IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th September 2008, 14:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране Септопластика и ринопластика

Здравейте на всички, от един месец следя какво става във форумите по въпроса за нослетата. Моят проблем е малко по-сложен, бих казала. Аз имам перфорация на носната преграда, незнам от какво се е получила, но е доста големичка и освен това искам да си коригирам носа, не си го харесвам. Тук чета разни чудесии, че перфорацията трябва да се затвори чрез присаждане на хрущял. Ако някой си е правил нещо подобно, моля да ми отговори. Освен това аз съм се насочила към доц. Цветков от ВМА, а за него сравнително малко съм чела
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th September 2008, 16:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мисля, че доц. Цветков е добър избор. Иди на консултация и виж какво ще ти каже.
А дупката в носната преграда все с нещо трябва да се запълни и най-логичното е с присаждане на хрущял. От какво е перфорацията все трябва да имаш някакви предположения
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2008, 16:36
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Здравей, радвам се, че си ми писала, ами какво да ти кажа, това нещо го забелязах преди около три години, може и да ти се стори смешно, но носът ми започна да свири като вси взимах въздух по-шумно, по-скоро като по-рязко двишвах и свиреше точно като при детските гумени играчки и така видях, че има перфораця, само че оттогава мисля, че тази дупка се е увеличила. Ходих на УНГ, той ми каза, че е възможно да е от някаква инфекция, а аз нямам спомен, да съм имала сериозна хрема или нещо такова. Като се поразтърсих, разбрах, че това се получава при смъркане на кокаин....хаха, а аз дори не пуша. Много странно, от какво е станало при мен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2008, 16:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Сиби, а твоята ринопластика успешна ли е или?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th September 2008, 18:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами аз при доц. Цветков си правих втора ринопластика след много лош резултат от първата. Мога да кажа, че подобрението е значително и вече не плаша хората . . . А и носът ми продължава да се променя вече пет месеца, за щастие към по-добро.
За перфорацията ти . . . и аз за смъркането си помислих
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2008, 18:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

а аз да разбирам, че ти си си правила единствено операцията, за разкрасяване на носа, нямала си изкривени носни прегради и тем подобни.
Аз във форумите така и не видях отрицателно мнение за този доцент, а за другите специалисти все положителни и отрицателни отговори прочетох.
Пожелавам ти нещата да вървят все така добре!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th September 2008, 18:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не само носната ми преграда, ами целият ми нос беше ужасно изкривен след първата ми ринопластика
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2008, 18:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Доколкото си спомням, Padme имаше дупка в носната преграда. Тя също си прави втора ринопластика при доц. Цветков.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2008, 18:43
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

това е нещо ужасно, да се подложиш на нещо толкова сериозно с едничката цел, да изглеждаш по-добре, а да се получи нещо толкова лошо. Важното е, че сега нещата са наред.
Значи доцента ти е правил нещо като две в едно, оправял ти е преграда и същевременно ти е разкрасявал фасадата на носа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2008, 18:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

дано тогава тя прочете това и се включи, за да я попитам за някой неща, защото да си призная много се притеснявам не от самата интервенция, а от крайния резултат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Септопластикаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.