IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2014, 17:33
ana80 ana80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране Как да отслабна за три седмици?

Жена на 34, височина 1,62, тегло 74 кг. За три седмици искам да стана 55 килограма. Как бих могла да се справя?Темата ми е сериозна...тренирам почти ежедневно по 1 час,и имам здрава мускулна основа,но килограмите ми са вследствие на силен апетит,лакомия го наречете.И ако успея да отслабна толкова за такъв кратък период от време,какво ще стане с гърдите ми които сега са доста големи - 90С. Помогнете ми.Много ми е зле...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th March 2014, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бързото и рязко отслабване не води до нищо добро. Даже и да се справиш, даже и да няма здравословни проблеми, какво ще правиш с увисналата кожа - защото няма как да няма, ако свалиш близо 20 кг за 1 месец? По-добре започни да променяш навиците си относно храненето като бъди упорита и ината - отнякъде съм запомнила, че на човек му трябват 21 дни за да свикне с нов навик (какъвто и да е той).
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2014, 11:24
MiraMar MiraMar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Прочети за тази диета.
http://www.zajenata.bg/%D0%BD%D0%B0%...news12402.html
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th March 2014, 11:25
MiraMar MiraMar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Но 20 кг. за 3 седмици е почти невъзможно и много вредно според мен.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th March 2014, 10:52
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Не е "почти", а съвсем невъзможно. И безсмислено. Е, има вратичка - пластична хирургия. Но е скъпо, болезнено и опасно - никой уважаващ се хирург няма да премахне наведнъж 20 кила.
Я, моме, си кажи защо е толкова спешно?
Впрочем тренировка от 1 час вероятно ти усилва апетита. Ако искаш резултат, без да слушаш разните му там теории, слушай патило: тренировките ще ти помогнат, ако се потиш до пълно изтощение - да ти пресъхне устата и да загубиш всякакво желание за ядене.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th April 2014, 09:03
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiraMar Виж мнението
Но 20 кг. за 3 седмици е почти невъзможно и много вредно според мен.
След раждането за 2 месеца свалих 27 кг. 10 поне може би с раждането (околоплодни води и т.н.), но останалите с хранителен режим и всеки ден кардио по 20-30 мин., докато бебето спи. Малко ми ставаше лошо докато спя (странно), но се подкрепях със солидно количество мед.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2014, 09:38
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Не искам да обидя никога, но целта, която си си поставила е меко казано неразумна. Единствения вариант, който до някъде приемам, е да направиш някакво прочистване с кленов сироп - ако искаш толкова драстични резултати. Но тренировки и липса на храна - несъвместими са.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th April 2014, 23:43
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

За 2-3 месеца може да стане,ако започнеш да се храниш с така наречените "скъпи храни",но какво е това 1 час на ден както тук в залата хора искат да отслабнат,а пък идват до фитнеса с коли...не е сериозно за мен това тренира 1 час и казва браво,аз ходя на фитнес,а после казва ами няма ефект,еми няма как да има,ако искаш да сваляш само кардиото ти трябва да е 1 час на ден даже час на велгометър при наличност или час навън карайки колело,и 30-50 минути на пътека било то вървене с бягане по 3-5 минути с почивки пак около 5-6 минути,комбинирано с тренировки за всеки мускул,има голяма възможност да избегнеш така наречените "виснали кожи",защото докато тренираш,сваляш и стягаш.Ако живееш в по-голям град търси така наречените селски магазини,а ако може да си набавиш директно от първоизточника още по-добре.Не пий никакви добавки и като казвам никакви означава никакви може само аспирин за мускулната треска и то само в началото.Забрави всички вакуумирани храни,започни да четеш на всеки продукт съдържанието и гледай да е с нисък процент въглехидрати,аз лично предпочитам сирената на Тер-Тер,Булгареа,ориза на Dr.Oetker и сосовете на Dr.Oetker,пий много вода,чай зелен и най-вече зеленчуци печени или с малко зехтин пържени,сладко яж тъмен шоколад по-няколко блокчета и сладолед също по-малко.
Гаранция за сваляне на минимум 15 кг... за 2 месеца.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th April 2014, 13:57
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Според мен не трябва да причиняваш на организма си такава рязка промяна в теглото само за три седмици. Просто не трябва да се прави.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2014, 18:11
Albena123 Albena123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Мноето мнение е че си чисто луда ако отслабнеш с толкова килограми толкова кратко. Ще трябва да ядеш просто нищо Совен това прочети какво става при скоростното отслабване с организма http://slimbody.academy/bg/burzo-ots...-dali-e-dobre/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабназатриседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:51.