IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 6th February 2015, 15:40
Аватара на flashmandv
flashmandv flashmandv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране Кога спада повечето от отока ?

Цитирай:
Първоначално написано от Emma123 Виж мнението
Та да... дойде и моят звезден миг:
преди:
http://i60.tinypic.com/e6dkjp.jpg
в операционната:
http://i59.tinypic.com/24e6omw.jpg
на 7-мия ден:
http://oi62.tinypic.com/2zh43v4.jpg

Резултат: повече от отличен, дишам през носа почти идеално
Здравейте,

Преди 7 дни си направих ринопластика (функционална + естетическа) при д-р Асен Асенов. Операцията беше успешна. Той ми показа снимките веднага след края на операцията и бяха супер и съм много доволен.
Сега обаче на 7мия ден като ми свалиха лонгетата и конците и малко съм притеснен понеже върх-а ми е голям и подут и изглеждам точно както ема на 7мия ден.

Знам че имам оток и трябва да спадне с времето но ми е малко притеснено понеже доста ми стъчи носа и се надявам че ще спадне доста.
Ема искам да те питам, ти как си с отоците, минават ли ? Ако може да покажеш скорошни снимки ? Как върви спадането на отока ?
Отговори с цитат
  #1382  
Стар 6th February 2015, 15:59
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Асиметрията ми е най-най-най малкия проблем Благодаря за подкрепата...Ще започна да чета турската тема и да събирам пари...имам година...
Е стига бе,защо си толкова убедителна,че няма да ти хареса резултата,дори и като мине време?Какво каза доктора след свалянето на лонгетата и как реагира на мнението ти?
Отговори с цитат
  #1383  
Стар 6th February 2015, 18:28
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ще пусна снимки след месец. Убедена съм, тъй като при мен е отнето много, след отоците ще става само по-зле, т.е по-тесен. Имам и други проблеми. Казах че е адски тесен, той каза, че е супер, че не е окончателна форма. Като излизах заревах, без да ме види. Страх ме е... Просто не знам как ще се доверя на някой да го оправи, ако може
Отговори с цитат
  #1384  
Стар 6th February 2015, 18:29
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Като чета назад постовете и другите теми доста хора преминават през това! Неодобрението ,притеснението дали ще остане така носа, че нещо е обезформено, също и различните настроения през който преминаваме са си нормални сега просто бих ви посъветвала да се заредите с ТЪРПЕНИЕ и позитивно мислене!
Годината ще бъде дълга за всички ни, и лично аз не очаквам чудеса в деня в който махна лонгетата, подготвена съм психически, че носа ще се променя с времето и най-търпеливо си чакам да се намести,хубавите работи стават с време и търпение.

Имам въпрос за антибиотика колко време трябва да се пие?
Отговори с цитат
  #1385  
Стар 6th February 2015, 19:00
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета,като ви чета се връщам почти 2 години назад, когато и аз преминаваха през същите терзания. Денят ми започваше с " ужасен е", преминаваше през "горе долу става" и стигат до "харесва ми"...... И днес, ако някой ме попита за ринопластика му задавам въпроса готов ли е да си го причини? Сълзите, несигурността, ама тук може ли малко и т.н. Доста хора съм разубедила с тези въпроси. И въпреки това днес мога да кажа,че си харесвам носа,и не бих го пипала повече, покрай себе си съм виждала хора с доста повече ринопластики и не съм впечатлена..... Ако можех да върна времето не бих стояла толкова пред огледалото в началото. Съжалявам за Dankem, дано с времето всички се харесате
Отговори с цитат
  #1386  
Стар 6th February 2015, 19:12
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Ще пусна снимки след месец. Убедена съм, тъй като при мен е отнето много, след отоците ще става само по-зле, т.е по-тесен. Имам и други проблеми. Казах че е адски тесен, той каза, че е супер, че не е окончателна форма. Като излизах заревах, без да ме види. Страх ме е... Просто не знам как ще се доверя на някой да го оправи, ако може
Оффффф незнам какво да кажа,защото знам как се чустваш и няма как да те успокоя!Моите притеснения,също са много големи,носът ми в момента е едно безформено нещо,което невиждам как точно,би приело нормална форма!Опитвам се да не мисля,а просто да чакам!
Отговори с цитат
  #1387  
Стар 6th February 2015, 19:14
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Като чета назад постовете и другите теми доста хора преминават през това! Неодобрението ,притеснението дали ще остане така носа, че нещо е обезформено, също и различните настроения през който преминаваме са си нормални сега просто бих ви посъветвала да се заредите с ТЪРПЕНИЕ и позитивно мислене!
Годината ще бъде дълга за всички ни, и лично аз не очаквам чудеса в деня в който махна лонгетата, подготвена съм психически, че носа ще се променя с времето и най-търпеливо си чакам да се намести,хубавите работи стават с време и търпение.

Имам въпрос за антибиотика колко време трябва да се пие?
Лилит 5 дена се пие антибиотика
Отговори с цитат
  #1388  
Стар 6th February 2015, 22:32
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Благодаря, klavdiq!

Аз започвам малко по-малко да се посмалявам в лицето 3-ти ден след операцията съм, надявам се утре вече нещата да са по-добре с отоците, че имам дете за гледане.

Искам да попитам за хранителният режим, някой интересувал ли се какво е добре да се хапва или може би някаква диета подходяща за по-бързото възстановяване?
Също си мисля някакви хранителни добавки дали не са подходящи...
Отговори с цитат
  #1389  
Стар 7th February 2015, 10:11
Аватара на flashmandv
flashmandv flashmandv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Ето за хранителния режим и очакванията:
http://www.sinumed.net/index.php?opt...1-40&Itemid=71

Моля кажете как ви върви спада на отока на носа (върха по точно) ?
Имате ли оток и на бузите ? Аз съм като анимационен герой..нещо средно между буратино и пиги
Отговори с цитат
  #1390  
Стар 7th February 2015, 13:02
gavrailov89 gavrailov89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 6
По подразбиране

А след самата операция ( понеже на мен филма ми е само упойката ) веднага ли те събуждат или чакат сам да се събудиш. И повръщането винаги ли го има или е само при определени хора. Аз съм чак на 12 май и имам бая време да се пофилмирам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:10.