IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th September 2008, 18:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ще ти пусна снимки на ЛС.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th September 2008, 18:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз съм новобранка и малко не ми е ясно как и къде да ги търся тези снимки, би ли ми казала накратко, или ти е писнало вече
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th September 2008, 18:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Най-горе на страницата с малки букви пише: изход; профил; съобщения (сега там трябва да пише "Имате ново съобщение" или нещо от този род). Погледни
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th September 2008, 18:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти, разгледах ги, значи преди първата рино носът ти е бил нещо като моя, само че малко по-дълъг, след втората рино, профила не е лош, но отпред е по-зле от преди да си си направила операцията.
Третата рино е докарала страхотен профил, отпред ми се струва, че носът е изкривен леко в дясно, поне аз така го виждам като го гледам насреща. Незнам дали ще се променя, но като цяло си е заслужавала втората ти ринопластика.
Дълга ли ти беше втората пластика
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th September 2008, 19:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Втората ми ринопластика продължи около час и половина, за разлика от първата, която беше 6 часа
Да, носът ми наистина пак криви наляво (на снимките е дясно) и сигурно по-нататък ще се реша да го дооправя, но пак е в пъти по-добре отпреди.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th September 2008, 19:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Незнам дали си заслужава, то се превръща нещо като в мания да е идеален, много си си добре, казвам ти го съвсем откровено, но пък ако това ще ти пречи на самочувствието и ще ти е комплекс и ще си мислиш, че хората все там те гледат...направи си. Мен първото, което ме грабна от твоята визия бяха очите, много изразителни, носът ти сега е нормален и приличен, така че...ти си решаваш
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th September 2008, 19:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, май наистина в мания се превръща. Но да не изместваме темата от твоя нос. Намерението ми беше да си съставиш представа за работата на доц. Цветков. Разбира се, резултатите са съвсем различни, когато носът не е пипан преди това. Виж сниките на petyaaa (много ми харесва носът й), а също и на tediidet (нейният също стана идеален, въпреки че това й беше четвъртата рино!).
Все пак е добре да се консултираш с няколко лекари и сама да решиш. Дръж ни в течение
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th September 2008, 19:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

сиби, незнам дали е редно да те питам, но защо не, колко ти струваше операцията при доц. Цветков, защото може би моята ще е нещо подобно, едновременно да ми затворят тази перфорация и да пооправят визията на носът ми. Предполагам, че и при теб е било нещо такова, с тази разлика, че ти си нямала перфорация, а изкривена носна преграда/или аз не съм разбрала за преградата!?/.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th September 2008, 19:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Имаш ЛС.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th September 2008, 14:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

да си побутна малко темата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Септопластикаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:36.