,а принципно е в твърдо състояние.Но не е като камък де,спокойно си се мажеш,а то се разтопява с допир до кожата.
Кокосавата мазнина е една,използва се за ядене,готвене и като козметика за кожа и коса Без значение в какъв буркан е.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 2nd June 2013, 19:02
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ааа, ясно, ами значи трябва да си купувам в този случай. Даже това, което си показала сега е още по-евтино.
И двете са качествени предполагам, понеже някъде беше писала, че трябва да е маслото еди си какво точно, а не друго.

Освен това братовчедка ми е в 4-я месец, много се притеснява да не и се получат стрии и се плеска с разни мазила, включително и медицинска козметика. Споделих и твоя опит и тя също ще си вземе, за да се маже, че кожата на корема стои някакси на червени капиляри, а преди не беше така.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 2nd June 2013, 21:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ааа, ясно, ами значи трябва да си купувам в този случай. Даже това, което си показала сега е още по-евтино.
И двете са качествени предполагам, понеже някъде беше писала, че трябва да е маслото еди си какво точно, а не друго.

Освен това братовчедка ми е в 4-я месец, много се притеснява да не и се получат стрии и се плеска с разни мазила, включително и медицинска козметика. Споделих и твоя опит и тя също ще си вземе, за да се маже, че кожата на корема стои някакси на червени капиляри, а преди не беше така.
Ами предполагам разликата в цената е заради фирмата и има вероятност единия буркан да е от стъкло,затва да е по-скъпо първото.По-евтиното го ползвах до сега и съм все така доволна.Но този път ще взема по-скъпото да пробвам да видя ква е ситуацията.
И аз много се притеснявам за стриите,затва мажа обилноооо и втривам докато ми омалеят дланите,ахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мазилаповременабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.