IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 12th June 2014, 15:00
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

С риск да стане досадно коментирането на нослето на Алекс, искам да кажа, че виждайки снимките и аз не намирам да има нещо нередно в нейния случай!? Просто нослето и е леко по- чипо, но да не забравяме, че тя е била и 20 дни с плаки, което най- вероятно не е позволило нослето да слезе толкова бързо надолу, както в случаите без тях. А и знаейки я как изглежда, дори и така да остане вирнатко, тя пак ще си е сладурка.
Отговори с цитат
  #1072  
Стар 12th June 2014, 15:47
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Искам да благодаря на всички за подкрепата и да помоля ПуфПаф да изтрие всички колажи с мен. Писах на д-р Асенов и той ми отговори:
Здравей Галина,
Нормално е с наближаването на операцията , в главата ти да бушува буря от въпроси , съмнения и догадки. Върха ти наистина е голям и презполага отнемане на доста материал, което не е проблем. Единственото, което трябва да имаш предвид , е че на кожата ще и' трябва повече време ,за да се адаптира към новозададения скелет. Това , което си ми изпратила като колаж , е на пълно постижимо. Каквото и да ти пиша друго , знам ,че няма как да те успокоя из цяло , но мога да ти кажа ,че не ми изглежда сложен , така че мисли позитивно. Поздрави

Мисля, че повече няма какво да коментирам, явно се оказа, че не съм чак с толкова проблемен нос.

Благодаря Ви отново на всички.
Отговори с цитат
  #1073  
Стар 12th June 2014, 15:51
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Алекс, доколкото мога да видя от снимката, нослето ти е много по-хубаво. Явно наистина трябва да изчакаш. А д-р Асенов какво ти казва?
Отговори с цитат
  #1074  
Стар 12th June 2014, 16:10
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Алекс, доколкото мога да видя от снимката, ще получиш много хубаво носле. Аз мился, че шевът първите месеци докато се прибере раната ще придърпва надолу кожната преградка(колумелата) и тя ще се вижда, но след това ще се прибере. Моят връх когато ми свалиха лонгета беше много по-дълъг от сега. Искам да кажа, че ще настъпват още много промени. Важен е крайният резултат. Надявам се все повече хубави нослета!
Отговори с цитат
  #1075  
Стар 12th June 2014, 16:24
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

И аз мислех, че не харесвам чипите нослета и че няма да ми ходи, но днес си харесвам нослето. Алекс и на мен ми харесва резултата, дано да се харесаш.
Беатрис, ако не си сигурна можеш да направиш консултация и с друг лекар, за да вземеш решение- аз също реших след среща и с още един хирург.
Отговори с цитат
  #1076  
Стар 12th June 2014, 16:34
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Сигурна съм, доколкото човек може да бъде сигурен в нещо, което предстои да се случи. По никакъв начин нищо в диалога ми с д-р Асенов не ме е разколебало. Напротив. Почувствах се несигурна по други причини, поради които повече няма да коментирам тук и да занимавам аудиторията с моя огромен, сложен нос. Ще чакам 18.06 и ще се моля всичко да е наред. Благодаря отново на всички, които ме подкрепят.
Отговори с цитат
  #1077  
Стар 12th June 2014, 17:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз съм сигурен, че на Beatrisse носа ще се стане много по добре от колкото е в момента, друг е въпроса дали ще стане точно като на някоя от снимките на други носове или фотошопа. Важно е да е максиамлно близко до него и аз това което съм казал и сега пак ще го кажа е - Много е важно човек да се настрои, че ще има по хубава нос, а не да не мисли за перфектен резултат и ако не му се получи точно както на снимката/фотошопа и това доведе до разочарование.

За носа на Aleks777 съм съгласен, че трябва да мине време и да се види крайният резултат и тогава да се направи крайна оценка. Най-важно обаче е тя да си се харесва, тогава мненията на другите нямат значение.
Отговори с цитат
  #1078  
Стар 12th June 2014, 17:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Искам да добавя, че не винаги връхчетата спадат, зависи колко е рязано.
Аз няма да цитирам имена, не искам никой да засегна, но в темата видях неуспешни операции.
Сори!
Отговори с цитат
  #1079  
Стар 12th June 2014, 18:17
Aleks777 Aleks777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

blagodarq na vsi4ki za komentarite , kato mine o6te edin mesec 6te ka4a pak snimka za da se vidi kakvo e stanalo.(nadqvam se pone malko da se e skrila pregradata )
Beatrisse pojelavam ti uspeh na operaciqta, sigurna sam 4e 6te si dovolna
Отговори с цитат
  #1080  
Стар 12th June 2014, 20:04
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Благодаря ви много
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:39.