IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th April 2014, 13:37
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
Question Съвет

Здравейте! Решила съм се да си правя операция на носа, но не съм много запозната с нещата... Затова ще ви помоля, ако сте по запознати или сте си правили ако може да споделите как вървят цените, къде е по-добре да отида и т.н. Ще ви бъда изключително благодарна!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th April 2014, 13:47
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Наде70 , какво точно искаш да си оперираш на носа, сериозен ли е проблема, може и на няколко консултации с лекари да отидеш и така да решиш. Цените са различни при съответните лекари.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th April 2014, 13:56
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Ми имам ужасна наследствена гърбица, която искам да отстраня и да го намаля... (( Колкото до цените искам да знам г/д колко трябва да събера ... Не ми се иска да е много скъпо, но пък съм готова да сам и повече, защото в повечето случай евтиното излиза скъпо, апък и зависи здравето ми което в безценно.. затова просто искам някакъв ориентир и съвет, до колкото е възможно...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th April 2014, 13:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За цените може да получиш инфо, но ако искаш да получиш добри мнения, трябва да дадеш повече информация за случаят ти. Какъв е точно проблема, то разбира се една снимка би дала всичката нужна информация, но е ясно, че не всеки би искал да се покаже. Макар и точно тези теми да ги четат само хора, които имат проблеми с носовете си и никой не трябва да се притеснява. Ако искаш да ти направя фотошоп, с който да ходиш на консултациите ми пиши на ЛС.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th April 2014, 14:04
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Pufpaf последното нещо за което ми пука е дали тук някой ще ми се подиграва, толкова подигравки съм чувала през живота си, че вече нищо не може да ме засегне.. Ще потърся дали имам снимка ако ли не ще се снимам.. Изключително много ви благодаря и на теб и на lolinka21 за вниманието!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th April 2014, 14:22
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Ето и снимка която е наистина потресаваща... ;( http://prikachi.com/images.php?images/226/7272226a.jpg на нея си личат всичките ми недостатъци на гадния ми нос... ;ххх А колкото до инфото за цените и хирурзите ще ми бъде от голяма полза...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th April 2014, 14:23
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Моят проблем беше същия-гърбица. За цените в момента за България са около 2000-3000 лв. В Турция е по- скъпо, но и те почти не правят грешки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th April 2014, 14:36
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Ихаа доста ще има да събирам надявах се да не е толкова след като четох няколко форума, където пишеше, че били под 1000лв ;ддд , но каквото е колкото е толкова важен е резултата!

lolinka21 ти в Турция ли си я направи ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th April 2014, 14:47
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

В България се оперирах, не съм чувала за толкова ниски цени, поне не сега. Мен цена под 1000лв не би ми вдъхнала доверие. По-добре си събери пари и информация най -вече
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th April 2014, 14:54
Nade7o Nade7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Ми след като ми каза,че били от 2000-3000лв. и на мен вече не ми вдъхват доверие... А ти доволна ли си и от кой ? Аз това и правя в момента чета из форума мнения и се опитвам да отида на правилното място, от което няма да съжалявам! А всъщност да попитам годините имат ли значение, защото ми се искаше да си направя операцията преди бала?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.